Externá zvukovka + headset cca 250 €

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Externá zvukovka + headset cca 250 €

Príspevok od používateľa Leon »

Boha to zbožňujem takýchto muderlantov, čo sa snažia otočiť vinu ešte na druhého. Tak príde sa tu pýtať ohľadom headsetu, 2x napíše že to chce na slúchadlách a že sa mu také smiešne riešenia ako mu núkate vy nepáčia, a ešte tu pyskuješ ? To je tak logicky ťažké pochopiť, že chce headset ? a áno, pardon, dostane ROVNAKY zvuk s headsetom za 300, ale to nič nemení na fakte, že je na konci pretiahnutého rozpočtu a bez DACu. 

Ja som tu ten návrch s hyperX navrhol len preto, lebo ma už boleli oči jak mu tu núkate niečo čo nechce alebo mimo rozpočtu. Tak radšej niečo v strednej zlatej ceste a vojde sa do pohodovej cenovky.  Miňa chápem, lebo ani ja by som si to na uši nezavesil, keby som tam mal niečo strkať, cvakať, ťahať, aj keď mi samotné slúchadlá dajú o niečo lepší zvuk. Ale možno sa rozhodne nakoniec inak, keď veľa možností nie je.

Veď schválne aký headset odporúčiš, ak bude stále trvať na micu v slúchadlách aj s DACom aby sa vošiel do ceny ...
.
Používateľov profilový obrázok
mino_85
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6289
Dátum registrácie: St 29. Feb, 2012, 20:29
Bydlisko: Prešov

Re: Externá zvukovka + headset cca 250 €

Príspevok od používateľa mino_85 »

Ja hlavne neviem čo chcem, tak sa na mne nežerte. :D Išlo mi o to, že teraz ak hrávam cez mic, tak je to také provizóre riešenie s mikrofónom cez webkameru čo mám na monitore /kvalita fakt taká núdzová/, takže keď už som sa pustil do slúchadiel, napadlo ma, že poriešim aj toto.

Ale vzhľadom na to cenové porovnanie čo dal Dunar to asi dáme bokom. Zas nie som žiadny streamer čo by pol dňa rozprával do hrania. Ako bolo by fajn mať to integrované, ale určite nie za cenu toho aby som na to obetoval "100 € kvality zvuku", alebo išiel 100 € nad rozpočet, to určite nie.

Takže skúsme spraviť kombináciu DAC + slúchadlá za tých 250 €, bez mikrofónu. Nech nerobím aj vám bordel v myšlienkových pochodoch. :-D
Čiže povedzme toto FX audio X6 + navrhnite nejaké slúchadlá do 200 €, ak ich to dokáže nakŕmiť? Myslím, že to bude pre mňa viac než dosť, vzhľadom na to na čom bežím teraz.

Čo sa zvuku týka fakt silné basy nemusím a u hudby by bolo fajn aby to malo vyvážený prejav, počúvam všetko možné, ale dosť často aj akustické inštrumentálne veci až do jazzu, čiže určite by vadilo ak by basy prebíjali stredy a výšky. Pričom nikdy som nechápal prečo silnejšie basy sú dobré na hry, ale nehádam sa.
Spoiler: ukázať
WS/GAMING MB: Crosshair VIII Dark Hero CPU: Ryzen 9 5900X CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 32 GB DDR4 G.Skill TridentZ RGB @ 3600 CL14 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus
Používateľov profilový obrázok
Pronto
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 1275
Dátum registrácie: Po 26. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava/Zvolen

Re: Externá zvukovka + headset cca 250 €

Príspevok od používateľa Pronto »

Zaujimave vlakno, presne nieco podobne riesim teraz tiez. Mam doma sice Senny HD650-tky ale neskutocne ma vytaca ze pri hrani kde potrebuje mikrofon to musim stale nejak alternativne bastlit, co ma stoji nervy. Moje sluchadla uz maju samy o sebe dost hruby kabel (dvojity a velmi pevny) takze riesenie tretieho kabla je pochybne a externy na stole si neviem ani predstavit - musi to predsa zavadzat a priserne chytat zvuky z okolia... Som zvedavy ako to tu dopadne.
Spoiler: ukázať
First: Intel i7 10700KF + BeQuite Dark Rock Pro4, ASROCK B560 PRO4, 32GB HyperX 3600 CL18, EVGA GTX 3080Ti FTW3, 1TB WD Blue NVMe, EVGA SuperNova G6 850W, be quiet! Pure Base 500DX White, W10Pro + AOC Q3279VWF
Second: Intel i5 7500, ASUS z170Pro Gaming, 8GB DDR4 2600MHz, Strix RX 570 4GB, 1TB SSD Patriot, 650W Gold PSU

AUDIO
Headphones - Sennheiser GSP 300
Micro System - Panasonic SC-PMX82EG-K DAB+
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 3975
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Externá zvukovka + headset cca 250 €

Príspevok od používateľa Dunar »

mino_85 napísal: St 02. Jan, 2019, 15:31 Ja hlavne neviem čo chcem, tak sa na mne nežerte. :D

Ty to sice nevieš, ale ani nemusiš. Ten najmudrejši nad tebou vie aj za teba čo presne chceš. :D
mino_85 napísal: St 02. Jan, 2019, 15:31Čo sa zvuku týka fakt silné basy nemusím a u hudby by bolo fajn aby to malo vyvážený prejav, počúvam všetko možné, ale dosť často aj akustické inštrumentálne veci až do jazzu, čiže určite by vadilo ak by basy prebíjali stredy a výšky. Pričom nikdy som nechápal prečo silnejšie basy sú dobré na hry, ale nehádam sa.

Vyslovene prebasovane sluchadla sa v tejto cenovej kategorii už nevyskytuju. Tu sa hra na čo najvernejšie podanie zvuku.

Vyborne, s vyrovnanym zvukom za cenu okolo 200€ su Shure SRH940, len maju krehkejšiu konštrukciu. Ďalej napr. Fostex TR80, Meze 99. Aj tie vyššie spominane Beyerdynamic DT 150, maju vyborny, vyrovnany zvuk. Ten FX X6 stači na všetky tieto sluchadla.



Leon napísal: St 02. Jan, 2019, 15:20 To je tak logicky ťažké pochopiť, že chce headset ?
Jj, vidim. Pekne ťa zotrel, ty logik. :hysterical: :hysterical: :hysterical:
Používateľov profilový obrázok
mino_85
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6289
Dátum registrácie: St 29. Feb, 2012, 20:29
Bydlisko: Prešov

Re: Externá zvukovka + headset cca 250 €

Príspevok od používateľa mino_85 »

Dík, DT 150 mi nejak nereže dizajn a tvar náušníkov. Fostex TR80 sa mi pozdávajú aj vzhľadom na odpájateľný kábel s 3,5 mm jackom, čiže by sa dal ľahko zriešiť aj ten medzikus s mikrofónom čo spomínal Marek niekde na začiatku, čo by nebolo na škodu. Prelúskam si čosi o nich.
Spoiler: ukázať
WS/GAMING MB: Crosshair VIII Dark Hero CPU: Ryzen 9 5900X CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 32 GB DDR4 G.Skill TridentZ RGB @ 3600 CL14 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6635
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: Externá zvukovka + headset cca 250 €

Príspevok od používateľa M1ch4l »

Dunar, nazor na https://sites.google.com/view/quipa/assistants ?

Odpojitelny kabel je super vec.

Keby si mal samostatny mikrofon, nemusis ho nutne mat na stole. Da sa pouzit nejaky drziak, ale samozrejme su to zasa peniaze naviac. Pokial nemas nejaky problemy s tym mikrofonom co pouzivas teraz, tak by som to neriesil a sustredil sa na sluchadla + DAC/AMP k nim. Vzhladom na to co mas teraz, mas moznost tak nejak objavit novy svet. Staci do toho ist, ja myslim, ze to za to stoji.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
mino_85
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6289
Dátum registrácie: St 29. Feb, 2012, 20:29
Bydlisko: Prešov

Re: Externá zvukovka + headset cca 250 €

Príspevok od používateľa mino_85 »

Šak to, ďalší žrút peňazí. :-D Každopádne FX X6 objednaný, kým dôjde, tak si prelúskam tie slúchadlá. Nie že by mi to pomohlo, čo sa týka audia som fakt negramotný.

Mikrofón je práveže dosť problém, hlavne vôbec nefiltruje ruchy na pozadí, takže berie všetko. Preto by som chcel niečo rovno pred hubu. Ale fakt to berme tak, že to je občasné použitie. Keby som mastil online tímovky každý druhý deň, tak idem bez debaty do headsetu.
Spoiler: ukázať
WS/GAMING MB: Crosshair VIII Dark Hero CPU: Ryzen 9 5900X CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 32 GB DDR4 G.Skill TridentZ RGB @ 3600 CL14 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus
Používateľov profilový obrázok
BiFino
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1803
Dátum registrácie: So 19. Jan, 2013, 18:24
Bydlisko: Bratislava

Re: Externá zvukovka + headset cca 250 €

Príspevok od používateľa BiFino »

Miňo, trochu sa ti sem votriem aj ja :)

Dunar, rád by som sa ťa spýtal či by som si o dosť polepšil ak by som prešiel od HyperX Cloud - prvá verzia ku spomínaným Fostex TR80. Používam SMSL M3. Využitie je 60% hry a 40% hudba rock. Ak by si to mohol obodovať od 1 do 10 napr. Cloud 5 bodov vs Fostex 8 bodov - proste aby som si to vedel čo najlepšie predstaviť. Dík :)
Spoiler: ukázať
CPU: AMD RYZEN 9 5900X
MB: ASUS ROG CROSSHAIR VIII DARK HERO
RAM: G.SKILL F4-4000C19D-32GTZKK @ 3800 MHz CL16
VGA: ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING 10G
SSD: Samsung 970 PRO 512 GB
SSD 2: Samsung 960 EVO 1 TB
SSD 3: HDD: 2x 4 TB Samsung 870 EVO raid0
PSU: Seasonic Prime Ultra 850 W Titanium
Case: Fractal Design Define 7 Black – TG + 6x Noiseblocker NB-eLoop Fan B14-PS Black Edition
CPU cooler: Be quiet! DARK ROCK PRO 4
Monitor: LG 34GN850
Myš: Logitech G Pro Wireless
Klávesnica: Fnatic RUSH Pro Silent, Red MX Cherry Switches
Podložka: SteelSeries QcK Edge, XL
DAC: SMSL M3
Slúchadlá: Beyerdynamic MMX-300 2. Generation
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11469
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Externá zvukovka + headset cca 250 €

Príspevok od používateľa Andre »

TR80 so nepocul
ATH-550Z by som bral
DT-150 su lepsie, no treba vymenit nausniky
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12918
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Externá zvukovka + headset cca 250 €

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Ja by som to skúsil trošku inak, tak trošku viac k veci. Najväčšou výzvou tejto požiadavky je zdroj, plne chápem niektoré Miňove pripomienky k prakokostskému riešeniu kombinácie slúchadiel a mikrofónu. Miňo, pre teba vidím celkom jednoduché riešenie pre slúchadlá a mikrofón:

1. https://sluchadla.heureka.sk/audio-tech ... -m40x/#o=2
2. https://www.brainwavzaudio.com/collecti ... pad-angled alebo ideálne https://www.brainwavzaudio.com/collecti ... her-angled ale je to už investícia navyše, i keď osobne som za kožu (ten druhý link) + je teraz 20% zľava - príde ti to na 70% do 10 dní z Amazon UK skladu
3. https://www.ebay.com/itm/Boom-mic-Volum ... 1660445728 .
A máš troma osobitnými produktami vytvorený jeden celistvý produkt - spolu do 140€, čo je fantastická cena za to, čo dostaneš.

A zdroj? SSSSyba SSSSonic,
https://www.amazon.com/gp/product/B009WN7QT4/
dokonca vraj má byť line-out s predzosilnením, čo je výborné, lebo takto nemusíš riešiť hlasitosť na repro (ak samozrejme nemáš nejaké klasické s voličom vpredu, ten potom môžeš nechať stále na trebárs 75% hlasitosti a regulovať s tým veľkým dudlíkom)
https://www.reddit.com/r/ZReviews/comme ... 20/d3sbn4t

Bohužiaľ pre zdroj nemám alternatívu, bohužiaľ to je dosť prázdny segment audio trhu...a rôzne interfejsy ako nájdeš v Muzikeri zvyknú mať slúchadlové výstupy len aby sa nepovedalo. Potom Creative má nejaké ale sú to pomerne staré zariadenia a ešte pochybnejšie výsledky. Ale je tu pár riešení, predovšetkým
Sennheiser GSX1000 - https://www.amazon.de/Sennheiser-GSX-10 ... 01LDTP484/ (u nás stojí priveľké peneži) - toto je jediná voľba, ktorá je ako tak v rozpočte, ostatné sú oveľa oveľa drahšie (ako napríklad Mayflower ARC).
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11469
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Externá zvukovka + headset cca 250 €

Príspevok od používateľa Andre »

550z su uplne inde nez m40x, aj pohodlim
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
mino_85
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6289
Dátum registrácie: St 29. Feb, 2012, 20:29
Bydlisko: Prešov

Re: Externá zvukovka + headset cca 250 €

Príspevok od používateľa mino_85 »

Zdroj už objednaný a zaplatený, takže toto je už pasé, slúchadlá sú ešte otvorená téma, ale asi si budem musieť hodiť mincu, lebo mne tie recky nič nepovedia a keď to človek nemá na ušiach, tak to je len tipovačka. Jedine tak žensky... "podľa farby". :D

Ten medzikus s mikrofónom od loleqa sa mi ale veľmi pozdáva, aj s ovládaním hlasitosti a utlmením na štipci, to už mi príde použiteľné, plus fajn cena. Ak to má solídny zvuk a filter, tak si ho značím.
Spoiler: ukázať
WS/GAMING MB: Crosshair VIII Dark Hero CPU: Ryzen 9 5900X CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 32 GB DDR4 G.Skill TridentZ RGB @ 3600 CL14 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Externá zvukovka + headset cca 250 €

Príspevok od používateľa Krutibrko »

m40X pohodlie - v praci 2 zo 4 ludi ich chceli vratit, lebo ich po case zacne boliet hlava. Mne osobne neprisli velmi pohodlne, ale skusal som ich kratko (rozumej cca hodina).
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12918
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Externá zvukovka + headset cca 250 €

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Tak je jedno, čo ti tu kto linkne, nič pohodlnejšie ako M40X s angled BW koženými náušníkmi nebudeš mať. M40X sú aj známe tým, že sú neutrálnejšie, s tými náušníkmi budú mať aj širší vnímaný priestor.

Ale to všetky tieto návrhy, chalani mohli aj trošku rozmýšľať, že čo chceš. K X6 a zapájaniu mikrofónu do PC si rovno choď už kúpiť aj feritové jadro, lebo budeš mať zemniacu slučku jak oči (výrazný brum). Približný popis je v odkaze v podpise s 85€ snami.

Inak akože...
Andre napísal: St 02. Jan, 2019, 22:21 550z su uplne inde nez m40x, aj pohodlim
Hej ale že nebudú tak pohodlné a že majú neodpojiteľný kábel, takže akékoľvek riešenie mikrofónu je štýlom "odrež si jednu nohu"? Detto tie staré DT-150 s proprietárnym konektorom, to je ešte horšie.

A Krutimibrko, ty si to zakorunoval, videl si M40X ale totálne si nevidel príspevok, takže si rovno trieskol to, čo vie aj Pápež a očividne si prehliadol, čo je v druhom linku.

Sry, som trošku nažhavený ale vidím jasný Miňov zámer a totálne koniny odporúčania - áno, je to, pre nás, ktorí riešia audio problematická kombinácia fičúr ale je potrebné pracovať s tým, čo máte a nie teraz mu nanútiť riešenie ala sto káblov, tristo krabičiek a 500 starostí, nie keď je dostupné kvalitné riešenie s minimálnym množstvom starostí.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
mino_85
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6289
Dátum registrácie: St 29. Feb, 2012, 20:29
Bydlisko: Prešov

Re: Externá zvukovka + headset cca 250 €

Príspevok od používateľa mino_85 »

Ako viem to zrušiť, ešte to necestuje, len dúfam, že aj dostanem prachy naspäť.
Medzitým sa tu skúste dohodnúť, lebo v tom začínam mať väčší bordel než na začiatku, ale to som aj čakal.... vy audiofili ste zvláštna kasta. :D

V rámci pohodlia... hej, dosť mi aj na tomto záleží, keď sa zasedím pri hre, nech to netlačí a pod.. Ale to som v týchto cenách považoval za samozrejmosť. Inak asi fakt len to "odhlučnenie", lebo vieme jak je to s hlukom v panelákoch /preto požiadavka uzavretý dizajn/, hlavne keď si pustím hudbu, plus aby som aj ja nerušil ľudí okolo ak si to viac vypeckujem alebo pri hraní.
Spoiler: ukázať
WS/GAMING MB: Crosshair VIII Dark Hero CPU: Ryzen 9 5900X CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 32 GB DDR4 G.Skill TridentZ RGB @ 3600 CL14 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus

Návrat na "Nákupná poradňa"