Disk do PC pre arciváciu

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Disk do PC pre arciváciu

Príspevok od používateľa Snake »

loleqboleq napísal: So 26. Jan, 2019, 12:22 Len škoda, že stále prídeš s irelevantnou radou. To je ako...chcem 4x4 Ladu Nivu na blatné lesy, a ty prídeš a povieš, že na to jedine tank. Dobrý úmysel ale totálne od veci.
Iste, ked ma niekto predstavu ze Ladou da zasnezeny kopec so 60° stupanim tak ano, tak to je jedina rada, rovnako ako v tomto pripade co ludia dosli, kupili si SMR disky, bachli ich na dva roky do policky a potom z nich neprecitali ani prd. Ked uz dlhodobu archivaciu, tak si naozaj zaplatit backblaze alebo azure a klucik si vytlacit a hodit do suflika.

Ze tebe sa moje komentare nepacia, je tvoj problem, lebo najlahsie je hovorit ked sa nejedna o tvoje data, ked povies A, povedz aj B.





.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12944
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Disk do PC pre arciváciu

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Mne sa páčia, aj v mojej téme s NAS sa mi páčili ale odporúčanie je takým štýlom, že človek na 90% netuší, o čom hovoríš a aj keby chcel riešiť niečo také, tak nevie ani kde začať.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Disk do PC pre arciváciu

Príspevok od používateľa Snake »

To ma mrzi, ale HDD maju svoje specifika ktore boli spomenute v SMART teme (vtedy som mal cas vypisovat 4 A4ky textu aby som "vzdelaval" userov) teraz uz na to cas nemam, spytat sa vsak moze kazdy co mu nie je jasne ;). Isteze doma paskovu mechaniku mat nikto nebude (€€€€), preto sa viac oplati cloud a dodrziavat 4-3-2-1 princip.





.

Návrat na "Nákupná poradňa"