BT Slúchadlá do 150€

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
devil4
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 96
Dátum registrácie: So 16. Aug, 2014, 13:00

BT Slúchadlá do 150€

Príspevok od používateľa devil4 »

Ahojte.
Rozmýšľam nad novými slúchadlami. Mám doma Bluetooth slúchadlá Philips, ale strašne ma tlačia, nemám ich pri sebe tak model dopíšem neskôr. Preto by som chcel niečo pohodlnejšie. Mali by slúžiť na hranie hier, aj na mobile preto potrebujem Bluetooth, aj na počúvanie hudby. Nemusia byť herné ale môžu. Budem ich používať len doma, nie na cestovanie, je mi asi jedno či budú na uši alebo okolo uší. Hlavne niečo pohodlné a aby mali aj mikrofón. Niečo okolo 100€, prípadne do tých 150€.
Zatiaľ som obzeral tieto
https://www.hej.sk/sluchadla-sennheiser ... 82-cierna/
https://muziker.sk/pioneer-se-ms7bt-k
Používateľov profilový obrázok
eSsay
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4054
Dátum registrácie: St 01. Okt, 2014, 20:04
Bydlisko: Košice

Re: BT Slúchadlá do 150€

Príspevok od používateľa eSsay »

Pohodlnejšie určite circumarual slúchadlá, teda "okolo uší" ;)
A kvôli tomu, že ich chceš používať aj na mobile predsa nepotrebuješ bluetooth, snáď tam máš 3.5mm jack nie ?? Či nutne musí byť prenos bezdrôtový?? Všeobecne platí, že s káblovými slúchadlami docieliš oveľa kvalitnejší zvukový prednes, než cez bezdrôt. A uvádzaš, že ich budeš používať len doma, tak určite by som volil káblové.
Btw, nič také ako herné slúchadlá neexistuje, to Ti tu na fóre povedia viacerí.
MB: MSI Z490 Gaming Plus CPU: i7-10700KF @5.1GHz 1.3V CPU cooler: Bequiet! Dark Rock 4 + TG Kryonaut RAM: G.Skill Trident Z Orange 16GB (2x8GB) @3200Mhz CL15 1.35V GPU: Asus RTX 3080 TUF O10G Gaming SSD: Samsung 970 EVO Plus NVMe 2000GB PSU: Bequiet! Straight Power 11 Platinum 1000W CASE: Fractal Design Define 7 Compact Black + Bequiet Silent Wings 3 (2x140mm + 1x120mm) MONITOR: LG 32GQ850-B (2560x1440p/260Hz (OC), 1ms, G-Sync, nano IPS) KEYBOARD: Sony VGP-UKB3 MOUSE & PAD: Razer Basilisk v2, SteelSeries QcK+ AUDIO: Mackie MR524 + Sennheiser HD 660S + AntLion ModMic
devil4
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 96
Dátum registrácie: So 16. Aug, 2014, 13:00

Re: BT Slúchadlá do 150€

Príspevok od používateľa devil4 »

Zle sa mi drží telefón keď je tam pichnutý jack konektor, možno sa to nezdá ale prakticky sa mi s tým nedá hrať.
Edit: //
Viem že cez BT je horšia kvalita, preto by bolo lepšie ak by sa dali prepojiť aj káblom aj cez BT, aj tie staré slúchdlá mám tak. To som zadudol dopísať... Ešte ma napadla jedna vec, mám doma taký xiaomi BT audio receiver, len neviem ako by to potiahlo veľké slúchadlá a koľko by vydržala baterka, ale asi radšej nech sú už s BT.
Naposledy upravil/-a devil4 v Ut 21. Aug, 2018, 15:59, upravené celkom 1 krát.
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 3989
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: BT Slúchadlá do 150€

Príspevok od používateľa Dunar »

Mee Audio Matrix 3, Audio-Technica ATH-AR5BT.
Zo supraauralov u-jays.
devil4
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 96
Dátum registrácie: So 16. Aug, 2014, 13:00

Re: BT Slúchadlá do 150€

Príspevok od používateľa devil4 »

Tie Mee Audio Matrix 3 sa mi páčia... Budem kupovať až neskôr, ak by chcel ešte niekto niečo poradiť, pripadne ak niekto má osobné skúsenosti s tými Matrix 3...
devil4
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 96
Dátum registrácie: So 16. Aug, 2014, 13:00

Re: BT Slúchadlá do 150€

Príspevok od používateľa devil4 »

Ešte som nič nekúpil, len tak obzerám, kukám recenzie na YouTube. Celkom sa mi zapáčili slúchadlá od Audio-Technica. Rozmýšľam že by som asi predsa len išiel do slúchadiel bez Bluetooth. Na predchádzajúcom mobile sa mi zle hralo, keďže mi tam dosť zavadzal jack konektor, na novom mobile už ale tento problém nemám. Čo by sa dalo vybrať v takejto cene? Prioritou je aby boli pohodlné, aby sa dal odpojiť audio kábel a asi aj aby mali mikrofón. Používal by som ich na mobil a PC, takže neviem do akej cenovky má vôbec zmysel pozerať slúchadlá. Predstavujem si niečo v cenovke 90-170€
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 3989
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: BT Slúchadlá do 150€

Príspevok od používateľa Dunar »

Audio-Technica ATH-MSR7, aj ked su nad limit.
devil4
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 96
Dátum registrácie: So 16. Aug, 2014, 13:00

Re: BT Slúchadlá do 150€

Príspevok od používateľa devil4 »

Tie som už obzeral. Na Amazon de by som sa asi zmestil do limitu, i keď radšej by som kúpil tu... Tento mesiac ich asi zoberiem.

Návrat na "Nákupná poradňa"