Repro do izby

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3689
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Repro do izby

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Ahoj,

Dost silno uvazujem nad kupou reproduktorov, vyuzitie ku PC / chromecast / TV. Predstava je asi taka, ze si na tom obcas pustim radio / youtube a pod, popripade pripojim k TV / projektoru a pustim si film. Ako uz z toho vsetkeho vyplyva, tak nemam uplne presne rozhodnute, co by som chcel a preto sa obraciam na Vas.

Co ma napadlo:
1) Microlab Solo 6C - mal som v praci, hrali fajne, laka ma ale priestorovy zvuk ku filmom (5.1)
2) Nejake Genius repro 5.1, napr 4800vky.
3) vziat od Loleqa ( teda ak to este predava ) tie jeho za 150 ojro :D
4) nieco ine
cenovy rozpocet nemam nejako dany pevne, ak by som sa vosiel dajme tomu do sumy 150-200e budem velmi rad. Pri kupe 2.0 pojdem max do Solo 6C(mozno 7c :D ), tie mi sedeli zvukovo

Co by ste volili?

Dik,

Brko
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5352
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Repro do izby

Príspevok od používateľa kllr007 »

Riešil som podobné k TV a priestorový zvuk tomu riadne pridal. Bral som z Nemecka Onkyo 3800 za 250 a pochvaľujem si. Tiež som to chcel riešiť klasickými PC reprakmi ale dosiel som na to že potrebujem viac vstupov a tak som šiel cestou receiveru. Záleží koľko a aké vstupy potrebuješ.
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
Používateľov profilový obrázok
Lord Anakin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 531
Dátum registrácie: Ut 29. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad / Košice

Re: Repro do izby

Príspevok od používateľa Lord Anakin »

Ja som riesil uz dost davnejsie podobny problem ... vyhral Logitech Speaker System Z906 ... cez optiku to mam prepojene s telkou aj pc. Je to starsia zalezitost ale nedam na nu dopustit a hlavne to zaberie v mojom pripade menej miesta , lepsi zvuk nez Genius 5,1 co som mal a hlavne nemaju ziaden "brum" ked ostanu zapnute a neprehravaju zvuk. Trosku nepekny dialkovy ovladac ale inak je to parada aj co sa tyka konzoli ktoru mam na stole cize vsetko si rychlo preklikam aj ked nemam ovladac po ruke.
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3689
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Repro do izby

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Dakujem za rady, nakoniec som nahodou narazil na akciu FENDA F&D R30BT za 60e, tak som to riskol .

Návrat na "Nákupná poradňa"