xbox one s controller

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
ANONYM_a7

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Oki hosi ukludnime hormon kapicku;) no.. dakujem.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9985
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa stiv »

loleqboleq napísal: Ne 01. Apr, 2018, 17:48 Aj u vás majú triggery na začiatku dráhy ten prvý milimeter taký divný lepkavý skok? Akoby tam bolo niečo lepkavé vo vnútri. A jo, tiež začal vŕzgať v mieste spojenia predného a zadného shellu ako človek má ľavú ruku (miesto, ktoré najprv stláčam s palcom)...
https://photos.app.goo.gl/NGmefU0MZLbvm3Vi2
Lepi sa aj moj a nemusel som nad nim ani jest a ani ziaden shit z ruk mi tam nenapadal. Prave rozbaleny a rozrezana pecat na krabici. Moj zatial nevrzga nikde.
.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12932
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Inak, spomínal som, že odvtedy prebehli ďalšie dve výmeny? predposledný obe triggery "lepkavé", posledný zase len pravý. Už posledná čaja zo supportu sľubovala hory-doly (retail balenie, nová záruka), samozrejme prišla debilná obálka s celoflánom ako 3x predtým, ale akosi odvčera ignoruje, keď som sa na 10% rozohnil v e-maily.

A stiv, vrzganie až po čase, ono to trením pomaly "vyposúvaš" plast z miesta. Ešte si spomínam na XoneElite ovládač...no ten vrzgal ako stará posteľ... :facepalm:
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5356
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa kllr007 »

Ja si neviem nejako predstaviť čo znamená to lepenie sa. Stlačíš trigger a nevráti sa ti ? Mám tu pred sebou 3x ovládač (jeden úplný prvý a dva Skove) všetky používané niekoľko rokov intenzívne a nevšímam si nič okrem mierne vybraných analógov (je tam vystretý pásik ako sa to trie o vonkajsok.)
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
ANONYM_a7

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

daj video ak sa da pls
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12932
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa loleqboleq »

https://photos.app.goo.gl/sm3z8jjgqoMuknU87
toto bol...myslím, že druhý kus, kedy pravý trigger bol úplne v pohodičke a ľavý mal toto.
Musí to byť niečo vo vnútri a na môj dušu, keby sa dal normálne otvoriť, tak sa na to pozriem pekne zblízka.

A tu je pôvodný
https://photos.app.goo.gl/DXLpSWjPhy7Wa71H7
aj s porovnaním s 360tkou a Steam ovládačikom. Je to proste veľmi nepríjemné, oželel by som, keby to robilo skoro na konci dráhy (max. zatlačenie) ale tu je to pre mňa neprijateľné - a je pravda, že odkedy sa to stalo, tak som na to citlivý.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
ANONYM_a7

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

hmm zaujimave

Nic v zlom ale aj v tom low quality videu vidno ze mas na trigeroch nejaky shit.

IMO to pohode normalne otvor co je na tom :p
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9985
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa stiv »

Loleq ty s nim jes! :D

Ako som pisal moj je bez jedla. Este z krabice som to hned skusil lebo som vedel ze sa bude lepit. Takisto aj tie packy sa chovaju rovnako resp. lava viacej. Prvy milimeter sa lepi.

Moj ale trochu bzuci. Ked som pripojil cez kabel tak nie ale ked cez BT tak pocut jemny bzukot. Da sa to v pohode registrovat aj cez rusny den. :( Ak vase nebzucia je sanca ze ho vratim a vezmem dalsi.
.
ANONYM_a7

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

jak bzuci :D Microsoft paranormal aktivity normalne :D daj video som fakt zvedaf :)
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12932
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Broslowski napísal: Pi 29. Jún, 2018, 10:53 hmm zaujimave

Nic v zlom ale aj v tom low quality videu vidno ze mas na trigeroch nejaky shit.

IMO to pohode normalne otvor co je na tom :p
Prosím? Aby sme si rozumeli:
- jediné, čo na Onekovom nájdeš na triggeroch je môj prst, odtlačky (lesklý plast) alebo odraz (lesklý plast)
- to, čo si vystrihol akože júú es éééj EN SÍ AJ ES NJU JORK je sto ročný X360 ovládač... :facepalm: ktorý inak bol dvakrát rozoberaný...ale samozrejme, dnes keď prídem, tak ti to sfotím s nexus 6P, vymaxujem HDR, dám si to na 40" VA panel a tak to odfotím ešte raz, potom to vytlačím, naskenujem, dám na to vodotlač, odfotím, naskenujem a pošlem ti to.


A stiv, jo, pri prvom som reklamoval aj to, že počujem bzukot cievky, ale až tak hlasno ako píšeš som to nemal.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5356
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa kllr007 »

hej aj moj bzuci ked prilozim k nemu ucho. pri 5cm to uz ale nepocut takze normalne neexistuje aby mi to vadilo.
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
ANONYM_a7

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Nemusis mi postovat nic uz, s takymto pristupom akosi klesa zaujem ;)
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12932
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Len som to videl a spomenul som si na príspevky od teba od začiatku - riňa, špina, akoby som si čistil uši ovládačom. Just si videl na videu to, čo si chcel. Nečakaj potom odo mňa normálnu reakciu. :good:
Naposledy upravil/-a loleqboleq v Pi 29. Jún, 2018, 16:22, upravené celkom 1 krát.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
ANONYM_a7

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

nemusis citovat posledny post - vlastne nemal by si vôbec.
Pohoda nemusime teda dalej spolu diskutovat :) nie je problem chcel som ti len pomoct nakolko na msft supporte som poznal nejakych ludi tak som im chcel poslat video nakolko toto su take veci ktore sa tazko zapisu do nejakeho protokolu textovo a niekedy nemusi stacit ani dobre natocene video. Tak vela zdaru s riesenim a pevne nervy. Nedaj sa
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12932
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Mám toho dosť, bohužiaľ som si nevšimol, že citujem posledný. Opravené.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305

Návrat na "Nákupná poradňa"