Dual sim mobil

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
jaffar
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00

Dual sim mobil

Príspevok od užívateľa jaffar » Pi 28. Nov, 2008, 12:51

Tož gutn tág,

plánovaná E90 mi padla, kedže som zistil, že potrebujem dve simkarty a 2 telefóny vláčiť nebudem ani omylom...
Takže potrebujem niečo, čo mi obslúži obe simky a zároveň sa aspoň priblíži E90 - čiže buď veľký dotykový displej, alebo ešte lepšie plná qwerty, nech sa s tým dá rozumne pracovať.

Na cene nejako nezaleží, samozrejme ale čím menej tým lepšie. Pokiaľ to nebude cez 20K SK, tak je to v poriadku.

Užívateľov profilový obrázok
MaxMan
Redaktor
Redaktor
Dátum registrácie: Po 18. Okt, 2004, 14:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: Dual sim mobil

Príspevok od užívateľa MaxMan » Pi 28. Nov, 2008, 14:00

Nazdar,

ja som prave riesil podobnu dilemu s DUALSIM mobilom, avsak nemal som az take naroky. Na SK trhu som nasiel niekolko stranok, kde taketo mobily ponukaju. Ak si potrpis na znacke, tak ber Samsung D880. Ja som sa priklonil k cinanom. Nechcem tu robit reklamu ani jednemu shopu, ale po zadani do Google ti vypluje stranky (zadavaj dual sim alebo dualsim). Daj si ale pozor na stranku http://www.simph???.sk" onclick="window.open(this.href);return false; - nie je vsetko v poriadku so zarukou/obchodnymi podmienkami a jeden chlapik co ma stranku ????.webnode.cz - predava len ako bazar - bez zaruky.

Ak by si potreboval viac info, nevahaj ma kontaktovat. Venoval som sa hladaniu pekne dlhy cas a mam to celkom zmaknute.
Ani srnky netušia čo som mal/mám...

dragula
Nový používateľ
Nový používateľ
Dátum registrácie: So 16. Dec, 2006, 02:00

Príspevok od užívateľa dragula » Pi 28. Nov, 2008, 14:59

MaxMan a s niečim takým nemáš skúsenosti? http://www.inet.sk/clanok/5796/mini-rec ... m-adapteru" onclick="window.open(this.href);return false;
Rovno nový mobil sa mi kupovať nechce...

faugusztin
Moderátor
Moderátor
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00

Príspevok od užívateľa faugusztin » Pi 28. Nov, 2008, 15:13

A si pripraveny strihat SIM kartu a ked ju dodrbes, tak aj si zaplatit novu ? :D

dragula
Nový používateľ
Nový používateľ

Príspevok od užívateľa dragula » Pi 28. Nov, 2008, 15:14

faugusztin: som

MaxMan
Redaktor
Redaktor
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MaxMan » Pi 28. Nov, 2008, 15:29

dragula: s takym nemam osobne skusenosti. Ale viem, ze je to risk. Musis strihat simku - dost velke riziko. A za dalsie: nemas obe SIM aktivne naraz. Pri zapnuti mobilu si musis vybrat, ktoru SIM budes pouzivat. U dualsim mobilov mas obe karty na prijme naraz. A ceny tych mobilov nie su az take vysoke - daju sa zohnat od cca 3000 Sk so zarukou 2 roky.

dragula
Nový používateľ
Nový používateľ

Príspevok od užívateľa dragula » Pi 28. Nov, 2008, 16:18

No to, že strihať sim, do toho by som aj šiel. Obe mám na kredit. Aj keď jednu už veľmi dlho, stratil by som tak číslo ak by sa pokazila. Ale kedže nie sú oba aktívne naraz, tak zavrhujem túto myšlienku. Myslel som, že sú.
Asi ostanem pri dvoch telefónoch. Nie som priaznivec mobilov ako samsung (mal som raz a stačilo mi) a ktovie čo ešte horšie.
Ďakujem Ti ale za odpoveď a snahu :)

vladio
Nový používateľ
Nový používateľ
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00

Príspevok od užívateľa vladio » Pi 28. Nov, 2008, 16:42

Samsung D980?

MaxMan
Redaktor
Redaktor
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa MaxMan » Pi 28. Nov, 2008, 16:49

dragula: nemusis ist hned do Samsungu. Su aj ine alternativy (Evolve, Tynman, a rozne ine cinske... ). Je velky vyber a s cenami to nie je take zle: od cca 3200Sk

jaffar
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ

Príspevok od užívateľa jaffar » Pi 28. Nov, 2008, 17:48

Ako tak pozerám na tie možnosti, tak to je pomerne intenzívne na nič. Ťamťung určite nie a Čína ma tiež zrovna neláka... To vážne neexistuje nič od rozumného výrobcu?
Začínam sa voľajako zmierovať s nokiou e 90 na opasku a niečím malým (nokia 8voľačo, ericsson t39..) vo vrecku... :rolleyes:

Wizik
VIP
VIP
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Wizik » Pi 28. Nov, 2008, 17:55

bude to asi naj riesenie co vravis, lebo ty cinania to je proste otras, a nic poriadne co by bolo dualsim nie je zatial, E90 je sice velka krava, ale pristroj je to vcelku slusny, a nerozmyslal si skor nad HTC ? Napr. htc touch pro je skvela volba, a suska sa nieco, ze bude aj HTC touch HD s qwerty klavesnicou, ale to by si musel pockat, ale jednoznacne HTC touch PRO je skvela volba, velky dotykovy display, obrovske moznosti, super masinka
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !

jaffar
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ

Príspevok od užívateľa jaffar » So 29. Nov, 2008, 10:37

E90 samozrejme nie je jediná možnosť, kľudne aj niečo iné. Ale potrebujem na tom mať možnosť písať maily a prístup na net. Blackberry rozhodne nie, klávesnica sa musí dať "schovať".
To THC :-) su pozriem veru tiež.
V princípe mi je to jedno, pokiaľ to má aspoň 640x480 a behá na tom opera, slušný mailový klient, wifi a ideálne aj integrované gps...

//sa v poslednej dobe nejak rozsupujes!!! T.:D

Wizik
VIP
VIP
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Wizik » So 29. Nov, 2008, 12:11

Tak jednoznacne HTC Touch Pro ...

Dake info ...
Spoločnosť High Tech Computers (HTC) novinku predstavila až po niekoľkých dňoch od jeho uvedenia. V Touch Pro bude teda biť procesor s taktom 528 MHz, zázemie mu bude robiť 256 MB RAM a 512 MB ROM, pričom bude schopný pracovať vo všetkých GSM a UMTS sieťach s podporou rýchlych prenosov dát cez HSPA (do 7.2 Mbps). Nebude chýbať Wi-Fi, či GPS modul, ale ani FM rádio s RDS alebo 3.5mm audio konektor. Samozrejmosťou je aj 3.2-megapixlový fotoaparát s autofocusom a LED bleskom.

EDIT: 16.12 ak sa nemylim sa ma oficialne zacat predavat SE Xperia, tomu vravim telefon, ale cena ma byt vyse 20 000 :-( ...
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !

Napísať odpoveď

Návrat na "Nákupná poradňa"