Vyskove repro

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
janaf
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 24
Dátum registrácie: So 28. Aug, 2021, 17:04

Vyskove repro

Príspevok od používateľa janaf »

Ahojte. Znovu potrebujem pomoc, teraz s reprakmi. Potrebovala by som vyskove repro, idealne tak 25kHz, a to z dovodu plasenia psa - tie original plasice nefunguju a tak rozmyslam nad dobrou repro sustavou, nahrat na to nejaky tón a pustat, ak pes otravuje, kym neprestane. Ide totiz o psa, ktory "nema" majitela, lebo ten je stale prec. Skusala som to riesit dohovorom, bez sance. Ten pes steka 6 hodin denne a 6 hodin v noci, kazdy jeden den. Niet uniku pred tym stekotom, je to velke plemeno, ktore moze mat tak 80-90dB stekot, to prenikne aj do domu bez okien a cez stuple v usiach. Viac susedov sa stazovalo, no nikto nemal uspech. Sloboda zvierat a podobne organizacie tiez nepomahaju. Psovi ublizit nechcem, len odplasit zvukom, ktory nebude rusit ludi (preto tie frekvencie, naokolo nie je iny pes, takze ani inych psov). Ak toto uz nepomoze, tak potom jedine zalobu na majitela, ale zrejme aj to bude na dlhe lakte.. Nebranim sa ani inym tipom, okrem stahovania. Dakujem.
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11463
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Vyskove repro

Príspevok od používateľa Andre »

posielam do ss odkaz na kamosa, predava jeden adam f5 za 50e, zahra to do 30kHz bez poklesu
ale neprehnat s hlasitostou/casom, aby pes neohluchol :D
Naposledy upravil/-a Andre v Ne 17. Okt, 2021, 20:09, upravené celkom 1 krát.
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Vyskove repro

Príspevok od používateľa stiv »

Ale radšej zaplať až pri dodaní alebo po dodaní. Poďakuješ mi neskôr :D
.

Návrat na "Nákupná poradňa"