High-end do cca 700 EUR

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
engineer
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 139
Dátum registrácie: Ut 19. Nov, 2013, 22:11

High-end do cca 700 EUR

Príspevok od používateľa engineer »

Ahojte. Hľadám kvalitný telefón v cene max. do 700 EUR. Preferujem kvalitný foťák so stabilnými výsledkami, nadpriemernú výdrž, rýchle prostredie a kvalitný displej.
V súčasnosti používam záložný Huawei Nova 3, z ktorého som rozmaznaný baterkou. Skúšal som už Mate 20 Pro (pretože sa stále predáva za dobrú cenu), ale neprekúsol som tie rôzne farebné nádychy displeja už pri malej zmene pozorovacieho uhla.
Ako druhý v poradí je môj favorit S10+ (cena MT z výkupu 650 €), avšak pri ňom sa obávam už nie veľmi kompaktných rozmerov (áno Nova 3 je rovnako veľký, ale má väčšie zaoblenie rohov, a tak sa lepšie drží). Aký by mobil by ste mi poradili vy? Som otvorený všetkým možnostiam. Dokonca by som bol ochotný prejsť aj na iOS, keby to dávalo zmysel. I keď iPhony sú dosť predražené - XS 64GB už po zľave za cca 730 €. Pozeral som sa aj po Xperii 5 (kvôli rozmerom), ale naživo sa mi ju nepodarilo nikde nájsť.
Budem rád za každý tip resp. usmerňujúcu radu. Ďakujem.
WS Case Fractal Design Define Mini In/Out take 4x Noctua NF-S12B MB Asrock Z390M-PRO4 CPU Intel i5-9600K+ 2x Noctua NF-P12 PWM RAM Corsair DDR4 64GB SSD ADATA XPG SX8200 1TB + Crucial M500 256GB + Kingston UV400 240GB HDD 2x HGST 1TB v Himuro(mini) VGA Sapphire Nitro+ RX570 4GB PSU Corsair RM550 AUDIO Asus Xonar DGX DISPLAY EIZO CS2731 MOUSE Logitech G502 GAMEPAD Logitech G440 KEYBOARD HyperX Alloy Origins
SLR BODY Nikon D780 LENS Nikon AF-S 35 mm f/1.8 LENS Nikon AF-S 50 mm f/1.8 LENS Nikon AF-S 85 mm f/1.8 FLASH Godox V1
AUDIO ACM Fluid F5 DAC Audinst HUD-MX2
HEADPHONES Audio-Technica ATH-M50X

Návrat na "Nákupná poradňa"