Nový mobil +/- 500€

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5363
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Nový mobil +/- 500€

Príspevok od používateľa kllr007 »

Možno normálnym netreba každý týždeň update keď to funguje. Mal som dlho S8, raz do mesiaca vyšiel nejaký update ale neriešil som. Nestretol som sa s absolútne žiadnym SW problémom či už na Oreo alebo Pie.
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Nový mobil +/- 500€

Príspevok od používateľa Snake »

To odkedy sa nejake renome urcuje poctom bugfixov? 😁

Tym ze mam updaty kazdy mesiac mam akoze horsi mobil ci co? Mozno zacnime tym co cine chyba. A to je doraz na kvalitu, co si sam teraz potvrdil. Vydavat veci vedia extremne rychlo, opravovat ich uz nie





.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12245
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Nový mobil +/- 500€

Príspevok od používateľa HellAngel »

stale si to obratis na svoje. xP
tu nejde o bug fixi, ale o to, ze niekto na ROmke stale pracuje, stale ju posuva dalej a starostlivost o telefon nekonci po roku. U strednej triedy sa ani moc o nejakej starostivosti neda hovorit.
Co cine chyba? Kvalita? O com to teraz tocis? Mi8 je perfektne spracovany telefon, rovnako p20, mate 20, p30. Uz nezijeme v dobe, kedy len cina lacno kopirovala ostatne znacky. Ked len spomeniam Xiaomi, OPPO, Huawei, tieto firmy aj investuju do inovaci a kvality, nie len do hlupeho kopirovania. Ale ked sme pri tom kopirovani, tak kopiruje kazdy od kazdeho.
Hlavne ze samungy ako aj vacsina znaciek sa vyraba v cine, len firmy maju sidlo v inej krajine.
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
Energetik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 351
Dátum registrácie: St 18. Feb, 2015, 11:23
Bydlisko: Humenné/Ba

Re: Nový mobil +/- 500€

Príspevok od používateľa Energetik »

:D super konverzacia :D akurát som ešte menej rozhodnutý keďže každé jedno zariadenie si veľa ľudí chváli a zároveň iný ho odcudzujú. (ak nepočítam s10e čo je však trocha mimo cenu)
Zatiaľ som veľmi naklonený na to že si doplatím na ten s10e aj keď sa bojím tej baterky
Spoiler: ukázať
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + scythe mugen max, MB: MSI B450 Tomahawk MAX, GPU:ASUS STRIX RTX 3070Ti , PSU: Corsair RM750x, RAM: Kingston Fury 2x16GB 3600, SSD: Samsung 970 EVO NVMe M2 1TB + Crucial MX500 500GB, HDD: Seagate Baracuda 1TB+2TB, CASE: Fractal Design 2500

Bike: Kona Blast Deluxe 2010
YT Jeffsy 29 AL 2018

"mať a nemať milión, to sú dohromady dva milióny" Esterad Thyssen (Zaklínač)
devil4
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 96
Dátum registrácie: So 16. Aug, 2014, 13:00

Re: Nový mobil +/- 500€

Príspevok od používateľa devil4 »

werwest napísal: St 05. Jún, 2019, 18:07 Mi9t je k20ka co je vtip kedze ma len sd710. ako nazvu k20 pro este neviem. mohli by si s tym spravit trochu poriadok ak sa chcu realne dostat na tento trh


preco by nemal face recognition? (ked ho ma aj taka 6ka)
co s tym ma ale mi8? je to generaciu stary telefon, nic ine ako sd855 by som nechcel ked kupujem novy telefon.
pred op som uprednostnil mi9 pretoze ma qi ktore vyuzivam, a bol tu skorej. inak to je asi jedno. radsej by som asi usetril 100vku, vsak je to 20% z ceny.
Mi9T ešte ohlásená nebola, ale mal by to byť Redmi K20pro, len sa to bude inak volať. U nás asi nepoužijú meno redmi kedže to tu nie je moc populárne, takže to bude asi Mi9T alebo ešte niečo iné.
Ono keď si pozrieš Mi9 128GB v nejakých lepších eshopoch, tak ten rozdiel v cene nie je až taký veľký.
Mi9 má výhodu bezdrôtového nabíjania, ktoré by som ja asi nevyužíval. Je tam navyše tá širokouhlá camera. 27W nabíjanie (ale v balení je len 18W nabíjačka)
OP7 má UFS 3.0, Optickú stabilizáciu a pravdepodobne lepšie fotky v noci, stereo repro, 20W nabíjačka

Nad Samsungom som tiež rozmýšlal, ale iba nad S10+. Ale je to už o dosť hrahšie, a navyše v EÚ sa trocha šetrí a samsung sem tlačí ten svoj Exynos, ktorý je výkonovo skôr na úrovni minuloročného SD845. Samozrejme dá sa ušetriť a zobrať S10, ale pre mňa je to už malý displej. Alebo ešte viac ušetriť a zobrať S10e, ale to mne už príde ako telefón pre ženy a deti... A mám trocha strach z toho že Samsung fixne niečo skôr Oneplus...

// Teraz čítam že bude možno Mi9T a Mi9T pro ale to je jedeno, ja som samozrejme myslel tú verziu s SD855... Každopádne keď príde ten K20 pro ku nám, bude tam navyše vyskakovacia kamera a jack, UFS 3.0. Možno som na neho mohol počkať aj ja, ale už sa mi nechcelo čakať, bohvie kedy to sem príde. Doteraz sa nedá zohnať Black Shark 2.
Naposledy upravil/-a devil4 v St 05. Jún, 2019, 21:06, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1635
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Nový mobil +/- 500€

Príspevok od používateľa werwest »

Miui nie je to najlepsie na svete, mne len vyhovuje ze je to jak od jablka lebo som nan siel z iphonu 8.
Kazdopadne ked chces tak si to zmenis na nieco ine, ved je to ten superskvely customizovatelny android.
Ajtak 90% casu travis v 3rd party appkach ktore pojdu rovnako (ak nie lepsie ako na slabsom exynose kedze ma sd855) ako youtube, chrome, messenger, whatsapp, hocico.
Na mi9 som mal updaty len 2, prvy ked som ho vytiahol z krabicky a druhy dneska. Ale ja mam global verziu bez bullshitu a ziadne bety a tak.
Ako hovorim, za 400 stovky je to dobry telefon. Na staru mi8 by som sa vykaslal, mi9 aspon robi dobre fotky, a s gcam aj dokonca celkom pekne. A nejake bububu o spracovani je bezpredmetne, vsak mne pride ze ten telefon je z lepsieho materialu ako bol iphone 8..
A hlavne som vela krat pocul ze mam pekny huawei :D
Ak chces priplatit za tamtung tak potom ten, vsak co.


K20 uz volaju po shopoch mi9t, takze tak.
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Nový mobil +/- 500€

Príspevok od používateľa Snake »

HellAngel napísal: St 05. Jún, 2019, 20:36 stale si to obratis na svoje. xP
tu nejde o bug fixi, ale o to, ze niekto na ROmke stale pracuje, stale ju posuva dalej a starostlivost o telefon nekonci po roku. U strednej triedy sa ani moc o nejakej starostivosti neda hovorit.
Co cine chyba? Kvalita? O com to teraz tocis? Mi8 je perfektne spracovany telefon, rovnako p20, mate 20, p30. Uz nezijeme v dobe, kedy len cina lacno kopirovala ostatne znacky. Ked len spomeniam Xiaomi, OPPO, Huawei, tieto firmy aj investuju do inovaci a kvality, nie len do hlupeho kopirovania. Ale ked sme pri tom kopirovani, tak kopiruje kazdy od kazdeho.
Hlavne ze samungy ako aj vacsina znaciek sa vyraba v cine, len firmy maju sidlo v inej krajine.
Co si obratim na svoje? Ze hociktoru recku si na YT otvorim kazdy nadava na to, ze cina si robi pre cinu a stale maju problemy v EU krajinach? Kazdy jeden cinan, a to myslim kazdy, si zdupol na tom ze zacali robit lacne telefony, potom si spravili lacny brand (Huawei = Honor, Xiaomi = Pocophone, atp atp), inovacie? Ake? Prosim ta ake ked to boli prave CINANIA ktori prisli s debilnym napadom okopirovat notch z iphonov, co inovativne donieslo Xiaomi na trh? Ved do riti tie telefony stali 300e ked vysli, teraz si postupnym zvysovanim navysili cenu a spravili si off brand aby mohli predavat telefony za menej penazi lebo aj oni pochopili ze zo srackoveho plastu sa odolny telefon vyrobit neda. OP 7 Pro? Ziadny jack? Ziadny waterproof? Tyzden po vydani velke problemy s touchom, systemom, reporting volneho miesta a podobne? Huawei - P30 Pro - domyslanie fotografii mesiaca (= ojeby na zakaznika), prepalene do cervena fotky, ubohe video s efektom rolling shutter? Povedz mi prosim CO inovativne (okrem Huaweiovho RYYB senzora) doniesli tieto znacky? Naozaj mi to prosim ta vymenuj.

A pozri si kde v riti ma Samsung tovaren (Blok C - Galaxy), potom trep Hell, je to na kazdom jednom debilnom telefone zozadu kde bol vyrobeny, a tento argument "robit sa to v riti v cine" je uz dost stary. Takze ty si prestan obracat veci na svoje, a otvor si laskavo oci, kupujes predrazenu cinsku sracku s neodladenim sw, ako aktualizovat kazdy tyzden telefon, jeblo mi ma, to ti hovorim uprimne, vydrbal by som taky telefon von oknom. Xiaomi/Redmi note 7, hned po launchi problemy s basebandom (https://piunikaweb.com/wp-content/uploa ... 8x1024.jpg), ktore trvaju u opov ktori maju CA dodnes, problemy s dalsou cinou v podobe ohnutych 300e cinanov boli aj tu na fore, huawei a ich agresivna politika ktoru dokonca autori VLC museli zakazat lebo im kazila renome je druha vec, OP7pro a ich pruser mesiac po vydani zase boli v teme o prislusnom mobile.

Nie Hell, skutocne neni normalne ze ja ako bezny zakaznik mam rok trpiet produkt aby bol pouzitelny (fakt fasa argument inak), ked to tebe neprekaza ok, nech si radsej vezme IP SE, lebo tam sa vyrobca nechova k zakaznikovi ako betatester.





.
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1635
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Nový mobil +/- 500€

Príspevok od používateľa werwest »

Zohybajuce sa/lamajuce 100€ redmi sa ale nedaju porovnavat s "top of the line".. redmi note 7 siel tiez z domu naspat po 2 tyzdnoch, a to ho mala nenarocna frajerka.
Nemyslim ze tu by sa nejake problemy so spracovanim konali.
https://youtu.be/uI4KYzG0yss
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Nový mobil +/- 500€

Príspevok od používateľa Snake »

Jop, ziadna SD, ziadny jack, a odrby ze je optika zafir, rovnako ako OP7Pro odrby s 3.0x optickym zoomom (co je iba 2.2), cina sa proste s klamstvami nezapre.





.
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1635
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Nový mobil +/- 500€

Príspevok od používateľa werwest »

Sd? Naco? Aspon ja ako exapplak nie som na ne zvyknuty, vsetko sa mi automaticky syncne do naska. Nevidim dovod ani potrebu mat vyberatelnu pamat.
Zafir tam je, ako vidis ze ho merak detegoval. Je to asi taky isty zafir jak na ma apple (tiez fuj cina?). Ked zacnu pchat keramiku na zadok telefonu tak ako to ma mix na viac telefonov, budem jasat. Lepsi material na zadnu stenu asi neexistuje (a mali ho skorej ako samsung, ked sa uz porovnavaju pipiky kto co inovoval skorej)
Jack je kazdeho osobna preferencia, auto bt, sluchatka bt.
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12245
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Nový mobil +/- 500€

Príspevok od používateľa HellAngel »

toto sa ti vysvetlit neda, ty si ides svoje. Neviem kde beries rok nepouzitelny telefon. To kde si cital? Ja co som tu napisal, ze pri Mi8 chvilu trvalo, kym odadili niektore veci, ale nie ze bol nepouzitelny. A chces mi povedat ze ten super galaxy s10 je bez porodnych bolesti? Nie nie je a tiez je plny web problemov, ktore hlasia uzivatelia. Stici si dat do google "Samsung Galaxy S10 problem"
Aky plast tu furt spominas? ten sa pouziva skor pri lancych modeloch. Plast napriklad pouzil aj Google pri svojom novom telefone Pixel 3a za to je to shit?
Nie ja nemam potrebu si kupit telefon za 400€ a potom sa snim rok trapit, to urcite nie. Ale tiez nemam dovod vyhodit liter za predrazenu sklenenu kocku.
ked uy linkujes hlasene problemy u Xiaomi/OP7, tak linknem tiez jeden u Galaxy s10
https://www.forbes.com/sites/ewanspence ... 93c5ff7bf4
https://www.youtube.com/watch?v=AGhIHe9RHZA

pozri, pis si co chces. Ak ma chalan problem kupit cinsku znacku telefonu, alebo sa mu nepaci cinska politika OK, nikto mu tu nebude tlacit cinu, Ak ale hlada nieco za rozumne peniaze a cina mu nevadi, tak nevidim problem mu tu cinu poradit.

Argument SD? dnes pri pametiach telefonov? zbytocnost. To nie je argument preco nie. Chybajuci Jack? Ano, chyba. Ale dnes ked sa dostava BT sluchadla, reproduktory do popredia, tak je to celkom logicke. Ale ak chces silou mocou dratove sluchadla, tak furt je redukcia z USB C na 3.5 jack
NB: Asus ROG Zephyrus G14
devil4
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 96
Dátum registrácie: So 16. Aug, 2014, 13:00

Re: Nový mobil +/- 500€

Príspevok od používateľa devil4 »

Notch ale nevymyslel apple, oni to tiež okopírovali... To že čínania nemajú žiadne inovácie, nie je pravda, veď len pár dní dozadu ukázalo Xiaomi a OPPO prednú kameru pod displejom https://twitter.com/oppo/status/1135393369113280512
OP7 pro má vodeodolnosť len nemá certifikáciu, treba si pozrieť testy na YT. Iste je lepšie keby tá certifikácia bola, ale čo z toho keď sa záruka aj tak nevzťahuje na to keď utopíš mobil. Čo sa týka tych ostatných problémov, tak až tak hrozne by som to nevidel. Napr. ghost touch tak to tu bolo aj pri OP3 a aj pri ďalších mobiloch, ja som mal OP3 a nič také ma nepostihlo a aj tak sa to za chvíľu fixlo...
Skoro každý mobil má dáke problémi na začiatku, ktoré sa opravia. Až na výnimky ako sú Samsung Note 7 a Galaxy Fold :D
Odrby že sklíčko je zo zafíru mal apple a nie číňania, ale bolo aj niečo iné?
To s tým optickým zoomom u OP7pro beriem, ešte som nečítal či sa k tomu nejak vyjadrili.
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Nový mobil +/- 500€

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Snake napísal: St 05. Jún, 2019, 19:41 Preco by niekto kupoval cinana ked tu je s10e alebo ackove serie ktore su este pod jeho limitom? Cinan update moze mat, ale ich skin je des a hnus, fixy trvaju mesiace ak vobec dojdu
Vazne niekomu radis kupit ackovy Samsung? Mam A6 a nic horsie som asi nemal, update som za pol roka mal asi jeden.

Plus navyse tu kydas na ine znacky ake maju chyby akokeby tvoj milacik nikdy vzivote nemal problemy ehmNote7ehm. ;)
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Nový mobil +/- 500€

Príspevok od používateľa Snake »

werwest napísal: St 05. Jún, 2019, 21:21 Zafir tam je, ako vidis ze ho merak detegoval. Je to asi taky isty zafir jak na ma apple (tiez fuj cina?). Ked zacnu pchat keramiku na zadok telefonu tak ako to ma mix na viac telefonov, budem jasat. Lepsi material na zadnu stenu asi neexistuje (a mali ho skorej ako samsung, ked sa uz porovnavaju pipiky kto co inovoval skorej)
Zafir tam ziadny nie je, nakolko povrchovo nanesene Al2O3 pre mna nie je zafir, Keramika ano, s tym suhlasim, uz by konecne mohli to davat dozadu.
devil4 napísal: St 05. Jún, 2019, 21:36 To že čínania nemajú žiadne inovácie, nie je pravda, veď len pár dní dozadu ukázalo Xiaomi a OPPO prednú kameru pod displejom https://twitter.com/oppo/status/1135393369113280512
A prosim ta pozri sa, kedy to bolo ohlasene, lebo 40% priepustnost co teraz ma Xiaomi a Oppo, to ma aktualne kazdy AMOLED (ci co myslis ako funguju opticke citacky?) Navyse prist to ma komercne buduci rok.
devil4 napísal: St 05. Jún, 2019, 21:36 Galaxy Fold :D
Odrby že sklíčko je zo zafíru mal apple a nie číňania, ale bolo aj niečo iné?
To s tým optickým zoomom u OP7pro beriem, ešte som nečítal či sa k tomu nejak vyjadrili.
Fold je bohuzial uplne niekde inde, je to krasny kus zariadenia (kto drzal vie), a je fakt ze to nebolo ready na primetime.

K zafiru - https://www.youtube.com/watch?v=yvlYOOLmxgw
Ked HTC vie spravit cely predok, preco nevieme robit cocky?
Opticky zoom bol aj pri OP6/T, tam klamali s tym tiez. Vyjadrit sa nevyjadria ako vzdy.
HellAngel napísal: St 05. Jún, 2019, 21:31 toto sa ti vysvetlit neda, ty si ides svoje. Neviem kde beries rok nepouzitelny telefon. To kde si cital? Ja co som tu napisal, ze pri Mi8 chvilu trvalo, kym odadili niektore veci, ale nie ze bol nepouzitelny. A chces mi povedat ze ten super galaxy s10 je bez porodnych bolesti? Nie nie je a tiez je plny web problemov, ktore hlasia uzivatelia. Stici si dat do google "Samsung Galaxy S10 problem"
Aky plast tu furt spominas? ten sa pouziva skor pri lancych modeloch. Plast napriklad pouzil aj Google pri svojom novom telefone Pixel 3a za to je to shit?
Nie ja nemam potrebu si kupit telefon za 400€ a potom sa snim rok trapit, to urcite nie. Ale tiez nemam dovod vyhodit liter za predrazenu sklenenu kocku.
ked uy linkujes hlasene problemy u Xiaomi/OP7, tak linknem tiez jeden u Galaxy s10
https://www.forbes.com/sites/ewanspence ... 93c5ff7bf4
https://www.youtube.com/watch?v=AGhIHe9RHZA

pozri, pis si co chces. Ak ma chalan problem kupit cinsku znacku telefonu, alebo sa mu nepaci cinska politika OK, nikto mu tu nebude tlacit cinu, Ak ale hlada nieco za rozumne peniaze a cina mu nevadi, tak nevidim problem mu tu cinu poradit.

Argument SD? dnes pri pametiach telefonov? zbytocnost. To nie je argument preco nie. Chybajuci Jack? Ano, chyba. Ale dnes ked sa dostava BT sluchadla, reproduktory do popredia, tak je to celkom logicke. Ale ak chces silou mocou dratove sluchadla, tak furt je redukcia z USB C na 3.5 jack
A ty si ides zas svoje Hell, kludne googli dalej, hlavne prosim Googli problemy pre Exynos verziu, nie pre Snapdragon verziu co bola do 6 hodin stopnuta na druhy den fixnuta, ale ako nice try. Liter nemam chut vyhodit ani ja, a rozhodne nie za cinana (Huawei). Pred rokom si SD karty este bral ako nutnost, teraz uz je to zrazu zbytocnost. Nie BT sluchadla nikdy nebudu nahradou normalnych, nech sa na to pozeras hocijako, kym apple na lightingu zaraba (a preto to spravili), tupci z ciny to okopirovali lebo to je kuul.
Blackhawk napísal: St 05. Jún, 2019, 21:47 Vazne niekomu radis kupit ackovy Samsung? Mam A6 a nic horsie som asi nemal, update som za pol roka mal asi jeden.

Plus navyse tu kydas na ine znacky ake maju chyby akokeby tvoj milacik nikdy vzivote nemal problemy ehmNote7ehm. ;)
A6
Obrázok

A40 (vydany myslim april)
Obrázok

A ked si vezmem este dokonca uplny shit typu J6, tak ten uz ma June patch:

Obrázok

A nie, Samsung moj milacik nie je, Note 7 bol pruser a tak im treba, mozu byt radi ze dopadli jak dopadli, hnat sa za mAh za cenu nebezpecneho zariadenia sa nevyplaca, preto uz teraz menia baterie za nove pri kazdom jednom servisnom zasahu (preto nemaju ani pull tabs)





.
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1635
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Nový mobil +/- 500€

Príspevok od používateľa werwest »

Bolo by to pravdepodne drahe. Preto to cinania volaju zafirove sklicko. Lebo marketing.
Kazdopadne prvy telefon ktory bude mat zafir vpredu a keramiku vzadu bude okamzite moj. Na mix 2 za rok co som ho mal nema vazdu nic len par jemnych skrabancov, na jablku a mi9 som spravil ryhu za tyzden.
Kazdopadne, asi sa moc nedrzime temy a nie sme uplne napomocny dotycnemu co temu zalozil. Ja osobne by som samsung nekupil uz len z toho dovodu ze pre eu davaju slabsie cpucka ale zeby boli lacnejsie to nie (rovnako ako apple nedostane moje peniaze dokym tam bude sediet tim cock). Tak isto ked, tak chvilku pockat, zanedlho budu aj s10 za cenu s10e
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem

Návrat na "Nákupná poradňa"