Slúchadlá s mikrofónom

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
CL4P-TP
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1137
Dátum registrácie: Ut 30. Dec, 2014, 15:56
Bydlisko: Kezmarok

Re: Slúchadlá s mikrofónom

Príspevok od používateľa CL4P-TP »

Za mna mozem fakt odporucit Sennheiser. Kupil som bratovi GSP 300 a sebe GSP 350 a za tie prachy fakt luxus headset. Mikrofon sfukol konkurenciu, teda aspon 2 roky dozadu co som ich kupoval. Neake prditko v Cloudoch ci pod hernych headsetoch sa nemoze rovnat.

Recka
https://www.youtube.com/watch?v=_er7v0ZUVjc

mic test
https://youtu.be/SBnCkHxrg4M?t=185

Zvuk parada, tam nieje o com. Mikrofon dokaze odfiltrovat vysavac meter od vas :D Super izoluju okolity hluk .. niekedy az natolko ze po vas mozu z poza chrbta kricat a nepocujete ani prd :D

Jedine co by som vytkol je nastavovanie hlasitosti na pravom sluchatku, ktore nestisi zvuk na totalku ( ostane na neakych 15% ) a za GPS350 sa vôbec neoplati priplacat ... dost nepresvecive 5.1, ale v tomto smere faluje vacsina hernych headsetov.
CPU: i7 10700KF @stock Cooler: Arctic Freezer 34 Esports Duo MOBO: MSi MEG Z490i Unify RAM: 2x32GB HyperX Fury @ 3200 CL16 GPU: GAINWARD RTX 4070Ti Phoenix, SSD: 2x Samsung 970 Evo 1TB nvme HDD: 3TB WD Blue PSU: Corsair SF750 CASE: CoolerMaster NR200P MONITOR: AOC 34" CU34G2/BK, PERIF: Corsair K65 LUX RGB, Logi MX Master 3S AUDIO: Beyerdynamics DT990
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12934
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Slúchadlá s mikrofónom

Príspevok od používateľa loleqboleq »

K tomu len toľko,
https://youtu.be/Ka1CGklzvNo?t=405

Takže s MH ako ušetrí, tak dostane veľmi ľahké a extrémne pohodlné slúchadlá s omnoho sebavedomejšou konštrukciou, výborným zvukom (a kedže HC povedal, že je dosť flat, tak to znamená, že tie ostatné sú prebasované blata, lebo ja môžem porovnať, čo znamená flat a čo je realita) a hlavne s prirodzene znejúcim hlasom, mne je úplne jedno, že je počuť klávesnicu, hlavne, že človek neznie ako robot.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
PROMETHEUS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2066
Dátum registrácie: Ne 23. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Slúchadlá s mikrofónom

Príspevok od používateľa PROMETHEUS »

ja som mal tie coolermaster dva krat som ich reklamoval lebo cez mikrofon spoluhraci poculi aj zvuk co isiel do sluchadiel cize stale som rozpraval s ozvenou ze poculi aj sami seba aj co som ja hral hru atd
viewtopic.php?f=14&t=123722
treti kus mi uz nechceli poslat tak som si potom radsej priplatil za normalne neherne sluchadla a oddelene mikrofon a tam uz nemam ziadny problem
MB: MSI X570 Tomahawk CPU: Ryzen 5900X RAM: BL2K8G36C16U4BL 4x8GB 3733MHz 16-18-18-35 GPU: Gigabyte RTX 3080 Gaming OC Waterforce Monitor: LG Ultragear 27GL83A-B SSD: WD Black SN850 1TB, SN750 500GB, 4x1TB Samsung EVO CASE: Lian Li O11 Dynamic XL PSU: EVGA 850W G2 Klavesnica, mys: Logitech G915 TKL + Logitech G903 Chladenie: CPU block: EK Quantum Velocity D-RGB Rads: EK SE360mm + EK XE360mm Fans: 9x Noctua NF-A12x25 PWM Pump: EK QUANTUM KINETIC TBE 200 D5 PWM D-RGB
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4081
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: Slúchadlá s mikrofónom

Príspevok od používateľa castelL »

Po pravde som tvoj príspevok aj čítal, ale neodradilo ma to, nakoľko na zahraničných recenziách a skúsenostiach od ľudí som daný problém nenašiel, samozrejme ako pri každom produkte sa našli negatívne referencie na chybné kusy.. tak snáď nebude problém v mojom prípade, teda prípadne dotyčnej osoby (je to darček). Kvalita slúchadiel aj podľa referencií je na vyššej úrovni v tomto cenovom segmente.

EDIT: Inak.. teraz so googlil ten tvoj spomenutý problém a konkrétne som na MH751 nič nenašiel, našiel som ale podobný/rovnaký problém.. rôzne témy, ale na iné typy-značky slúchadiel, otázka teda je, čo to celé môže spôsobovať a či je to aj problém samotných slúchadiel, väčšinou sa jednalo aj o Discord.

EDIT2: Zo zaujímavosti som sa opýtal mladšieho brata, ktorý vlastní HyperX Cloud a používa pravidelne Discord na ten problém so zvukmi,tak potvrdil, že sa mu to deje tak 1/3 času a netuší kedy a ani prečo sa to deje.. Nebude to nejaký problém WIN10? Po aktualizáciach..?
Používateľov profilový obrázok
ne0
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 119
Dátum registrácie: Pi 26. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Slúchadlá s mikrofónom

Príspevok od používateľa ne0 »

CL4P-TP napísal: Št 10. Okt, 2019, 09:14 Za mna mozem fakt odporucit Sennheiser.
mam taktiez GSP300 a som nadmieru spokojny ako s mikrofonom tak zo sluchadlami mozem doporucit

Návrat na "Nákupná poradňa"