smart hodinky pre priateľku

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
pade2112
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 104
Dátum registrácie: Po 18. Apr, 2011, 19:41
Bydlisko: Brezno

smart hodinky pre priateľku

Príspevok od používateľa pade2112 »

Zdravím, priateľka si chce kúpiť smart hodinky ku Sony Xperia XZ1 a kukala tieto či by ste jej vedeli poradiť či sú dobré či je niečo lepšie alebo nejaké alternatívy Ďakujem
:cool:
https://www.alza.sk/samsung-galaxy-watc ... 442773.htm
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7281
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: smart hodinky pre priateľku

Príspevok od používateľa Papek »

Čo od toho očakáva. Tie Samsungy vedia trackovat hádam všetko čo sa týka cvičenia v posilke aj ostatných športov. Akurát niektoré športy treba spúšťať cez aplikáciu v telefóne. Notifikácie sú vyriešené tak že pekne ukazuje ikonky jednotlivých aplikácií - mnoho iných hodiniek ukazuje iba všeobecnú ikonku správy. Ma to vlastne aplikácie, sú rýchle... Keď tak pozri recenziu na pc.sk. Osobne by som uvítal trochu dlhšiu výdrž ako 3-4 dni, povedzme taky týždeň by bol praktickejši. Momentálne testujem lte verziu. Mal som v ruke nejaké novšie Garminy ale tam mi vadila rýchlosť resp. pomalosť a prepojenie s mobilom nebolo tak dobre vyriešené. Ak by som hľadal niečo lepšie tak možno Apple watch ale tie sú pri xperii out.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7744
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: smart hodinky pre priateľku

Príspevok od používateľa LordKJ »

ale ak chce hlavne trackovat sporty a aktivitu tak radsej smer k garminom (samsung ma pofiderne vysledky trackovania, viz. aj plno recenzii na nete) ale ak chce hlavne smart hodinky tak urcite galaxy watch
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7281
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: smart hodinky pre priateľku

Príspevok od používateľa Papek »

To suhlasim ze tie vysledky niekedy vedia vyjst blbosti - napriklad pri plavani to niekedy nameralo blbosti, ale to bude asi zavisle od plaveckeho stylu, pretoze kraula mi zaznamenalo dobre. Este co som si vsimol, ze Samsung zaznamenava aktivitu az od urciteho poctu krokov.
S Garminom som nemal moznost sportovat, iba sa pohrat so smart funkciami a bolo to take ... pomalsie a neohrabane. Ale zase kamos co behava maratony si ich pochvaluje. Tie Samsung su vsak taky univerzal, ze da sa s tym aj sportovat a zaznamenavat aktivitu, ale gro su smart hodinky, ktore su fakt ze topka. Milion cifernikov, aplikacie, nastavit sa to da do najmensich detailov. Ak by mi slo hlavne o smart funkcie a nemrzelo by ma 300 € za hodinky, tak asi Samsung. Este Xiaomi Amazfit vyzeraju fajn, ale s tymi som sa opat iba chvilku hral, takze si netrufam davat rady ci su dobre alebo nie.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
shajek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4796
Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
Bydlisko: Pravenec

Re: smart hodinky pre priateľku

Príspevok od používateľa shajek »

tie samsungy som do 2 tyzdnov vratil ake blbosti ukazovali :) nadalej pouzivam Vivoactive HR, a brat firbit versa . Rozdiel medzi nimi je ten, ze brat reklamuje ten fibit priemerne snad kazdy rok, vzdy uznaju.. + ma krajsie UI, a moj garmin zas drzi ako svina, mam nanom 10te sklo a uz je zas puknute, ale tu UI je ako bolo povedane pomalsie a nehorabane
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4086
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: smart hodinky pre priateľku

Príspevok od používateľa castelL »

v krátkosti zhrnuté, všetky smart watch stoja za prd
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7744
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: smart hodinky pre priateľku

Príspevok od používateľa LordKJ »

no nechapem ako si to takto zhrnul
Používateľov profilový obrázok
pade2112
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 104
Dátum registrácie: Po 18. Apr, 2011, 19:41
Bydlisko: Brezno

Re: smart hodinky pre priateľku

Príspevok od používateľa pade2112 »

hej rýchle zhrnutie :D hehe, včera sme boli v datarte tak sme si nejaké skúšali a vyzerajú super ako je to jednak doplnok a jednak sú tam také užitočné veci ktoré máš síce aj v mobile ale aj na ruke :D a tie samsungy vyzerali super cool dakujeme za názory :)

Návrat na "Nákupná poradňa"