xbox one s controller

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12932
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Ten nový malý adaptér k ovládaču je detekovaný ale to sú BT a iné zariadenia, takže tam pravdepodobne budú aj Wi-fi adaptéry.

Broslo, ako s triggermi? Majú rovnakú/dlhšiu/kratšiu dráhu ako na XOne?


Inak zase, v stredu som potom písal reminder na e-mail na posledný aj ten predposledný case a zase ignore. Toto už nebude náhoda...
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5355
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa kllr007 »

pokial mas teda ten adapter pripojený, ide ti zapnut Bluetooth v nastaveniach ? ak nie tak to nieje BT.
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4079
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa castelL »

Nie je detekované ako BT.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12932
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Nemám tam vôbec možnosť zapnutia/vypnutia BT, len "Pridať zariadenie Bluetooth alebo iné zariadenie".

loleqboleq napísal: So 25. Aug, 2018, 14:14Inak zase, v stredu som potom písal reminder na e-mail na posledný aj ten predposledný case a zase ignore. Toto už nebude náhoda...
Ja už som fakt na konci so silami. Písal som na chate tomu Tatárovi, že potrebujem niečo ako v obchode dostane po RMAčke nejaký protokol, a on, že mi, v preklade, pošle nejaký na e-mail...

On mi vtedy poslal takýto e-mail:
As per our conversation today, we have discussed the issues that you have had with the controller that you've purchased. I do understnad that you'd want to get the item refunded but as of the moment, due to the fact that the controller was purchased on a retailer store. It maybe best to request a refund from them as the option to do so here on my end is unavailable. I do hope you understand as a replacement is the best option we have here on my end.
konečne som sa mu "dovolal" a on ti mi v podstate len znovu poslal ten istý e-mail, ten kokos si fakt myslí, že to je protokol? E-mail, ktorý hovorí, aby som žiadal refund od obchodu? :laugh:

Práve som mu odpísal,
https://drive.google.com/open?id=1SYTpb ... pkcxiMl4WE

Tam naozaj človek s nimi nič nevyšpekuluje, ja si ani nechcem predstaviť podľa akých gajdlajn oni fungujú...podľa mňa aj tie mená sú len náhodne generované a robí to nejaká krajina tretieho sveta (v podstate ako SVK).

Ešteže mám ten nový, ktorý je fajn (klop, klop).
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4079
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa castelL »

Veď mne keď riešiť týpek aktiváciu W10, pretože som viac krát po sebe robil reinštal a potom už kód "nefungoval", tak som komunikoval s nejakým Indom a ten sa pripojil cez remote na môj PC a urobil aktiváciu cez nejaký ich "tool".
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12932
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Myslím, že sa to už nezmení - nedostal som vôbec odpoveď od toho prvého Tatára.
Potom som znovu písal a posledný chat skončil tak, že bude nový ovládač a starý už neposielam späť, čo beriem ako malé bezvýznamné plus.

Som zvedavý na ten ďalší nový.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12932
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Už prišiel pred pár dňami, tento je už v poriadku. Mhm, práve som si uvedomil, že mám teraz 3 XOne ovládače. Jeden asi strelím, nech si nejako vykompenzujem toho pol roka naťahovačiek.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305

Návrat na "Nákupná poradňa"