Nahrada Xiaomi Mi Band 3

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
Lord Anakin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 531
Dátum registrácie: Ut 29. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad / Košice

Nahrada Xiaomi Mi Band 3

Príspevok od používateľa Lord Anakin »

Zdravim

Rozmyslam o nahrade Xiaomi Mi Band 3, nejako extremne mi nevadi mam rad dokonca toto zariadenie pre niektore svoje vlastnosti ale su chvile ked by to chcelo nieco dospelejsie ako doplnenie.

Cenovy rozpocet zatial nemam.
Nepotrebujem cez hodinky telefonovat.
V podstate mi stacia notifikacie vidiet ale odpovedat na ne nemusim.
Baterka cim dlhsie samozrejme tym lepsie - telefon drzi 2 dni a jeden den proste nedam je to otrava strasna pre mna.
Chodievam sem tam behat , GPS je teda plus (nemusel byt som tahat telefon so sebou napr)


Cital som pozeral som recenzie ... ma prist mi band 4 ale to je asi dlho na mna. Samsungacka vlajkova lod mi pride trosku prestrelena funkciami ale neskusal som cize necham si poradit. Hlavne co hladam je dlhodobo prinosne zalezitosti - to ze sa s nejakou funkciou budem bavit 4 dni je sice pekne ale potom ked na nu budem kaslat je mi na nic (aktualne si pozeram kroky , sem tam zmeram tep, notifikacie su take ze lepsie ako drotom do oka cize vyuzivam , hladanie telefonu sa par krat zislo a prichadzajuci hovor mi fakt ze staci ze ma na neho upozorni zariadenie na ruke kedze casto si vypinam zvonenie a napr. ani nepocujem ze vybruje telefon ale naramok citim). Vzdy tieto "hracky" u mna budu fungovat s telefonom (samozrejme ked nepride neviem aky zazrak techniky(velkost , vydrz baterie a plno ineho)) a preto mi pride ako odpisovat na spravu cez hodinky ako blbost. Mi Band 3ky aj ked ich mam cierne tak celkom k obleku napr nepasuju. Oblek zas nenosim zas kazdy den. A mozno ze chcem len aj nejaku zmenu. Niekedy som nerozhodny ako zena :laugh:

Nejaky navrh ? Dakujem za kazdy navrh radu ...

Mna napada zatial len Huawei Watch GT
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4410
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Nahrada Xiaomi Mi Band 3

Príspevok od používateľa scream »

Xiaomi Amazfit Bip asi najlacnejsia varianta upgradu k MiBand 3.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
diemkej
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2087
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 14:25
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Nahrada Xiaomi Mi Band 3

Príspevok od používateľa diemkej »

Tiež rozmýšľam nad Huawei Watch GT. V tej cenovej kategórii nie je o čom... Jedine potom ešte Xiaomi Amazfit Stratos.
DESKTOP
Spoiler: ukázať
MB Asus Rog Strix B450-E Gaming | CPU AMD Ryzen 5 3600 + be quiet! Dark Rock Pro 4 | RAM Corsair Vengeance White LED 16GB KIT DDR4 3000MHz CL15 | VGA Palit GeForce GTX 1080 Ti JetStream 11GB DDR5X | STORAGE Patrion Viper VPN100 1TB NVMe M.2. + Crucial MX500 1TB SATA M.2. | CASE Lian Li O11 Dynamic Mini + 3x be quiet! Silent Wings 3 140mm PWM & 3x be quiet! Silent Wings 3 120mm PWM | PSU Corsair SF750 | LCD AOC Q3279VWF 32" MVA + Samsung SyncMaster BX2331 23" LED | Mouse Logitech G703 Lightspeed | Mousepad Asus Rog Sheath | Keyboard Logitech G513 Carbon Linear | Soundcard Creative Sound Blaster X-Fi HD | Headset Kingston HyperX Cloud Core + Brainwavz Memory Foam Oval Earpads | Speakers Logitech Z623
HTPC
Spoiler: ukázať
MB MSI Z270-A Pro | CPU Intel Celeron G3930 + be quiet! Shadow Rock LP | RAM Crucial Ballistix Sport 4GB DDR4 2400MHz CL16 + Kingston HyperX 4GB DDR4 2666 MHz CL16 FURY series | VGA EVGA GeForce GT 1030 SC 2GB GDDR5 | STORAGE Samsung 850 EVO 256GB M.2. + Western Digital Blue 3TB 3,5" | CASE SilverStone GD09B Grandia | PSU Seasonic S12II-330 Bronze | Soundcard Creative Sound Blaster Z | Speakers Genius SW-HF 5.1 6000
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4410
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Nahrada Xiaomi Mi Band 3

Príspevok od používateľa scream »

Zalezi na tom, co clovek chce... ci viac smartwatch alebo sporttester. za 220E uz su Garminy vivoactive 3, kde je velka vyhoda reflexivny display ( cim viac svetla, tym lepsie viditelny bez podsvietenia).
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
Lord Anakin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 531
Dátum registrácie: Ut 29. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad / Košice

Re: Nahrada Xiaomi Mi Band 3

Príspevok od používateľa Lord Anakin »

osobne mi band neberiem zas nejako uplne ako sporttester... skor to beriem ako mierne predlzenu ruku telefonu ... cize ja hladam nieco medzi tym ... notifikacie na ruke by som to nazval ale s dobrou vydrzou :D

Xiaomi Amazfit Bip - horuci kandidat len mi celkom nesedi dizajn

Xiaomi Amazfit Stratos - kratko vydrzi baterie a nevyhodou oproti Huawei Watch GT je pre mna subjektivne tiez dizajn , nieje kryte sklicko ako na Huawei Watch GT

Huawei Watch GT maju minus za vybavenie , system ale ked chcem vydrz tak proste asi nic ine nieje ... potom este je tu Honor Watch ale tie su mensie vydanie oproti GT s mensim displeyom aj bateriou ...
Používateľov profilový obrázok
Pronto
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 1275
Dátum registrácie: Po 26. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava/Zvolen

Re: Nahrada Xiaomi Mi Band 3

Príspevok od používateľa Pronto »

Ja mam Bip v ciernej a som velmi spokojny. Baterka v pohode ide 3 tyzdne, najradsej na nich mam, ze mi vibruju na ruke ked mi niekto vola co je pre mna neuveritelna pomoc kedze mam 90% casu vypnute zvonenia na telefone.
Spoiler: ukázať
First: Intel i7 10700KF + BeQuite Dark Rock Pro4, ASROCK B560 PRO4, 32GB HyperX 3600 CL18, EVGA GTX 3080Ti FTW3, 1TB WD Blue NVMe, EVGA SuperNova G6 850W, be quiet! Pure Base 500DX White, W10Pro + AOC Q3279VWF
Second: Intel i5 7500, ASUS z170Pro Gaming, 8GB DDR4 2600MHz, Strix RX 570 4GB, 1TB SSD Patriot, 650W Gold PSU

AUDIO
Headphones - Sennheiser GSP 300
Micro System - Panasonic SC-PMX82EG-K DAB+

Návrat na "Nákupná poradňa"