stuplove sluchatka

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
rešeto
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: St 09. Aug, 2017, 08:42

stuplove sluchatka

Príspevok od používateľa rešeto »

Cauko potrebujem kupit stuplove bezdratove sluchatka, ale mojou hlavnou poziadavkou je nech vydrzia hrat co najdlhsie, a nech stoja pod 30 eur. Idealne by som sa vyhol Ali, gearbestu atd.
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 3989
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: stuplove sluchatka

Príspevok od používateľa Dunar »

Pokiaľ to ma byť kupiteľne tu, tak to si v tomto rozpočte vyber fakt len podľa toho ako to dlho hra. A to si vieš dohľadať aj sam. V opačnom pripade prave z aliexpresu KZ ZS5 s BT kablom. A maš už za tych 30€ aj naozaj kvalitny zvuk. A vieš ich použiť aj ako kablove.
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2704
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: stuplove sluchatka

Príspevok od používateľa lepermessiah »

pripadne tennmark Pro, v podstate podobne KZ ale bez tuningu su urcite horsie (tuning = zalepenie ventilacnych otvorov kvoli slabuckym basom). co sa komfortu tyka, tennmark su o nieco lepsie do mensich usi, inak KZ su lepsie. vyhoda oboch je v odpajatelnom kabli ako pise Dunar, cize ten Bluetooth sa da kupit samostatne alebo ako kit a dokupit jack kabel ak treba ..
Spoiler: ukázať
[Home]
[NAS]
Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]
Lenovo Yoga X1 gen.2 / 20JES0AJ00 + Samsung 970 EVO 1TB
[LCD]
Dell U2913WM
[Peripherals]
Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[Laptop]
Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[LCD]
Dell U4320Q + blink(1)
[Peripherals]
Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
rešeto
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: St 09. Aug, 2017, 08:42

Re: stuplove sluchatka

Príspevok od používateľa rešeto »

Diky za rady ale fakt to nechcem riesit z ciny. Co si myslite o tomto https://www.alza.sk/bml-e-series-e-3-d5040710.htm?o=1 ? To som nasiel na alze co som kus hladal podla vydrze baterky.

Návrat na "Nákupná poradňa"