Earbuds True Wireless

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
f4kE
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 439
Dátum registrácie: Št 05. Mar, 2009, 17:33
Bydlisko: Trencin

Earbuds True Wireless

Príspevok od používateľa f4kE »

Ahojte, chcel by som vas poprosit o radu pri vybere sluchadiel. Ako zdroj iP12 Pro Max a Fenix 6x. Mam mensie usi, tak ziadne kobyle. Nieco komfortne hlavne. Urcene aj k obcasnemu behu a do posilky. Mam rad bassovy prejav. Hodne som si zvykol na ANC na mojich MDR-1000X a gestures. Cena max na urovni B&W.

Pacia sa mi:

1. Bowers & Wilkins PI7 / PI5
2. Bang & Olufsen Beoplay E8 / E8 3.0
3. Sennheiser Momentum True Wireless 2
4. Airpods Pro

Dakujem za pomoc pri vybere.
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 3969
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Earbuds True Wireless

Príspevok od používateľa Dunar »

Ak berieme do uvahy pomer cena/kvalita zvuku, tak vsetko su to tazko predrazene sluchadla.
Tak zalezi ci musia splnat vsetky poziadavky alebo si niekde ochotny urobit kompromis. Resp. kde mas priority.
Uplne najlepsi zvuk najdes u cinskych KZ, resp. TRN a CCA. Ceny sa pohybuju v desiatkach eur. Nie, nie je to vtip. Len tieto sluchadla nemavaju ANC, a zaostavaju vo vydrzi (to je dan za viacmenicovu konstrukciu a teda za kvalitu zvuku).
Z "premiovych" modelov su aktualne asi top (resp. jedny z naj) Grado GT220, len tu tiez chyba ANC.
f4kE
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 439
Dátum registrácie: Št 05. Mar, 2009, 17:33
Bydlisko: Trencin

Re: Earbuds True Wireless

Príspevok od používateľa f4kE »

Som ochotny ozeliet ANC, hoci som si na ne zvykol. Ten komfort, pohodlie je urcite pre mna dolezitejsi ako ANC.
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 3969
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Earbuds True Wireless

Príspevok od používateľa Dunar »

Tak komfort a pohodlie je cisto individualna zalezitost. Tam ti nepomoze ziadna rada. O to viac u spuntov, kde aj ked niekomu nesadne ziaden z dodavanych nastavcov, da sa pouzit lubovolny iny z inych sluchadiel. Resp. kupit si nejaku sadu nastavcov roznych velkosti, tvarov, materialov, co stoji par drobnych. Tam je sanca uplne minimalna, ze ti ziaden nesadne.

Návrat na "Nákupná poradňa"