Lacný TV 50" pre rodičov - 370€

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
LeaR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 822
Dátum registrácie: Pi 09. Sep, 2011, 19:31
Bydlisko: BA

Lacný TV 50" pre rodičov - 370€

Príspevok od používateľa LeaR »

caute,

potrebujem poradit pri vybere telky pre rodicov, nakolko im odchadza panasonic plazma (108cm).

Su nenarocni, pripajat sa bude iba kablova televizia, obcas si pozru nejaký film cez USB. Najlepsie nieco okolo 370€), prosim teda neposielat ponuky na 450+ s popisom ze je dobre si doplatit.

Predpokladam ze v tejto cene jedine Full HD (?). Znacky nemam preferovane, no Phillipsu by som sa rad vyhol. Neviem ako su teraz natom LG.

Dakujem
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 3989
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Lacný TV 50" pre rodičov - 370€

Príspevok od používateľa Dunar »

Philipsu sa nie je dovod vyhybat. Pri tej cenovke a pozadovanej uhlopriecke toho vela nenakupis. Navyse prechod z plazmy na lowend LCD moze boliet.

Za tie prachy snad jedine Samsung UE49NU7172.
Používateľov profilový obrázok
LeaR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 822
Dátum registrácie: Pi 09. Sep, 2011, 19:31
Bydlisko: BA

Re: Lacný TV 50" pre rodičov - 370€

Príspevok od používateľa LeaR »

Hej ten uz som kukal, nevyzera zle. Skusal som Philips okolo 5 stoviek a bolo to nepouzitelne, tak neskutocne pomale reakcie vsetkeho som nezazil este.

Bohuzial pre rodicov to nieje vec, do ktorej by chceli investovat viac penazi, su nenarocni, myslim ze ten Samsung bude OK. Dik
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 3989
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Lacný TV 50" pre rodičov - 370€

Príspevok od používateľa Dunar »

Otazka je co za Philips to bol, z ktoreho roku, s akym systemom, verziou FW atd. To nemozes takto pausalizovat.
Používateľov profilový obrázok
LeaR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 822
Dátum registrácie: Pi 09. Sep, 2011, 19:31
Bydlisko: BA

Re: Lacný TV 50" pre rodičov - 370€

Príspevok od používateľa LeaR »

Je mi to jasne, ze teraz to moze byt uplne inak. Ja mam takuto skusenost. Bol kupovany myslim koncom roka 2017 alebo zaciatkom 2018, cenovka okolo 500€-550€. Viac neviem ale prepol si program a 5-6 sekund nic, o nejakych nastaveniach ani nehovorim. Ale to je jedno, to je na inu debatu. Ak je ale nejaky Philips model co by stal aspon za vyskusanie v predajni, kludne napis :)

Návrat na "Nákupná poradňa"