Kupa LCD TV

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Užívateľov profilový obrázok
johny269
Nový používateľ
Nový používateľ
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00

Kupa LCD TV

Príspevok od užívateľa johny269 » Ne 28. Dec, 2008, 17:38

Ahojte:) vedeli by ste mi prosim vas poradit nejaky slusny LCD TV alebo popripade plasmu? rozmyšlam nad Samsungom , mate s nim nejake skusenosti?dakujem

PatrikL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Dátum registrácie: Ne 15. Júl, 2007, 08:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kupa LCD TV

Príspevok od užívateľa PatrikL » Ne 28. Dec, 2008, 17:39

ahoj, do akej ceny?

johny269
Nový používateľ
Nový používateľ

Príspevok od užívateľa johny269 » Ne 28. Dec, 2008, 17:50

No tak do 80 000 SK:)ale moze byt aj trosku viac:)

miso2911
Používateľ
Používateľ
Dátum registrácie: So 27. Sep, 2008, 23:10

Príspevok od užívateľa miso2911 » Ne 28. Dec, 2008, 18:44

Samsung PS50A756
___________________________________________________________________________________________________________
CPU: Intel Pentium G4600, CPU Cooler: Be quiet! PURE ROCK, GPU: SAPPHIRE NITRO Radeon RX 560 4G OC, MB: ASUS PRIME B250-A, RAM: Kingston 8 GB DDR4 2400 MHz CL16 HyperX Fury White Series, SSD: Samsung 850 EVO 256GB, PSU: EVGA 550 B3, Case: NZXT S340 Elite, LCD: Dell U2414H Ultrasharp

zoom
Používateľ
Používateľ
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa zoom » Ne 28. Dec, 2008, 19:13

Pokial ma vyhradenych 80 a viac tisic na TV, neviem, preco by si kupoval telku za menej nez polovicnu cenu. Ked si priplati par tisic, moze si kupit Pioneera LX5090. K cene treba pripocitat naklady na stojan a reproduktory (ci uz smejdy k telke alebo externy receiver a spol.), ale zase v tom ma dopravu, montaz a kalibraciu "zdarma", pokial kupi u autorizovaneho predajcu (asi iba na Slovensku).

johny269
Nový používateľ
Nový používateľ

Príspevok od užívateľa johny269 » Po 29. Dec, 2008, 01:21

Dakujem za rady:) ja som este rozmyslal nad tymto lcd: LE46A956 od samsungu link. http://www.samsung.com/sk/consumer/deta ... A956D1MXXH" onclick="window.open(this.href);return false; alebo na oficialnej stranke samsungu:) nad tym pioneerom som uvazoval, len je to o par tisic viac, a chcel by som vediet ci ten rozdiel v kvalite zobrazenia bude az tak velmi badatelny aby sa oplatilo investovat o par desiatok tisic viac:)lebo s tym stojanom a ... to tak vychadza:) co vy na to? a este by som jednu otazku:)ten receiver sa da pripojit aj na ine audio susatavy ako len od pioneeru a my to taktiez nastavia a jeho podstata je vlastne aka? dakujem :-)

Andre
Audio expert
Audio expert
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00

Príspevok od užívateľa Andre » Po 29. Dec, 2008, 02:09

lcd nie,radsej potom samsung PS50A756
alebo pohladat taketo daco lacnejsie http://www.pcmania.sk/zbozi/samsung-pla ... p=z:134022" onclick="window.open(this.href);return false; ,popr pockat mesiac :laugh:
i7-4790K 4,5GHz 1,1V delid| Noctua D15S + 2x Noctua P12 | MSI Z97 GAMING 3 | 16GB DDR3 | RX 570 | Samsung 850 EVO 500GB | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite + 2x out Noctua S12A
Corsair Scimitar Pro + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush MX Red + CM wrist rest | Dell P2414H
Topping DX3 Pro + Focal Alpha 65 / Beyerdynamic DT 150 + Brainwavz pads

kajfun
Používateľ
Používateľ
Dátum registrácie: So 30. Dec, 2006, 02:00

Príspevok od užívateľa kajfun » Po 29. Dec, 2008, 09:41

vycapit 65.000 penazi za POSRATE [!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!] LCDcko, navyse mensie ako 50"... ja len cakam co ti napise moj verny spolubojovnik, plazmonacelnik ZOOM.

chlapec, pokial chces REALNU KVALITU OBRAZU a nie kvalitu typu "kupil som si drahe tak to musi byt perfektne", mas na vyber viacero moznosti:

- plazma 50" samsung ps50a756, cena okolo 37000,- s danou
- plazma 50" panasonic px80, px800, neviem presne oznacenie, cena okolo 60000,- s danou
- TOTAL BISTRO ATOMOVY OHEN ANTIKOZMICKY PRACH HRUBE CREVO SONDA superplazma Pioneer Kuro 50" uz spomenuta plazmonacelnikom Zoomom

vsimni si ze ani jeden z doporucenych televizorov NIE JE lcd. vsetky su plazmy.

pokial sa ti moj prispevok zda cudny, detinsky, ujety alebo nieco podobne, ver tomu ze nie som zaangazovany v ziadnych omamnych, psychotropnych alebo podobnych latkach v ziadnom clanku retazca, to znamena ani vo vyrobe, ani v distribucii ani v spotrebnej casti. Vsimni si, ze moja gramatika je absolutne bezchybna (naschval nepisem velke pismena na zaciatku vety) - len ti proste chcem velmi netypickou formou naznacit, ze kupit si akekolvek LCDcko za priblizne 65.000,- a navyse mensie ako 50palcov je natolko zaujimava vec, ze by ta v Hronovciach, okres Levice, prijimali s otvorenou narucou: http://www.hronovce.ocu.sk/sucasnost.php" onclick="window.open(this.href);return false; (citaj poslednu vetu, tu o kaštieli bývalého opátstva).

kajfun
Používateľ
Používateľ
Dátum registrácie: So 30. Dec, 2006, 02:00

Príspevok od užívateľa kajfun » Po 29. Dec, 2008, 09:50

doriti ludia kde vy chodite na tie myslienky o LCDckach ?!

preco si doprdele neprecitate nejake testy o hodnoteni televizorov? Ako je mozne ze ste ochotni (mnozne cislo, makke i) zaplatit dvojnasobne peniaze za mensiu kvalitu a mensiu uhlopriecku LCD oproti plazme? Tyzden dozadu cez vikend som vyhmatol usmiatu rodinu, vynasali z predajne na zlatych pieskoch 40" lcd sony, za pouhych 32999,-... trosicku som im povedal o tom samsungu 50" ps50a756 ktory je iba o "milimeter" drahsi. Ten pan mi slubil ze po prichode domov si velmi rychlo pozrie recenzie a ze vrati tu 40" sony naspat ak bude treba... a kde v riti bol ked si to sony vybral?! Doplati si tritisic korun a ma 50tku plazmu, jednu z najspickovejsich co VOBEC EXISTUJU na tomto svete. Vzhladom na to, ze sukali to LCDcko do auta so znackou GA, NEVERIM tomu ze sa vrati do bratislavy a prajem mu prijemne pozeranie posrateho lcdcka.

CO NEMATE INTERNET, OCI, ROZUM, SUDNOST A ZDRAVY ROZUM ALEBO KIEHO DASA ?! Doprdele ako sa VOBEC MOZES opytat na 46" LCDcko za 65.000,- ?!?!?!??!?!?!?!?!? Ved to je doneba volajuca sprostost podobne ako nova nadupana Fabia za pouhych 1.201.781,- bez dph, volejte nyni protoze zitra nebudou. Je to jedno aka je to fabia, je to IBA fabia za milion aj stvrt bez dph.

johny269
Nový používateľ
Nový používateľ

Príspevok od užívateľa johny269 » Po 29. Dec, 2008, 19:11

Kajfun neber to zle, ale to bolo najuzasnejsie vysvetlenie ake som mohol dostat :hysterical: vazne si :cool: berem to vazne:)no takze lcd urcite nie:) zoberiem plazmu len chcel by som ta este poprosit:) bude medzi tym pioneerom a samsungom taky velky rozdiel:)lebo kedze som chcel dat za to lcd tych 65 000 ,oplati za vrazit dalsich 25 000 pricom este je predpoklad ze mozno pojde cena este trosku dole a kupit si ten pioneer:)od ktoreho ma trochu odradza este nutnost dokupit stojan a repraky kedze receiver a nova komplet audio sustava by uz vysla draho:) lebo domace kino uz mam:) a chcel by som to len k tomu napojit a ....vychutnavat zazitky z pozerania:)

johny269
Nový používateľ
Nový používateľ

Príspevok od užívateľa johny269 » Po 29. Dec, 2008, 19:12

Este raz kajfunovi, aby si to nevzal za zle:)vazne si to super napisal:)o lcd uz ani neuvazujem:)

miso2911
Používateľ
Používateľ
Dátum registrácie: So 27. Sep, 2008, 23:10

Príspevok od užívateľa miso2911 » Po 29. Dec, 2008, 19:23

podla mna je blbost dokupovat este rapraky a cely audio system kup ten samsung a neolutujes za 4 roky kupis novu telku oled a budes sa zase tesit :)
___________________________________________________________________________________________________________
CPU: Intel Pentium G4600, CPU Cooler: Be quiet! PURE ROCK, GPU: SAPPHIRE NITRO Radeon RX 560 4G OC, MB: ASUS PRIME B250-A, RAM: Kingston 8 GB DDR4 2400 MHz CL16 HyperX Fury White Series, SSD: Samsung 850 EVO 256GB, PSU: EVGA 550 B3, Case: NZXT S340 Elite, LCD: Dell U2414H Ultrasharp

pepe-flash
Používateľ
Používateľ
Dátum registrácie: So 04. Dec, 2004, 14:00

Príspevok od užívateľa pepe-flash » Po 29. Dec, 2008, 19:36

Môj názor je, keď si niekto chce doma užívať velkú obrazovku a kvalitu, nech si kúpi projektor. :-D Ja doma požívam na sledovanie filmov iba projektor (uhlopriečka obrazu je cca.190cm) a nikdy by som už nemenil a na obyč tv program (spávy .....) 22" LCD.

zoom
Používateľ
Používateľ
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa zoom » Po 29. Dec, 2008, 20:11

Cena Pioneeru este trosku neklesne. Pioneer drzi svoje ceny hore a pocas zivotnosti TV klesnu skokom mozno jeden ci dvakrat. LX5090 mierne poklesol nedavno, nemusis cakat dalej. Proste to nejde plynule dole ako ine vyrobky a este aj stare TV (minulorocne modely) si drzia svoju cenu vysoko (= neoplati sa ich kupit). K tomu receiveru a spol., ked hovoris, ze mas domace "kino" (pravdepodobne to bude take to all-in-one hovienko), tak to predsa musi mat nejaky vstup a to uplne staci. Kazdopadne by som ti neodporucal kupu tohto Pioneera, pokial na to vyslovene nemas peniaze a k tomu vhodnu audio zostavu. K nejakemu all-in-one systemu ten Pioneer bude ako past na oko a este ta aj vyjde draho. Urcite si kup ten Samsung PS50A756 a za zvysne peniaze mozes kupit nejake audio na doplnenie kina, kludne aj z bazaru - audio ma vyhodu, ze ked hralo dobre pred 10 rokmi, hra dobre aj teraz.

Tak este raz, urcite PS50A756.

===========

pepe-flash: Nemyslim si, ze projektor je kvalita. Mam jeden pomerne kvalitny doma, ale ta cierna sa ani len nemoze priblizit dobrej plazme. Tiez som najprv do toho isiel tak, ze na kino projektor, ale ked som to doma videl, vedel som, ze chcem plazmu. Samozrejme uhlopriecka je to skvela, ale ja idem na kvalitu. Projektor necham na nenarocne pozeranie. Mam aj ja moj dream-projektor, akurat cena je vacsia nez KURO plazma a neviem, ci bude mat taku dobru ciernu farbu.

johny269
Nový používateľ
Nový používateľ

Príspevok od užívateľa johny269 » Po 29. Dec, 2008, 20:14

No poviem pravdu:)ten projektor je supa videl som to u kamarata len problem je , aspon u neho denne svetlo, musi vzdy udrziavat istu tmu aby mal 100 percentny obraz:)no ja som si vybral tychto dvoch uchadzacov:) bud samsung uz spomenuty alebo tento panasonic kedze som si precital na fore temy o lcd a plazmach a ludia mali kladne nazory na panasonic:) TH-50PZ800E

Napísať odpoveď

Návrat na "Nákupná poradňa"