nahrada/upgrade Huawei Honor 7

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

nahrada/upgrade Huawei Honor 7

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

zdravim vsetkych,
chcel by som vas poprosit o radu s vyberom telefonu.
teraz mam Huawei Honor 7 a asi nastal cas na vymenu
pred 1.5 rokom som na nom praskol display [pad na chodnik] a popravde som cakal ze do tyzdna sa rozsype uplne a on doteraz drzi pokope :hysterical:
avsak baterka je uz uplne zoslahana a vsade musim chodit s power bankou co ma az tak nebavi

citit ze uz to je stary telefon ale vpodstate ma v nicom nejak tragicky nelimitoval
chcel by som nasledovne:
- lepsiu vydrz na bateriu
- lepri fotak
- viac ako 3GB RAM
- lepsi reproduktor [neviem ci tento je rozbity alebo hra tak slabo z ineho dovodu, nepustam na tom hudbu ale audioknihy/radio, cize skor hlasitost ako kvalita :red: ]

co je teraz v ponuke priblizne podobnych rozmerov a ceny?
...
Používateľov profilový obrázok
red98
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 639
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 22:50

Re: nahrada/upgrade Huawei Honor 7

Príspevok od používateľa red98 »

Argumentum ad hominem (lat.) je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme samotnom k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
Používateľov profilový obrázok
pepkopav
Notebook expert
Notebook expert
Príspevky: 4058
Dátum registrácie: Ne 19. Feb, 2012, 19:05
Bydlisko: Lovinobaňa LC

Re: nahrada/upgrade Huawei Honor 7

Príspevok od používateľa pepkopav »

http://www.webmobily.sk/index.php?route ... ct_id=1495

ak nevyžaduješ fhd a vyššie rozlíšenie,tak fajn mobil..kúpila si ho manželka,má výbornú výdrž na baterku,schopný foťák amoled displej(1560x720)aj dobrý výkon...
Dell XPS 15 9500 i5 10300H,16Gb RAM,1,5Tb SSD,GTX 1650Ti,IPS 1920X1200,Win 11 Pro
Používateľov profilový obrázok
Pronto
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 1276
Dátum registrácie: Po 26. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava/Zvolen

Re: nahrada/upgrade Huawei Honor 7

Príspevok od používateľa Pronto »

Ja mam Honor 20, super to foti, baterka v pohode 2 dni ak nie si furt na wifi na nete a cena tiez dobra.
Spoiler: ukázať
First: Intel i7 10700KF + BeQuite Dark Rock Pro4, ASROCK B560 PRO4, 32GB HyperX 3600 CL18, EVGA GTX 3080Ti FTW3, 1TB WD Blue NVMe, EVGA SuperNova G6 850W, be quiet! Pure Base 500DX White, W10Pro + AOC Q3279VWF
Second: Intel i5 7500, ASUS z170Pro Gaming, 8GB DDR4 2600MHz, Strix RX 570 4GB, 1TB SSD Patriot, 650W Gold PSU

AUDIO
Headphones - Sennheiser GSP 300
Micro System - Panasonic SC-PMX82EG-K DAB+
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Re: nahrada/upgrade Huawei Honor 7

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

vdaka za odporucania
musim sa priznat ze ked som porovnal Honor7 s tymi Xiaomi tak ma to nejako nepresvedcilo [aj ked za tu cenu as fajn]
urcite nechcem plastove telo
a urcite nechcem ani menej nez HD display

ten Honor 20 alebo aj Honor 20 Pro vyzera dost dobre
pripadne by ma este zaujimalo provonavie Huawei Honor 20 Pro a Huawei P30 [non-pro]
...
Používateľov profilový obrázok
red98
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 639
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 22:50

Re: nahrada/upgrade Huawei Honor 7

Príspevok od používateľa red98 »

Cenovy limit?
Argumentum ad hominem (lat.) je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme samotnom k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Re: nahrada/upgrade Huawei Honor 7

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

no ten prave ta tazka otazka
v praci dostavame nejake kupony obcas a uz tu mam nejaku kopku ktoru neviem pretavit na cash
mam nejake kupony do elektra tak som rozmyslal ze by som si kupil telefon

co pozeram obycany Honor 20 je za 1650PLN [~380 eur] co je vpohode cena
Honor 20 Pro je za 2400PLN [~550 eur] co uz je kusok na budget co sa mi zda normalne davat za telefon ale ak sa oplati priplatit [a zas vydrzi ~3 roky] tak je to vpohode

taky sweetspot bude asi 450 eur, ale ako vravim je to do urcitej rozumenj miery flexibilny budget

teoreticky mozem namiesto kuponov do polskeho elektra zobrat kupony na nemecky Amazon a kupit to odtial
sice zaruka asi bude iba teoreticka ale cena moze byt viac fajn
...
Používateľov profilový obrázok
diemkej
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2087
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 14:25
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: nahrada/upgrade Huawei Honor 7

Príspevok od používateľa diemkej »

Prečo teoretická? Amazon je v pohode s týmto si myslím...
DESKTOP
Spoiler: ukázať
MB Asus Rog Strix B450-E Gaming | CPU AMD Ryzen 5 3600 + be quiet! Dark Rock Pro 4 | RAM Corsair Vengeance White LED 16GB KIT DDR4 3000MHz CL15 | VGA Palit GeForce GTX 1080 Ti JetStream 11GB DDR5X | STORAGE Patrion Viper VPN100 1TB NVMe M.2. + Crucial MX500 1TB SATA M.2. | CASE Lian Li O11 Dynamic Mini + 3x be quiet! Silent Wings 3 140mm PWM & 3x be quiet! Silent Wings 3 120mm PWM | PSU Corsair SF750 | LCD AOC Q3279VWF 32" MVA + Samsung SyncMaster BX2331 23" LED | Mouse Logitech G703 Lightspeed | Mousepad Asus Rog Sheath | Keyboard Logitech G513 Carbon Linear | Soundcard Creative Sound Blaster X-Fi HD | Headset Kingston HyperX Cloud Core + Brainwavz Memory Foam Oval Earpads | Speakers Logitech Z623
HTPC
Spoiler: ukázať
MB MSI Z270-A Pro | CPU Intel Celeron G3930 + be quiet! Shadow Rock LP | RAM Crucial Ballistix Sport 4GB DDR4 2400MHz CL16 + Kingston HyperX 4GB DDR4 2666 MHz CL16 FURY series | VGA EVGA GeForce GT 1030 SC 2GB GDDR5 | STORAGE Samsung 850 EVO 256GB M.2. + Western Digital Blue 3TB 3,5" | CASE SilverStone GD09B Grandia | PSU Seasonic S12II-330 Bronze | Soundcard Creative Sound Blaster Z | Speakers Genius SW-HF 5.1 6000
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Re: nahrada/upgrade Huawei Honor 7

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

ano, zle som sa vyjdril
chcel som povedat ze to bude trochu zlozitejsi proces nez len doniest telefon do obchodu a prist o 30 dni po novy alebo peniaze
to ze amazon ma realnu zaruku viem, akurat treba riesit odoslanie, co som zatial nerobil, tak neviem ako to funguje presne

cim viac pozeram na ten Honor 20 Pro tym viac sa mi paci.
ak sa nenajde nic lepsie v podobnej cenovke tak uz mam vitaza a ostava spocitat ci sa oplati kupit v PL elektre za PLN aj ked trochu drahsie alebo tie kupony skonvertovat na gift card v eurach na amazon.de

musim pozriet ako velmi nevyhodny kurz bude pri tej konverzii a ci lepsia cena na amazone sa vyplati alebo nie

//edit
dlhsie som na amazone nenakupoval a som celkom prekvapeny z toho rozdielu cien
dal som si zobrazit telefony co su predavane cez amazon.de
https://www.amazon.de/s?k=honor+20+pro+ ... owse-bin_8

a nie je mi celkom jasne co je rozdiel medzi najlacnejsim
https://www.amazon.de/Honor-phantom-And ... -de&sr=1-5

nejakym tym priemerom
https://www.amazon.de/Honor-256GB-schwa ... -de&sr=1-4

a najdrahsim
https://www.amazon.de/HONOR-Dual-SIM-Sm ... r=1-1&th=1
...

Návrat na "Nákupná poradňa"