Lacný TV k PS4 350€

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
LeaR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 819
Dátum registrácie: Pi 09. Sep, 2011, 19:31
Bydlisko: BA

Lacný TV k PS4 350€

Príspevok od používateľa LeaR »

čaute, hľadám nejaký lacný TV do izby, uhlopriečka min 42" cena okolo tých 350, max 400€.

využitie: ps4, kodi (cez nejaká lacnú android krabičku? je to dobré riešenie?),youtube...

podmienkou je aj možnosť uchytenia na stenu. neni som žiadny obrazomaniak, takže nepotrebujem super mega telku za neviem koľko stoviek €.

značku nemám žiadnu obľúbenú, takže nechám si poradiť. svokrovci napr kupovali nejaký panasonic cca pol roka dozadu za 500€ - obraz ok ale celý televízor je neskutočne spomalený - tomuto by som sa rád vyhol aj keď asi to je nereálne v tejto cenovej hladine.

díky moc za každú radu
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Lacný TV k PS4 350€

Príspevok od používateľa Pein »

Mám sony wd650 v 48" verzii a nemôžem si ho vynachváliť. Používaný s Xbox one vsetko ok. Menu je trošku pomalšie ale po prvotnom nastavení som do neho už aj tak nešiel. Keď som sa s tým vyhral tak ma vcelku slušný obraz ktorý neurazí. Celková spokojnosť. Len neviem ako to chceš riešiť s tým YT a Kodi, na to to treba buď nejakú s Android systémom ale to je už cenovo úplne inde.

Btw tento Prehráva z USB všetko čo som skúšal, takisto titulky a ani HEVC není problém..

Jednoducho zastáva presne to čo od neho človek chce - základný lacný TV má rôzne využitie. Hlavne v tej cene inú 48" ani nekúpis.
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 3975
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Lacný TV k PS4 350€

Príspevok od používateľa Dunar »

Pein napísal: St 20. Sep, 2017, 23:19 Hlavne v tej cene inú 48" ani nekúpis.
Ale co by nekupil. Kupi, su aj za menej. Kazdopadne ak to ma byt co najvacsie, tak kludne aj WD650. Akurat ma vyssi lag, tak ak si na to citlivejsi, nebude to TV vhodny pre teba.

Návrat na "Nákupná poradňa"