Monitor 150€ - 200€

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
stanomx
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3426
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Monitor 150€ - 200€

Príspevok od používateľa stanomx »

pri led je degradacia panela alebo podsvietnia nepodstatna
to ci si niekto chce kupit monitor co ma 30 000h je jeho vec, moze kludne vydrzat dlhsie ako novy, alebo skapat po mesiaci
dnes uz hadam nikto nekupuje/nepredava ccfl lcd
ja by som tiez skôr isiel do noveho pri tej cene
za 100€ kupis 24" fhd ips 100%sRGB to je vlastne asi vsetko čo dnes od monitora mozes dostat ako bežny clovek
za 400€ nebude 24" fhd ips ovela lepsi (po lopate, jasne hz a sklamanie z nerovnomerneho podsvietnia)
___
edit.
ak ti vadi flicker tak ho vrat to je snad jasne, ale ak ho tam vidis iba na mobile tak kde je problem :cool:
Naposledy upravil/-a stanomx v So 06. Mar, 2021, 13:41, upravené celkom 1 krát.
RAMMSTEIN
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12225
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Monitor 150€ - 200€

Príspevok od používateľa HellAngel »

Bazarovy monitor ma zmysel kupit. Ak hladam rychlo docasne zobrazovadlo a za par eur, tak siahnem po jazdenom kusku. Ak mam ale rozpocetna novy kusok, tak na bazar kaslem, lebo nimdy nevies co kupujes.

Tie firemne monitory su loteria, po vacsine maju slusne nabehane ale urcite sa najdu aj kusky co su starsie ale maju odkrutenych par hodin.
Dotycny monitor kupil, je spokojny to je podstatne. Videl by som to v pripade na otvorenie novej temy "Kupa stary vs novy monitor"
NB: Asus ROG Zephyrus G14
daumatin
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: St 21. Jan, 2015, 20:04

Re: Monitor 150€ - 200€

Príspevok od používateľa daumatin »

HellAngel súhlasím, že asi som mal radšej za 100€ kúpiť nový, ten čo si postol ako nejaký bazarový. Pôvodne som chcel minuť 200€, ale keď to mam iba na par mesiacov tak môže byť aj lacnejší. Zasa ten 100€ lcd má možno horší panel ako ten čo mám teraz, lebo je to low cost a ten Nec keď sa predaval určite low cost nebol a mohol stať aj okolo 300 - 400€
Používateľov profilový obrázok
Tomasjerry
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: St 12. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA (work) Velke Levare (home)

Re: Monitor 150€ - 200€

Príspevok od používateľa Tomasjerry »

No neviem, ale u nas na firme sa monitory neodkupuju, vyraduju sa iba tie, ktore idu do srotu, lebo nejdu. Som sa mrkol na monitor, ktory som posunul dalej Lenovo 24 cez 100 K hodin nalietane, ale ma este trubice hruby a tazky ako prasa. Nastastie som dostal new, preto, lebo som este pocas 4 rokov co som v praci nenafasoval new monitor. ;) Stale som tu schopny najst 19 palcove wide a ludia na tom robia (17" 4:3 sme naozaj vsetky povyhadzovali). Na cetralnom veline mame naozaj monitory, ktore sa nidy nevypnu. Stale tam niekto je a ak sa meni smena iba sa restartuje PC. Paradoxne je tam jeden stary 20" 4:3 HP a ten uz prezil 2x 24" nove DELL monitory :D
AMD Ryzen™ 7 3700X, ASROCK X470 Taichi, 16 GB RAM 3200 MHz, ASUS 2080Ti, Samsung SSD 256GB + Samsung Evo SSD 256GB + 2TB HDD,LG DVD +/-rw, Frakcial 600 W Newton R3
To vsetko v LIAN LI PC-X1000 :)

Návrat na "Nákupná poradňa"