TV Soundbar

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
feniX
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 265
Dátum registrácie: Ne 01. Jún, 2008, 16:45
Bydlisko: BA

Re: TV Soundbar

Príspevok od používateľa feniX »

tak mam objednane https://www.aliexpress.com/item/32873299993.html uvidime co to bude :) podla reviews by to malo fungovat ako hovoris, myslim ovladanie cez TV. Uvidime aky bude zvuk, prinajhorsom to ale supnem nasim, lebo oni nemaju v TV ani jack, a maju relativne fajn repro ktore nemaju ako pripojit...
Používateľov profilový obrázok
feniX
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 265
Dátum registrácie: Ne 01. Jún, 2008, 16:45
Bydlisko: BA

Re: TV Soundbar

Príspevok od používateľa feniX »

Audio extractor dosiel, funguje ako ma , cez hdmi arc prepojene k repro, ovladanie hlasitosti cez TV funguje, napajanie cez tv usb, zvuk je predsa o nieco lepsi oproti jack vystupu z tv... Za tu cenu neni o com, hlavne pre tych co uz nemaju v telke jack vystup...
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5361
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: TV Soundbar

Príspevok od používateľa kllr007 »

Tiež mám teraz riešené cez optiku skôr mi vadí že sa nezapne zároveň s TV. Toto to asi nerieši čo ? :D
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
Používateľov profilový obrázok
feniX
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 265
Dátum registrácie: Ne 01. Jún, 2008, 16:45
Bydlisko: BA

Re: TV Soundbar

Príspevok od používateľa feniX »

No kedze mam ten extractor napajany cez usb z TV, ked sa vypne/zapne tv zapne/vypne sa aj extractor, ale samozejme repro za nim nie...
Používateľov profilový obrázok
M4DM4N
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ut 19. Aug, 2008, 10:48
Bydlisko: Modrý Kameň

Re: TV Soundbar

Príspevok od používateľa M4DM4N »

Vypínanie/zapínanie sa dá poriešiť prepäťovou ochranou s master a slave zásuvkami. Tv do master a repro do slave.

Návrat na "Nákupná poradňa"