Vertikalna mys

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Vertikalna mys

Príspevok od používateľa dendroid »

Ahojte,

Potreboval by som (respektive moje zapastie :D ) poradit s vyberom vertikalnej mysi. Nepotrebujem nic high tec NASA s miliardou tlacidiel a neviemcim, staci mi to, co ma obycajna klasicka mys. Ide mi o ergonomiu.

Dakujem vopred za rady.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9986
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Vertikalna mys

Príspevok od používateľa stiv »

Logitech MX?
.
Používateľov profilový obrázok
Erazer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1135
Dátum registrácie: St 11. Aug, 2010, 11:00
Bydlisko: Trenčín

Re: Vertikalna mys

Príspevok od používateľa Erazer »

Keď začali v práci bolesti kúpil som https://www.alza.sk/connect-it-cmo-2500 ... 123331.htm

Nieje to nič svetoborné s mega snímačom ale za tie prachy milo prekvapila. Chvíľku mi trvalo si zvyknúť a naučiť sa s ňou triafať na ikonky ale už je všetko ok. Mohla by mať trochu lepšie riešenú podstavu lebo keď zatlačím na palec tak sa trochu nakloní. Ale nič čo by nejak radikálne znižovalo komfort užívania. Ale tu vždy ide o to akú veľkú máš ruku. Mám ju pol roka a zatiaľ žiadne známky opotrebenia.
Má príjemný pogumovaný povrch ktorý sa zatiaľ nikde nepredral. :laugh:
2 tlačítka na boku nepoužívam, nejak divno sa mi na ne palcom triafa ale tak mám ju v kancli nie doma na gaming.
Hneď prvá recka hovorí že svieti po vypnutí pc ale moja normálne zhasne.

Ten logitech MX bude samozrejme o galaxiu inde ale to je aj cenou :-)
PC: Ryzen7 7800X3D, ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING WIFI, G.SKILL 32GB DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5,ASUS TUF RTX 4070, Kingston KC3000 2TB, Corsair RM850x, Jonsbo D41,Noctua NH-U12A Chromax Black, 7xNF-A12x25 black
Audio: GSP 500+GSX 1000 Notebook: Lenovo P50,Phone:GalaxyS21,
Diablo III battletag: Sorrow#2622, Star Citizen Handle: Erazer1
Vytvorte si účet v Star Citizen pomocou tohto ref. linku a získajte 5,000 in game kreditov zdarma
>>> STAR-K3QT-JHMS<<<
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Vertikalna mys

Príspevok od používateľa dendroid »

To je nad moj rozpocet akosi ta Logitech ...
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 861
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: Vertikalna mys

Príspevok od používateľa Muhyng »

Ozivim tuto temu. Manzelka potrebuje takuto mysku. Pred casom som jej na skusku kupil za 12€ v Lidli a pracovalo sa jej s nou dobre. Bohuzial sa pokazila a tie co ponukaju teraz v Lidl e-shope sa jej nepozdavaju. Najblizsie k nej ma tato bezdrotova verzia toho, co si kupil Erazer. Bohuzial sa vsak strasne klze v ruke. Je z takeho zvlastneho materialu a suchou rukou sa neda nadvihnut zo stola, musel som ju vratit. Nejaky tip na co najpodobnejsiu mysku, nie za 60 alebo kolko € a hlavne aby sa neklzala? Idealne tip od niekoho s praktickymi skusenostami.

Návrat na "Nákupná poradňa"