Nove sluchadla (stuple) k fonu

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
Tonci20
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: Št 04. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Nove sluchadla (stuple) k fonu

Príspevok od používateľa Tonci20 »

Ahojte nakolko mi dosluzili origo sluchadla Samsung musim sa poobzerat po nahrade.

-stuple
-pokial mozno opletany kabel
-aby som necakal na dorucenie 2 tyzden (cina atd)
-z alzy mozem kupovat bez dph


dikes :)
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 3983
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Nove sluchadla (stuple) k fonu

Príspevok od používateľa Dunar »

A nejaky rozpočet maš?
Z Činy si sice počkaš, ale nakupiš podstatne, podstatne lepšie aj keď si odmyslime dph.
Používateľov profilový obrázok
Tonci20
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: Št 04. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Nove sluchadla (stuple) k fonu

Príspevok od používateľa Tonci20 »

do 50€
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 3983
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Nove sluchadla (stuple) k fonu

Príspevok od používateľa Dunar »

Z alzy napr. Soundmagic E50, Meeaudio M6Pro, Pioneer SE-CH5T. Zalezi aky zvuk chces.
Z Ciny potom KZ ZS5 aj s nahradnym kablom. Lacnejsie a zvukovo o dost lepsie.
dejvid
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Pi 13. Okt, 2017, 14:41

Re: Nove sluchadla (stuple) k fonu

Príspevok od používateľa dejvid »

Ja by som na tvojom mieste nebral kablové, zober radšej niećo bluetooth. Je to oveľa, oveľa, oveľa pohodlnejšie
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 3983
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Nove sluchadla (stuple) k fonu

Príspevok od používateľa Dunar »

...a hra to oveľa, oveľa, oveľa horšie.
Používateľov profilový obrázok
Tonci20
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: Št 04. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Nove sluchadla (stuple) k fonu

Príspevok od používateľa Tonci20 »

Dostal som Samsung EO-IG955B AKG v hodnote 70€ gratis. Momentalne kym sa nepokazia netreba kupovat dalsie..vdaka za rady hoši.
Naposledy upravil/-a Tonci20 v Po 06. Nov, 2017, 17:09, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
palci
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 582
Dátum registrácie: Ne 09. Jan, 2011, 01:42
Bydlisko: Dublin, Irsko :-)

Re: Nove sluchadla (stuple) k fonu

Príspevok od používateľa palci »

@Tonci20 Prepac, za hijack temy, no vidim, ze uz mas nakupene tak so snad ozelies :-)
Dunar napísal: Po 30. Okt, 2017, 16:26 Z Ciny potom KZ ZS5 aj s nahradnym kablom. Lacnejsie a zvukovo o dost lepsie.
Ako su na tom s basom tie KZ ZS5? Ja mam VIVO XE800 z Ciny a tie su OK, no v basoch troska slabsie.
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 3983
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Nove sluchadla (stuple) k fonu

Príspevok od používateľa Dunar »

Basu maju trošičku viac ak sa pytaš na množstvo. Nejakeho nadupaneho zvuku sa nedočkaš.
Používateľov profilový obrázok
palci
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 582
Dátum registrácie: Ne 09. Jan, 2011, 01:42
Bydlisko: Dublin, Irsko :-)

Re: Nove sluchadla (stuple) k fonu

Príspevok od používateľa palci »

a keby som zvýšil rozpočet dostanem viac alebo je to všeobecný problem mobilu/štupľov, ze to je nic moc kvalita?
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5812
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Nove sluchadla (stuple) k fonu

Príspevok od používateľa wingo »

Môžem povedať svoj názor. Už mi prišli UrbanFun Hybrid drive štuple tak môžem porovnať. Veľmi vychvaľované, hlavne som ich uprednostnil pred tými KZ ZS5 lebo ľudia sa na ZS5 občas sťažovali na výrazné, až nepríjemné výšky s niektorými zdrojmi zvuku čo som ja určite nechcel. Keď ich porovnám s klasickými slúchadlami Superlux HD-330, tak podľa mňa Superlux vedie vo všetkom okrem kompaktnosti a basov, tie majú tie štuple výrazne mohutnejšie. Ako vôbec nie sú zlé, ale subjektívne za podobné prachy ponúkajú Superluxy klasickej konštrukcie lepší zvuk, ale je pravda že sú výrazne menej praktické. Taktiež štuple v uchu mi nie sú veľmi príjemné čo sa týka komfortu, ale netuším či to je vec týchto konkrétne alebo štuple vo všeobecnosti, sú to moje prvé a zatiaľ jediné.
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
dejvid
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Pi 13. Okt, 2017, 14:41

Re: Nove sluchadla (stuple) k fonu

Príspevok od používateľa dejvid »

Ja mám už 2 štplové slúchatká a musím poveedať že prvé ani mne nevyhovovali, boli to nejaké z ali už neviem presne ako sa volali. Potom som kúpil druhé čo mi odporučil kamarát (tieto https://sluchadla.heureka.sk/lamax-beat-pax-x-1/) a v ušiach mi sedia parádne. Asi je to aj o tom aké kúpiš
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 3983
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Nove sluchadla (stuple) k fonu

Príspevok od používateľa Dunar »

Pohodlie je vec nastavcov. Asi nemas tie spravne. A aj vec zvyku ak su to tvoje prve.
palci napísal: Ut 07. Nov, 2017, 11:14 a keby som zvýšil rozpočet dostanem viac alebo je to všeobecný problem mobilu/štupľov, ze to je nic moc kvalita?
Nic moc kvalita? Ved aj tie Vivo hraju velmi kvalitne. Alebo som teda nepochopil o com je rec.
Ak je rec o basoch, tak aj tie su dost kvalitne. Len co do objemu ich je u tychto modelov presne tolko kolko ma byt a nie su nijako zvraznene. To ale neznamena ze nie su kvalitne. Kvalita basov a mnozstvo/objem su uplne rozdielne veci.
Naposledy upravil/-a Dunar v Ut 07. Nov, 2017, 15:43, upravené celkom 3 krát.
Používateľov profilový obrázok
kovinator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1974
Dátum registrácie: Št 20. Jún, 2013, 23:25
Bydlisko: Bratislava

Re: Nove sluchadla (stuple) k fonu

Príspevok od používateľa kovinator »

Ak som spravne pochopil tak Dunar pod "nadupanym" zvukom myslel prebasovany, ale palci to pochopil, ze hraju nic moc.
Spoiler: ukázať
BUILD LOG: http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... =6&t=99040
CASE Fractal R4 Black, CPU i5-4670k + Coollaboratory Liquid Ultra @ 4.5 GHz 1.2 V, COOLER Raijintek Ereboss @ Black & White + Alpenföhn WingBoost2 + Arctic MX-4, MB MSI Z97S SLI Krait Edition, GPU Palit GTX 1070 Ti Jetstream, RAM Corsair Vengeance LP 1x8GB CL9 1600 MHz Black, Kingston HyperX 1x8GB CL10 1600MHz White PSU Seasonic M12II-520W, SSD Samsung 840 Pro 128 GB, 2x Samsung 750 Evo 500GB HDD Seagate Barracuda 3TB 7200.14, Seagate Barracuda 4TB SC S.M.S.L M2, HP Beyerdynamic DT 990 Premium 250 Ohm + Cable Mod / KZ ZAS + AZ09 Pro/ KZ ZST Candy, SPEAKERS Bose Companion 3 Series II, KEYBOARD Keebio Iris rev 4 + Zilents V2 67g + MDA Big Bang 2.0/ SteelSeries 6gv2 + PBT keycaps , MOUSE SteelSeries Rival, MOUSEPAD Razer Goliathus
Používateľov profilový obrázok
palci
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 582
Dátum registrácie: Ne 09. Jan, 2011, 01:42
Bydlisko: Dublin, Irsko :-)

Re: Nove sluchadla (stuple) k fonu

Príspevok od používateľa palci »

kovinator to napisal dobre. Zle som ta pochopil @Dunar :-(

Tak pokial je tam iba maly rozdiel tak nejdem spekulovat a ostanem pri tom co mam :-)

Diki!

Návrat na "Nákupná poradňa"