xbox one s controller

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Ako si to rozobral? Prišlo mi to ako permanente zalisované.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5352
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa kllr007 »

das prec tie bocne spodne a 4x srobik.
https://www.ifixit.com/Guide/Xbox+One+W ... ment/98056
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4062
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa castelL »

Nemal niekto problém s BT, že hry kvôli gamepadu sekajú? Niekedy sa mi gamepad z ničoho nič odpojí a trvá pokiaľ pripojí späť. Gamepad som už raz dával na reklamáciu kvôli zasekávaniu A-čka, vrátili, že sa chyba neprejavila.. A-čko stále sem tam vynecháva reakcie, nereaguje. Skúšal som FIFU 15, 17, 18, všade to isté, keď som mal NTB ASUS ROG s integrovaným prijímačom, problém nebol, pre počítač som dokúpil BT adaptér:
https://datacomp.sk/hama-bluetooth-usb- ... 29132.html
ANONYM_a7

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

ano ak pouzijes lowcost shit adapter mozes ocakavat taketo problemy. Skus si cez to pretlacit dake high bitrate audio, zataz PC a vsimaj si ci ti nevynechava BT napr..
Marek125
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: So 29. Jún, 2013, 22:46
Bydlisko: Nesluša

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa Marek125 »

Ja mám LowCoast riešenie tiež jeden pri TV druhý pri PC a nič mi to takéto nerobí ani jeden Gamepad a to sú BT s Aliexpress za pár euro.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa stiv »

Moj drzi stale aj sa bez problemov pripaja ked ho zapnem. BT mam na doske.
.
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4062
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa castelL »

Zle som upresnil.. robilo to pri NTB taktiež, ale len keď už boli vybité baterky.. baterky sú eneloop 1900mAh. Každopádne teraz je to jedno, či sú nabité, či nie, občas to chvíľu drží a potom príde brutálne sekanie, až je hra nehrateľná. Čo nie je low-cost BT? Ak mám platiť za BT 20-30 Euro, to ten gamepad rovno vyhodím do koša a vrátim sa ku káblu. Dnes zoberiem všetko ku známemu a odskúšam.. len ma to už pekne štve.
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2209
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Skontroluj si, ci ti nieco nerusi signal. Stretol som sa so sekanim BT, ktore bolo sposobene rusenim. V danom pripade sposobovali bezdrotove sluchadla (nie BT) obcasne vypadky v prenose BT signalu.
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5352
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa kllr007 »

Mám 3€ BT adaptér a keď som ho mal vzadu v PC mal som rovnaký problém. Vyriešilo to až zapojenie do frontpanela v predu.
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4062
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa castelL »

Skúšal som všetky USB porty vzadu, aj vpredu a nepomohlo. Včera som bol u známeho, kde som vyskúšal gamepad s mojím BT adaptérom a rovnaký problém. Zároveň som odskúšal rôzne baterky a nepomohlo. Ostáva už len buď BT adaptér, alebo chybný ovládač, rušenie nie je, skúsim ešte ten prenos súborov napríklad cez telefón, či nie je chybný ten BT, škoda, že nemám druhý poruke.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa loleqboleq »

loleqboleq napísal: So 11. Aug, 2018, 07:21
loleqboleq napísal: Po 30. Júl, 2018, 18:44 Táákže, žiaden e-mail ani podací lístok. Čaja, čo som s ňou písal bola asi šokovaná z mojej predom pripravenej správy a očividne to nesprocesovala, teraz som písal zase, a teraz dokonca mám čakať 12-24h na vyjadrenie nejakého HW tímu.

No to ma poser, pánečku...

Inak, Broslo, pozrel som alternatívy ale to sú cenovo inde...dokonca aj tie ceny origo ovládačov šli hore o pár eur. A k tomu, už mám zase desktop, kde nemám BT, takže som vyhral hlavnú cenu...skúsim zistiť to o refunde, možno mi konečne dajú nejaké dokumenty, že som reklamoval to isté 4x a dám si vrátiť peniaze a kúpim tú verziu s káblikom. A ak nie, tak ja potom už naozaj nevjem uš.
Takže 12 dní prešlo, žiadna odpoveď, dva remindery e-mailom a nič. Preposlal som remindre na predchádzajúci case, kde som písal s Mark P. na pozícii "Manager" - manager čoho? Neviem, ale možno sa to konečne pohne, nemám chuť zase dávať chat, lebo to odklepnú akoby sa nič nestalo.
Takže niekedy v utorok som spravil nový ticket, týpčovi som poslal wall of text a ku koncu som hovoril, že by som chcel spraviť refund. On hovoril, že priamo tak sa to nedá, tak mu hovorím, že ako to je u nás, že ak by mi dali nejaké potvrdenie (ako v obchode) o troch reklamáciách rovnakej vady, tak s tým môžem argumentovať u predajcu. Súhlasil a odkývol ale chalan neviem ako si to predstavoval, dostal som len ten taký úvodný e-mail so SRX číslom a odvtedy nič, tak sa mu pripomeniem.

Každopádne s vidinou dobropisu som začal pozerať na druhý, lebo úprimne origo je origo...narazil som na verziu, ktorú som predtým nevidel
https://datacomp.sk/xbox-one-wireless-c ... 69248.html
v niektorých shopoch som ju videl aj ako v2 - je to už v podstate bundle s receiverom za veľmi dobrú cenu (mal som smolu, objednával som ešte keď bol za 45€ ale už nevyšiel kus od daného dodávateľa, tak som platil 48€). Práve som to doniesol z Datáču a po prvom sltačení triggerov som zčervenal od toho lepenia ale stačili 3-4 stlačenia a idú hladko (s uchom pri pravom počuť taký úplny náznak lepenia ale inak úplná pohodička).

Takže uvidím, čo s pôvodným, pripomeniem sa chalankovi zo supportu a ak sa ukáže, že je len Tatár a nerozumie, tak budem ho vymieňať, až kým neskončí ich očividne 1 ročná záruka a ak dovtedy nedostanem normálny, tak si to spíšem a niekde postnem, aby sa kompetentní spamätali....možno, teda nie ale aby aspoň prípadní iní ľudia vedeli, že to nie je výnimka.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4062
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa castelL »

Zaujímavé, tú verziu ktorú linkuješ som nevidel ani ja.. zrejme to bude niečo novšie. Vychádza to fakt lepšie, ako keď som kupoval ovládač + samostatne BT adaptér.
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5352
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa kllr007 »

Tak adaptér je V2 lebo však je to zmensenina toho pôvodného. Gamepad ale pochybujem že nejaká iná revízia

Vibrácie máš na tomto ako ? Ticho alebo hlučnejšie ?
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Tento je aj hlavne diametrálne rozlišný od toho pôvodného adaptéra, ktorý bol (kupoval som ho, keď som kupoval Elite ovládač, bola to klobása), tento je dlhý asi ako moje maličké USB.

A áno, keď prišli One S ovládače, tak daná verzia ešte nebola, museli ju pripraviť len nedávno. V balení je aj predlžovací USB káblik, takže mysleli na všetko a takto ho môžem pripojiť naozaj k hocičomu a mám "first-party" riešenie. I keď otázne je ako dlho vydrží.

Kllr, to s vibráciami bolo na mňa? Ak jo, ako to myslíš?
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5352
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: xbox one s controller

Príspevok od používateľa kllr007 »

No že či sú hlučné :D
Lebo ja si pamätám na svojom prvom ešte s tým dlhým adaptérom boli tichucke a príjemné, a na tomto Skovom ich počuť :D
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10

Návrat na "Nákupná poradňa"