Vyskovo nastavitelny stol

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12934
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa loleqboleq »

CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Jasterisko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 94
Dátum registrácie: Ne 18. Jan, 2015, 01:37

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa Jasterisko »

Ahojte páni, neubudem zakldat novut emu ale pridam sa tu.
Dlho som otalal s kupovu stolu z alzy, az ho vypredali a budu ho mat najskor az koncom marca (novu verziu).

Chcel by so sa teda opytat, ci nahodou neviete ci je nieco podobne na trhu v tejto cenovej hladine a podobnej kvalite.

Poziadavky:

Rozmery: sirka 180 - 200cm, hlbka 80 - 100cm (nemusi byt vyrez v doske, ale moze)
Idealne nech to 2 motory
Nastavitelne presety (ideal, mozno vydrzim aj bez toho)
Dobra stabilita
Cena do 500E s dph s doskou, cim menej tym lepsie.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12934
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Buď počkáš alebo doslova v príspevku nad tvojim máš odkaz na drziaky-na-tv.sk, 313€ (lacnejší rám už nenájdeš). Dosku už potom musíš riešiť sám, to je už kapitola sama o sebe. Ak chceš sex na doske, tak strana-dve dozadu obsahuje môj príspevok ohľadom Metalrustic - tie ich dosky sú bohovské a verím, že by sa tam našlo riešenie aj pre teba, rozmery, ktoré chceš a za cenu, ktorá ti z 500€ rozpočtu ostane.

Nič iné v tej cene s takou šírkou/hĺbkou v prevedení aj s predvoľbami nenájdeš (a nie, nevydržíš bez predvolieb, ja by som s tým nemal nervy - ja napríklad používam všetky tri, 1 na výšku, keď si pritiahnem sedačku s volantom; 2 pre sedenie; 3 pre státie -- všetky nastavené presne tak ako majú byť).
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Jasterisko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 94
Dátum registrácie: Ne 18. Jan, 2015, 01:37

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa Jasterisko »

Trochu ma mätie popis a nedostatocne informácie u týchto stolov na ich stránke.
Majú nastavitelne presety ? nikde som sa to nedocital.
Osobne sa mi viac pozdava ten cierny, kvoli rohovym konzolam a vyssej nosnosti (z toho vyplyvajuca aj vyssia tuhost), len tam vobec nemaju uvedenu sirku stola a zrejme nieje ani nastavitelna sirka. Mate s tym niekto skusenosti ?
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12934
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Pravda, ich špecifikácie sú...o ničom, jas som s nimi bol aj na margo toho v kontakte a je vidieť, že sa nepoužili. Dohľadal som e-maily, kde mi poslali manuál k SB2NC (ten čierny) a obrázok v manuáli nesedel s tým, čo majú na webe. Čítam, že som im napísal aj toto:
"Ak Vás môžem poprosiť, pozrite si tie popisy na webe a skúste to priviesť do čo najreálnejšej podoby..."

A vlastne pravda, ten čierny neviem, či nemá len pevnú šírku, písal som v tom e-maily, že som nejako dohľadal ten stôl až k OEM výrobcovi na Alibabe a na tej stránke bol stôl, ktorý vyzeral ako ten ich čierny, že má pevnú šírku.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, vlastne, ja som pár strán dozadu spomínal aj odkaz na ispot.sk
https://ispot.sk/sk/interierovy-dekor/2 ... 07415.html
tiež som si spomenul, že som dokonca písal priamo Poliakom Maclean
http://maclean.pl/index.php?option=com_ ... Itemid=110
a spomínam si, že mi dal vedieť a poslal mi aj cenu a bola celkom dobrá (dokonca vrátane dopravy ku nám), tak ak, tak by som napísal priamo im.


EDIT: Inak, ja vidím, že majú stoly na sklade
https://www.alza.sk/alzaergo-table-et2- ... 608246.htm
len sa mi celkovo nepáči, toť asi dôvod, prečo je lacnejší, nepríde mi tak kvalitný ako pôvodná ET1tka
https://www.alza.sk/alzapower-ergotable ... 323564.htm .
Ja som tiež tak objednával, že bolo, že dodanie až o mesiac a 5 dní na to už bol doma. :D
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Jasterisko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 94
Dátum registrácie: Ne 18. Jan, 2015, 01:37

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa Jasterisko »

Mohol som upresniť aj to, že sa to bude kupovať na firmu tak ideálne nech je to zo slovenska/česka.
A áno, tie ich obrazky aj info su uplne o nicom.
Pretoze pri bielom maju ovladaci panel ukazany aj s presetmi,ale ten cierny nie.

K alze: ET2 Je iny model ako ET1 pozor, tam je len 1 motor a zatazenie max 80kg.
Ja som sa u nich dopytoval na ET1, a pisali ze budu mat novu verzie koncom marca. To co si linkoval tam nebola, museli niekde vyhrabat v sklade posledny kus, idem skusit objednat.

Edit: tak objednať sa mi to nepodarilo, niekto mi ho vyfúkol, som tam kde som bol
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4464
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa scream »

Neviete, ci je nejaky rozdiel medzi ET1 a ET2 v konstrukcii? Je to len o tom jednom motore navyse alebo je to menej masivna rada (ET2). Pozeral som aj cinu, tam to stoji vsetko polovicu ( naskor to iste) akurat ta doprava to predrazi, tak ze sa to neoplati.

Nasiel som este toto: https://jysk.sk/pracovna/pisacie-pc-sto ... x160-biela Je to hotovka, len ma mrzi, ze to nema pamat na pozicie.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12934
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Áno, ET2 je ako by nižšia rada, bude pomalší má nižšiu nosnosť, nevie ísť tak isto nízko ako ET1. Ale tak minimálne má pamäťové predvoľby.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4464
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa scream »

Prave pozeram, ze som mal asi zle fotky rozkliknute, lebo su na kompletku rozdielne. Et1 ma trojite nohy et2 len dvojite. Et2 vyzera ako ET3 s elektrikou. Otazka je, ci sa oplati priplacat za ET1 100e, co pri stole urcite nie je maly peniaz. Ma niekto ET2, nie ne to labilne? ...pri cene ET1+doska uz sa blizime k 500e a to uz sa da vyberat aj od ostatnych vyrobcov.

Pneumaticky do 500e je asi utopia, ze?
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5179
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa Chris »

Kedze vyzera ze home office budem mat do septembra.
Vyuzivate tieto vyskovo nastavitelne polohy?.

Resp. Nemate link priamo na cinu na ten ET1 stol, ak napriklad vyjde polovicu? Kedze zatial neviem ci to budem vyuzivat.

Btw. Ten ram za da zlozit do krabic a je mozne previezt v sedane?
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4464
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa scream »

Pozri si na alibabe... Ale doprava stoji tolko jak stol, takze ta to z ciny vyjde na rovnako.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12934
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Chris napísal: Ne 29. Mar, 2020, 09:55 Kedze vyzera ze home office budem mat do septembra.
Vyuzivate tieto vyskovo nastavitelne polohy?.

Resp. Nemate link priamo na cinu na ten ET1 stol, ak napriklad vyjde polovicu? Kedze zatial neviem ci to budem vyuzivat.

Btw. Ten ram za da zlozit do krabic a je mozne previezt v sedane?
Zabudni, nie, nevyjde ťa na polovicu a ak, tak doprava, dph a clo ťa zrujnujú, ľutujem ale to nie je balík, na ktorý napíšu hodnotu $4 a príde ti to do schránky.

A Alibaba, scream, už si niekedy riešil niečo cez Alibabu? Mám pocit, že nie, rýchlo by si zistil, že to nie je tak jednoduché. Pre jednotlivca je takéto nakupovanie tabu, tieto veci majú zmysel jedine, keď objednávaš tak 100+ ks. Ak vidíš pri ponuke cenový rozsah a min. order 1, tak tá maximálna suma je za ten 1 kus. Pri tom 20kg balení by som potom počítal $200 za dopravu. 20% daň a clo na toto bude určite, predpokladám, že 5%.

O záruke ani nehovoriac, toto sú stále čínske šity, aj moja ET1tka je čínsky šit - po mesiaci sa plexi displeja vytlačilo vonku, lepidlo nedržalo. Nakoniec mi stačilo zobrať čisto tú jednotku a dať ju reklamovať. Takto z Číny by si mal obrovský problém nájsť náhradný diel.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5179
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa Chris »

tak je nejaka lacnejsie alebo kvalitnejsia alternativa ? :D
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4464
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa scream »

Ved som aj pisal, ze z alibaby je doprava za jeden kus rovna cene stola ( 200e+).

Aktualne je je najlacnejsie elektricke riesenie ET2 z alzy. Najlepsia cena za nieco masivnejsie je uz spominany https://www.drziaky-na-tv.sk/pc-stoliky ... 12238.html

Ja osobne sa boji vziat ten ET2, ci to nebude labilne. ET1 uz stoji dost vela ale nie je este dostupny. Cize mne to vychadza na ten za 314e akurat nema variabilnu sirku. Ci myslite, ze sa oplati priplacat za ET1?

Edit: tak pozeram, ze ten strict brand ma aj variabilnu sirku aj predvolby, preco ste tu niekto pisal, ze nema?

Toto by mohol byt ten strict brand z ciny https://m.alibaba.com/product/620042343 ... x140xz.jpg
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
isildur
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2507
Dátum registrácie: So 21. Jún, 2008, 13:55
Bydlisko: Zilina

Re: Vyskovo nastavitelny stol

Príspevok od používateľa isildur »

Ikea skarsta

Návrat na "Nákupná poradňa"