xbox one s controller

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4062
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa castelL »

Inak, prenášal som cez BT adaptér a telefónov XX fotiek a všetko prebehlo v poriadku, že by predsa chybný ovládač?
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12918
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa loleqboleq »

kllr007 napísal: So 18. Aug, 2018, 16:08 No že či sú hlučné :D
Lebo ja si pamätám na svojom prvom ešte s tým dlhým adaptérom boli tichucke a príjemné, a na tomto Skovom ich počuť :D
Jo, je to počuť. Máš aj starý na porovnanie?
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5352
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa kllr007 »

Starý som predal ináč by som si ich presroboval. :cry:
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
ANONYM_a7

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4062
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa castelL »

100% riešenie, ako vyriešiť problém s odpájaním, nemožnosťou pripojiť ovládač, sekaním v hrách a zlou odozvou, je zakúpiť originálny adaptér, prípadne tento bundle: https://datacomp.sk/xbox-one-wireless-c ... 69248.html .. prešiel som azda celý internet a jediný 100% fix, je adaptér od MS. Výhoda oproti klasickému BT je, že viete napojiť až 8 ovládačov, kdežto na bluetooth adaptér je viac ovládačov problém. XY ľudí reportovalo, že nepomohli ani drahšie BTčká .. toto je len a len diletanstvo od MS, nič iné, v celku sranda je, že MS adaptér, nie je použiteľný pre iné zariadenia, ako bežný BT, samozrejme, existuje možnosť napojiť ovládač cez microUSB kábel do PC, ale prídete o "Wireless".

.. najlepšie je, že som urobil aktualizáciu firmware ovládača cez Xbox AP a teraz ho s BT spojiť neviem vôbec :hysterical:
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12918
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Ba dum ts.

Inak, komédia č. 1240521
loleqboleq napísal: Pi 17. Aug, 2018, 18:50
loleqboleq napísal: So 11. Aug, 2018, 07:21
loleqboleq napísal: Po 30. Júl, 2018, 18:44 Táákže, žiaden e-mail ani podací lístok. Čaja, čo som s ňou písal bola asi šokovaná z mojej predom pripravenej správy a očividne to nesprocesovala, teraz som písal zase, a teraz dokonca mám čakať 12-24h na vyjadrenie nejakého HW tímu.

No to ma poser, pánečku...

Inak, Broslo, pozrel som alternatívy ale to sú cenovo inde...dokonca aj tie ceny origo ovládačov šli hore o pár eur. A k tomu, už mám zase desktop, kde nemám BT, takže som vyhral hlavnú cenu...skúsim zistiť to o refunde, možno mi konečne dajú nejaké dokumenty, že som reklamoval to isté 4x a dám si vrátiť peniaze a kúpim tú verziu s káblikom. A ak nie, tak ja potom už naozaj nevjem uš.
Takže 12 dní prešlo, žiadna odpoveď, dva remindery e-mailom a nič. Preposlal som remindre na predchádzajúci case, kde som písal s Mark P. na pozícii "Manager" - manager čoho? Neviem, ale možno sa to konečne pohne, nemám chuť zase dávať chat, lebo to odklepnú akoby sa nič nestalo.
Takže niekedy v utorok som spravil nový ticket, týpčovi som poslal wall of text a ku koncu som hovoril, že by som chcel spraviť refund. On hovoril, že priamo tak sa to nedá, tak mu hovorím, že ako to je u nás, že ak by mi dali nejaké potvrdenie (ako v obchode) o troch reklamáciách rovnakej vady, tak s tým môžem argumentovať u predajcu. Súhlasil a odkývol ale chalan neviem ako si to predstavoval, dostal som len ten taký úvodný e-mail so SRX číslom a odvtedy nič, tak sa mu pripomeniem.
Moje tzv. pripomenutie zbehlo už cca v tých dňoch a zase totálny ignore na e-mail.

To si mám naozaj spraviť twitter a do 160 slov (či písmen? nepamätám ako to tam je) spratať tento nekonečný príbeh, aby sa (možno) rozvírili nejaké vody a tá hanba v hodnote 42€ sa už doriešila? :facepalm:
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4062
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa castelL »

Originálny adaptér vyriešil problémy pripojenia, odozvy aj sekania v hrách.
ANONYM_a7

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Originálny adaptér ale nie je bluetooth, alebo áno? celkom som stratil prehlad tbh
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12918
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa loleqboleq »

To je správna otázka, neviem, či ten originálny (ten veľký) nebol wi-fi a tieto nové, malé BT.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5352
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa kllr007 »

To je také ťažké zistit? Pozri v zariadeniach či máš BT.
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
ANONYM_a7

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

tak ja ho nemam :D nemam to ako zistit :D
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4062
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa castelL »

Ako BT zariadenie vo Win10 nefiguruje, takže predpokladám to WiFi.
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5352
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa kllr007 »

Ono je to špecifické, nič iné na to proste nepripojis.
Ja s BT problém nemám ale nejde cez neho zvuk. Ale kôli tomu kupovať bundle nebudem.
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4062
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa castelL »

Tak ja som kúpil ďalší ovládač aj s adaptérom za skoro rovnakú cenu (pár eur) ovládača, čo som kúpil na začiatku roka, bez adaptéra. Ešte mám v pláne odskúšať nový ovládač cez BT, aby som zistil, či je chybný prvý ovládač a dal ho prípadne na reklamáciu.
ANONYM_a7

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

inak ako controler k PC mozem urcite odporucit nintendo switch pro controler. Dost si na nom idem hlavne ak mate velke ruky, so far pre mna jeden z naj ovladacov ever.

Návrat na "Nákupná poradňa"