Tablet do 800€

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
f4kE
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Št 05. Mar, 2009, 17:33
Bydlisko: Trencin

Tablet do 800€

Príspevok od používateľa f4kE »

Zdravim,

chcem Vas poprosit o pomoc pri vybere tabletu. Tablet by bol vyuzivamy najma na filmy, net, hudbu, business, apps a ziadne hry! max tak duolingo, circuit scramble a im podobne. I ked nevlastnim ziadne iOS zariadenie, tak ma velmi laka iPad Pro 10.5 (dovoz). To by znamenalo dalsi nakup aplikacii. Pamat by mala byt aspon resp. viac ako 128GB, ideal 256GB, resp. pamatove karty. Podmienka je plynuly OS, krasny displej a dobra vydrz pri dlhych letoch. Hoci pouzivam Samsung Galaxy S7 Edge, tak by som sa rad vyhol Tab S3. Paci sa mi Google Pixel C (?) a Dell Venue 8 7000 (?). Velkost uhlopriecky od 8 do 10,5". Neviem, ci je to samozrejmost, ale jack 3,5ka k MDR-1000x by som takisto velmi ocenil. Nepotrebujem 3G verziu, ani vodeodolnost. Lepsi audio vystup by potesil. Neplanuje sa nejaky refresh tabletov? Ak som na nejaky detail zabudol, rad doplnim pripadne. Moc dakujem.

EDIT:// Takmer by som zabudol, kvalitnejší fotoaparat a skener odtlacku prsta taktiez podmienka.

EDIT2:// Vyhnut sa Windows zalezitostiam => iOS alebo Android
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9986
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Tablet do 800€

Príspevok od používateľa stiv »

Osobne by som vzal iPad Pro 10.5" alebo iPad 2017.

Pro je lepsi a ma krajsi displej s vyssim refreshom, lepsi CPU, vacsiu pamat v zaklade... vyssiu cenu.

Ten Dell ma uz viac nez 2 roky to by som nekupoval a Android zariadenia u mna stratili doveru takze tiez nie.
.
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Tablet do 800€

Príspevok od používateľa Leon »

ja by som tiež ziadne android tablety fakt nebral :P 
.
f4kE
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Št 05. Mar, 2009, 17:33
Bydlisko: Trencin

Re: Tablet do 800€

Príspevok od používateľa f4kE »

Vela recenzii bolo napisanych v duchu, ze tablet skratka super, ale nejak straca pointu bez iOS11, co je samozrejme len otazka septembrovej aktualizacie, ale i tak. Co sa tyka tych android tabletov, tak to bol len navrh.

Návrat na "Nákupná poradňa"