Ok, takže čo ak chcem telefón ale nemienim platiť obličkou?

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5789
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Ok, takže čo ak chcem telefón ale nemienim platiť obličkou?

Príspevok od používateľa wingo »

Do zadného vrecka je samozrejme blbosť dávať mobil, lebo na zadok si človek sadá + blbý uhol pri sedení a môže vypadnúť.
V prednom vrecku nezavadzia ničomu keďže je pod bodom ohybu, v rovine so stehnom. Cez mobil som ohýbal nohu iba ak som si vykasal gate nad pupok ako dedko, a to sa mi aj tak potom zarezávali do gulí :D
6" mobil už jemne trčí z vrecka (vidno hranu ale prakticky nič z displeja), mne to však absolútne nevadí keďže ho aj tak nevidno lebo je zakrytý tričkom a ani v obleku si nepamätám že by som mal s tým nejaký problém :)

A k tomu prispôsobeniu veľkosti displeja - fyziku neodrbeš, na menšiu plochu toho vždy zmestíš menej a máš automaticky obmedzené možnosti. Prešiel som si postupne od 3" Android mobilu k terajšiemu 6" a je to obrovský pokrok v použiteľnosti a prívetivosti, a to v dobe toho 3" boli všetky mobily také malé takže aj stránky a appky boli na takú veľkosť prispôsobené - a tak to aj vyzeralo, nič sa tam nezmestilo a bolo treba furt preklikávať a presúvať sa medzi obrazovkami kým si našiel čo si hľadal, a keď vyskočila klávesnica či popup tak si už prakticky nič pod tým nevidel lebo sa to nezmestilo, často ani len tú kolónku do ktorej si písal ak nebola úplne na vrchu, nehovoriac o krpatých písmenkách klávesnice do ktorých bol problém sa trafiť hrubým palcom. Zoomovať sa dá, ale je to väčšia otrava ako prechytávať mobil v jednej ruke či pomôcť si druhou rukou a strácaš prehľad o zvyšku obrazovky ktorú máš mimo zoomu a ráta sa s tým že ju vidíš.
Pekne to vidno aj na hre Clash of Clans, keď začínala boli bežné 4" displeje, bola jednoduchá a na malých displejoch dobre hrateľná. Po rokoch vývoja je na 4" displeji prakticky nehrateľná, je tam väčšia mapa, viac budov, viac jednotiek, pokročilejšie mechaniky, viac potrebných informácií... čiže na malý displej len veľmi jednoduchá hra, na väčšom si môžeš dovoliť aj niečo pokročilejšie ;)
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9961
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Ok, takže čo ak chcem telefón ale nemienim platiť obličkou?

Príspevok od používateľa stiv »

Mal som 2x 6,5” iPhone vo vrecku v slim nohaviciach a nic mi netrcalo. Akurat sa s tym horsie sedi a zle soferuje. Pocas jazdy ked sa snazim vytiahnut z nohavic tak musim mat narovnane nohy... :D A uz nic mensie nechcem. Vsetko je na vacsom displeji lepsie. Maily, internet, pisanie, socialne veci a aj hry, ale to v porovnani s 10” ipadom je zas krok spat.

Dnes maju deti vseliake pluska iphony lebo vacsi displej... takze skor mi nepride normalne mat SE co je velkostou aj hranami ako krabicka od cigariet. :) Aj otec stale maly displej, maly telefon a odkedy ma 5.5” tak na nic mensie ani nemysli (nema ramceky). Mozno aj ty keby si skusil Xko tak by si uz nikdy na SE nepomyslel.

Loleq: ked chces telefon nabijat par hodin treba ti tu bezdrotovu podlozku? Pichnes do nabijacky a nabijas.
.
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5352
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Ok, takže čo ak chcem telefón ale nemienim platiť obličkou?

Príspevok od používateľa kllr007 »

Porovnávať uhlopriečku ti aj tak nič nepovie, môže sa stať že 5" telefón bude rozmerovo rovnaký ako 6".
Napríklad S8 má viac "palcov" ako OP3 no rozmerovo je menšia a drzi sa neporovnateľne lepšie. Krásne aj jednou rukou a istotou to u OP3 nehrozilo.
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
martin67
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: St 19. Aug, 2015, 11:28

Re: Ok, takže čo ak chcem telefón ale nemienim platiť obličkou?

Príspevok od používateľa martin67 »

Presne tak. Sam to poznam, napr pri iphonoch to je pekne vidiet, ze aj ked je uhlopriecka pomerne velka, tak pri X-ku ten telefon nie je zavratne velky, len sa im podarilo dobre natiahnut displej.

Odporucam pozriet na rozmery. U mna je dolezita aj hrubka telefonu, fakt nemam rad, ak je hruby, to sa aj tazko ovlada a zvacsa aj vazi aspon tonu.

Co sa tyka funkcii, odporucam podporu bezdrotoveho nabijania. Uz aj oktavia ma zabudovanu taku nabijacku vpred pred riadiacou pakou, ani nevies, kde na nu natrafis a vyuzijes to. Za mna super funkcia.

Ja som na iPhony. Ak chces lacnejsie, tak starsi model nejaky, stale su podporovane a maju super fotky. Nic ako mrznutie, sekanie, pomaly chod, prehrievanie tieto telefony nepoznaju. Mne dobre pomohla nakupna poradna https://www.nakupnaporadna.sk/ako-vybra ... y-telefon/ Ak pri vybere este nemas jasno, snad pomoze aj tebe.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5174
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Ok, takže čo ak chcem telefón ale nemienim platiť obličkou?

Príspevok od používateľa Chris »

uz to je asi jedno, ked objednal G7 :) za cenu iphone X = 2x S9 :)
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12917
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Ok, takže čo ak chcem telefón ale nemienim platiť obličkou?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

iP nie, som rád, že konečne pokročili s HDR na poslednej generácii (XS, XR) ale nie, to určite nie. Stačí sa raz pustiť do Androjda a pochopíš, prečo nechceš iOS, jo, pre iOS a jabĺčka mám stále slabosť ale nie, už ich nechcem - možno ešte iPad ale nie telefón.

Takto chcem mať svoj telefón (foto už z G7):
Domovská obrazovka - https://photos.app.goo.gl/baqWR8WBoNimrg8q6
Drawer - https://photos.app.goo.gl/4tadV5vMatnBpDT39
Nastavenia - https://photos.app.goo.gl/FcahQ9bvyFXuEFjK8
Chrome - https://photos.app.goo.gl/yShryMh6HpE2u2Yd9
tie posledné dve sú len pre ukážku jednej veci - škálovania - ako na Nexus 6P, tak aj u G7 robím jednu esenciálnu vec - škálovanie, základné škálovania mám stále na minime (najmenšie písmo, najmenšie škálovanie, aby prvky boli čo najmenšie) a ešte k tomu mám v Dev opšnách škálovanie na 550dp.

Proste potrebujem svoj Nova launcher, fešné prostredie, pár šikovných gest, menej nemotorné notifikácie, veľké možnosti aj bez rootu (alebo Jailbreaku pri iP) - napríklad som dal preč ovládacie tlačidlá a cez Navigation Gestures mám niečo na štýl iPX a 1+6 (na mojich screenoch vyššie je to ten malý pásik na spodku obrazovky) - na to mi stačilo dať povolenia cez ADB (aby appka mohla skryť pôvodný bar s tlačidlami). Potom taká Blokada, to tiež by som tam nemal a ak, tak len niečo, na čo by som isto potreboval JB.

A tak...to u iP nedostanem a ešte mastne za to zaplatím neskutočné peniaze. A staršie modely? Vedel by som si predstaviť kúpiť taký XR, ak by som naozaj chcel iP za nízku cenu o dva roky ale inak nie.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12917
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Ok, takže čo ak chcem telefón ale nemienim platiť obličkou?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

lepermessiah napísal: Ut 16. Okt, 2018, 15:59 Ja mam dobru skusenost s nabijackami (a vseobecne so vsetkym HW) od znacky UGreen a samozrejme ze z Ciny, nie z Nayka..

napriklad: https://www.ugreen.com/product/1327-en.html

Pripadne Nillkin a Baseus (Baseus ma zaujimave nabijacky do auta keby si toto tiez chcel riesit, ale ma to aj UGreen ci Nillkin, ide skor o dizajn a osobne preferencie)

mam skusenost so vsetkymi znackami a kvalitativne su vsetky velmi fajn z mojho pohladu, ziadna sa mi neprehrievala (ani telefon) a kazda nabijala podla specifikacii (skusane cez Ampere) ..a to mam Nillkin Qi adapter na mobile, kedze 1+3 ...
Takže napríklad k
https://www.ugreen.com/product/1327-en.html
potom potrebujem ešte dokúpiť samotnú nabíjačku, teda napríklad
https://www.aliexpress.com/store/produc ... 84888.html ?

A čo tak čítam, ak tomu dobre rozumiem, ak by som mal QC 2/3 nabíjačku, tak mi nebude fungovať na ničom inom, než Samsungoch a inak môžem použiť len 5V/2A nabíjačku?

A aj celkovo, nabíjačku do zásuvky tiež radšej len od značiek ako Ugreen, Anker, Aukey, Nillkin? Lebo tie sú väčšinou nad 12€ a na Ali vidím aj také za 3-4€ ale nechcem riskovať s niečím takým.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2704
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: Ok, takže čo ak chcem telefón ale nemienim platiť obličkou?

Príspevok od používateľa lepermessiah »

Ano, ku qi potrebujes aj silny zdroj, no ja nejako nepotrebujem aby sa to turbo nabilo za 20minut. Dobra a relativne lacna nabijacka je od Ikei, aj v testoch kvality dopadla velmi dobre, takze s nou som spokojny

V aute som nemusel riesit dalsi adapter, uz dlhsie mam RoidMi 3 a bez quick charge na 1A mi stiha nabijat telefon aj pri zapnutom Waze
Spoiler: ukázať
[Home]
[NAS]
Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]
Lenovo Yoga X1 gen.2 / 20JES0AJ00 + Samsung 970 EVO 1TB
[LCD]
Dell U2913WM
[Peripherals]
Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[Laptop]
Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[LCD]
Dell U4320Q + blink(1)
[Peripherals]
Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
Používateľov profilový obrázok
MaceKx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2847
Dátum registrácie: So 26. Feb, 2011, 16:55
Bydlisko: Skalica

Re: Ok, takže čo ak chcem telefón ale nemienim platiť obličkou?

Príspevok od používateľa MaceKx »

Nepremýšľal si nad Xperiou XZ3 ? Nemá jack.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12917
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Ok, takže čo ak chcem telefón ale nemienim platiť obličkou?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Nemá jack a stojí min. 690€. Videl som na XDA porovnanie foťákov, kde bola XZ2 a tá mala dosť problémov. Nemyslím, že XZ3 bude o toľko lepšia.
lepermessiah napísal: Po 22. Okt, 2018, 11:52 Ano, ku qi potrebujes aj silny zdroj, no ja nejako nepotrebujem aby sa to turbo nabilo za 20minut. Dobra a relativne lacna nabijacka je od Ikei, aj v testoch kvality dopadla velmi dobre, takze s nou som spokojny

V aute som nemusel riesit dalsi adapter, uz dlhsie mam RoidMi 3 a bez quick charge na 1A mi stiha nabijat telefon aj pri zapnutom Waze
Ja tiež nie a ak dobre čítam, tak aj G7 by mala ísť max. 10W (ale to sú také zahmlené info).

Ikeu bohužiaľ mám mimo dosah. Myslel si na
https://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/40412278/
alebo rovno na bezdrátovú
https://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/40381979/
(tá ak dobre čítam má rovno aj nabíjačku do zásuvky v balení, či)?
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2704
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: Ok, takže čo ak chcem telefón ale nemienim platiť obličkou?

Príspevok od používateľa lepermessiah »

myslel som klasiku s 3 USB > https://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/20415027/

bezdrotova je len 5W, na nocny stolik pohoda ale 1A je uz v dnesnej dobe asi malo
Spoiler: ukázať
[Home]
[NAS]
Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]
Lenovo Yoga X1 gen.2 / 20JES0AJ00 + Samsung 970 EVO 1TB
[LCD]
Dell U2913WM
[Peripherals]
Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[Laptop]
Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[LCD]
Dell U4320Q + blink(1)
[Peripherals]
Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12917
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Ok, takže čo ak chcem telefón ale nemienim platiť obličkou?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Rozumiem. Takže sa mi nepodarilo overiť info o max. výkone pre nabíjanie (vraj 10W ak nie až 15W by mala G7 podporovať), tak som sa na to vyprdol. Ikea je mimo môj dosah, nemám ani nikoho, kto by to doviezol, tááákže:
- 2x https://www.aliexpress.com/item/Baseus- ... 27009.html
..v podstate len preto, lebo sa mi páči, mohol som zobrať aj verziu za nejakých 8€
- 2x https://www.aliexpress.com/item/Nillkin ... 55624.html
..to bol normálne horror nájsť na ebay/Ali adaptér bez milión dobrých a pár hrozivých fídbekov, tento ňiľkiň nemal našťastie nič zlé.

5V/2A, takže nabíjanie počas tých 3 hodín, vôbec mi to nevadí, jednu placku doma, druhú v práci a pekne pomaličky sa môže počas dňa dobíjať, nič iné som ani nechcel.

Teraz doriešiť ešte to, prečo sa mi G7 nenabíja rýchlo (t.j. nabíjanie okolo tých 1h30m) ako Nexus 6P cez rovnaký kábel aj konektor a hneď to bude lepšie... :facepalm:
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
diemkej
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2087
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 14:25
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Ok, takže čo ak chcem telefón ale nemienim platiť obličkou?

Príspevok od používateľa diemkej »

Tak tiež som prešiel z iPhone 6S na Huawei P20 a spokojnosť... Páči sa mi tá možnosť využitia tlačidla na prednej strane (keď už tam je) a jeho využite namiesto virtuálnych tlačidiel na displayi. Je možnosť 3 typov navigácie. Cez virtuálne tlačidlá na spodku obrazovky, cez tú čiarku ako má iPhone alebo cez tlačidlo na prednej strane (tap = back, hold = home a swipe po ňom to je jedno, z ktorej strany = multitasking).

Ako si dosiahol ten štýl ikoniek na ploche? Mám tiež NOVA Launcher Prime.
DESKTOP
Spoiler: ukázať
MB Asus Rog Strix B450-E Gaming | CPU AMD Ryzen 5 3600 + be quiet! Dark Rock Pro 4 | RAM Corsair Vengeance White LED 16GB KIT DDR4 3000MHz CL15 | VGA Palit GeForce GTX 1080 Ti JetStream 11GB DDR5X | STORAGE Patrion Viper VPN100 1TB NVMe M.2. + Crucial MX500 1TB SATA M.2. | CASE Lian Li O11 Dynamic Mini + 3x be quiet! Silent Wings 3 140mm PWM & 3x be quiet! Silent Wings 3 120mm PWM | PSU Corsair SF750 | LCD AOC Q3279VWF 32" MVA + Samsung SyncMaster BX2331 23" LED | Mouse Logitech G703 Lightspeed | Mousepad Asus Rog Sheath | Keyboard Logitech G513 Carbon Linear | Soundcard Creative Sound Blaster X-Fi HD | Headset Kingston HyperX Cloud Core + Brainwavz Memory Foam Oval Earpads | Speakers Logitech Z623
HTPC
Spoiler: ukázať
MB MSI Z270-A Pro | CPU Intel Celeron G3930 + be quiet! Shadow Rock LP | RAM Crucial Ballistix Sport 4GB DDR4 2400MHz CL16 + Kingston HyperX 4GB DDR4 2666 MHz CL16 FURY series | VGA EVGA GeForce GT 1030 SC 2GB GDDR5 | STORAGE Samsung 850 EVO 256GB M.2. + Western Digital Blue 3TB 3,5" | CASE SilverStone GD09B Grandia | PSU Seasonic S12II-330 Bronze | Soundcard Creative Sound Blaster Z | Speakers Genius SW-HF 5.1 6000
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Ok, takže čo ak chcem telefón ale nemienim platiť obličkou?

Príspevok od používateľa Leon »

diemkej napísal: Ut 04. Dec, 2018, 10:22Ako si dosiahol ten štýl ikoniek na ploche? Mám tiež NOVA Launcher Prime.
Musíš si z googleplay stiahnúť nejaký Iconpack.
.
Používateľov profilový obrázok
diemkej
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2087
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 14:25
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Ok, takže čo ak chcem telefón ale nemienim platiť obličkou?

Príspevok od používateľa diemkej »

No ja som to už skúšal, ale niektoré ikony zostanú nezmenené...
DESKTOP
Spoiler: ukázať
MB Asus Rog Strix B450-E Gaming | CPU AMD Ryzen 5 3600 + be quiet! Dark Rock Pro 4 | RAM Corsair Vengeance White LED 16GB KIT DDR4 3000MHz CL15 | VGA Palit GeForce GTX 1080 Ti JetStream 11GB DDR5X | STORAGE Patrion Viper VPN100 1TB NVMe M.2. + Crucial MX500 1TB SATA M.2. | CASE Lian Li O11 Dynamic Mini + 3x be quiet! Silent Wings 3 140mm PWM & 3x be quiet! Silent Wings 3 120mm PWM | PSU Corsair SF750 | LCD AOC Q3279VWF 32" MVA + Samsung SyncMaster BX2331 23" LED | Mouse Logitech G703 Lightspeed | Mousepad Asus Rog Sheath | Keyboard Logitech G513 Carbon Linear | Soundcard Creative Sound Blaster X-Fi HD | Headset Kingston HyperX Cloud Core + Brainwavz Memory Foam Oval Earpads | Speakers Logitech Z623
HTPC
Spoiler: ukázať
MB MSI Z270-A Pro | CPU Intel Celeron G3930 + be quiet! Shadow Rock LP | RAM Crucial Ballistix Sport 4GB DDR4 2400MHz CL16 + Kingston HyperX 4GB DDR4 2666 MHz CL16 FURY series | VGA EVGA GeForce GT 1030 SC 2GB GDDR5 | STORAGE Samsung 850 EVO 256GB M.2. + Western Digital Blue 3TB 3,5" | CASE SilverStone GD09B Grandia | PSU Seasonic S12II-330 Bronze | Soundcard Creative Sound Blaster Z | Speakers Genius SW-HF 5.1 6000

Návrat na "Nákupná poradňa"