Budget (herna) mys

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
boXik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 377
Dátum registrácie: So 02. Okt, 2010, 16:42
Bydlisko: Trnava

Re: Budget (herna) mys

Príspevok od používateľa boXik »

Potvrdzujem :) donedavna som pouzival dm1s pro , teraz uz chvilku g pro a je to riadny rozdiel ... Ziadny pro somna nieje (este mi dojde ze hram 100x horsie), ale keby ma niekto napadne a struhnem mu s tou myskou tak ho asi zabijem.. Mysku by som utrel od krvy a hral by som dalej :D je to proste tank 10/10 nic insie uz do ruky nechcem .. Dufam ze vydrzi a nebudem musiet vyhadzovat grose kazdy polrok
Používateľov profilový obrázok
grimm
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: St 13. Máj, 2015, 14:15

Re: Budget (herna) mys

Príspevok od používateľa grimm »

prizivim sa na tejto teme aby som nezakladal novu.

zhanam novu mysku a 60 eur sa mi zda uz trochu vela tak som sa pozeral po niecom inom.
objednal som z amazonu cm mastermouse pro L, ktora tam je teraz za 29, co mi prislo ako super cena.
musim ale pvoedat ze myska je pre mna velke sklamanie a planujem ju vratit.
- totalne tuhe tlacitka (obzvlast prave kde sa mi stane ze kazdy treti krat ho ani nestlacim)
- kolecko ma taky divny feeling a je este aj trochu nakrivo (co je asi len chyba kusu)
- mam qck podlozku a myska po nej ani zdaleka neklze tak ako moja stara
- ergonomia mne osobne vobec nesadla do ruky

doteraz som mal a4tech bloody v7, ktora mi vyhovovala ako tvarom tak aj vsetkym ostatnym. akurat ze sa mi uz zosuchalo pogumovanie co mi vadi a myslel som ze siahnem po niecom trochu znackovejsom s dobrym senzorom (aj ked to podla mna v zivote nerozoznam ze aky to ma senzor).

viete nieco poradit alebo si kupim znova a4tech? :)
Richard_12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 293
Dátum registrácie: Ut 11. Aug, 2009, 22:29

Re: Budget (herna) mys

Príspevok od používateľa Richard_12 »

Ja si pochvaľujem Zowie by Benq EC1-A. Výrazne som sa zlepšil vo všetkých FPS hrách. Len tlačítka sú hlučnejšie ako som čakal a koliesko vŕzga.
V zápale boja to nevnímam, len pri surfovaní. Myš mi sadne do ruky. EC1-A je väčšia ako EC2-A.
Používateľov profilový obrázok
Broolly
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1665
Dátum registrácie: Pi 26. Sep, 2008, 07:40
Bydlisko: Košice

Re: Budget (herna) mys

Príspevok od používateľa Broolly »

na amazone su tieto vkuse v akcii ak ti to nesuri pockat
https://www.mydealz.de/deals/g502-prote ... ur-1081662
Spoiler: ukázať
CPU: Intel 3570K 4.6 GHz, Watercooling: EK Supreme HF Actal + 4x 120 mm Noisblocker Multiframe S1 on XSPC RX480 + Laing Ultra + EK Top V2 + EK RES 250 Rev2, Silentstar Quad MB: Gigabyte z77x UD5 TH, RAM: Team DDR3 8GB (2x4GB) 2133MHz Xtreem Vulcan CL11, HDD: OCZ Vertex 3 max iops 240gb, 2x Samsung F4 320GB Raid0, Seagate Baracuda Green 2 TB, Seagate Pipeline 2TB DVD RW: Sony AD-7260S, Lite-On iHAS124 GPU: Asus Geforce 8800 GTS 512 DDR3 + EK 8800 GT SLI Ready, PSU: Seasonic Platinum Series Fanless 520 W, Monitor: 27"LCD Samsung P2770HD, CASE: Lian-Li PC-V 2110 Black Regulátor: Scythe Kaze Master, KEYBOARD: Microsoft X6, MOUSE: Logitech G700, GAMEPAD: Microsoft X360, SPEAKERS: Logitech Z906, Headphones: Superlux HD668B + AKG Velur,
Používateľov profilový obrázok
grimm
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: St 13. Máj, 2015, 14:15

Re: Budget (herna) mys

Príspevok od používateľa grimm »

nakonie som kupil logitech g203.
v datarte teraz za 27 :).
podla recenzii je to okrem senzora to iste co g pro a aj senzor nie je zly len to nie je ten 3366.
spokojnost.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Budget (herna) mys

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

updatni si firmware...zlepsia sa ti parametre senzora https://pctuning.tyden.cz/index.php?opt ... &Itemid=57
Používateľov profilový obrázok
grimm
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 17
Dátum registrácie: St 13. Máj, 2015, 14:15

Re: Budget (herna) mys

Príspevok od používateľa grimm »

uz sa stalo. ponuka to automaticky pri instalovani softwaru k mysi.

Návrat na "Nákupná poradňa"