Problem s DVI na Benq fp 783

Všetko o monitoroch CRT, LCD paneloch...
bodom

Problem s DVI na Benq fp 783

Príspevok od používateľa bodom »

Vlastnim tento monitor uz 8 mesiacov a az nato ze jeho cena je teraz o tretinu nizsia tak som s nim maximalne spokojny. Neviem preco ale po nedavnom odpojeny kabelaze monitora z pc mi nechce fungovat dvi az po nacitanie win to ide dokonca aj v nudzovom rezime winxp ale akonahle ma spustit win v normal mode monitor strati signal a vypne sa. fungu je mi iba dsub co nie je take strasne ale radsej by som bol keby fungovalo to dvi. dakujem
Používateľov profilový obrázok
MaxMan
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1652
Dátum registrácie: Po 18. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Príspevok od používateľa MaxMan »

Problem bude asi v nastaveni ovladacov pre grafiku. Skus sa s nimi pohrat
Ani srnky netušia čo som mal/mám...
bodom

Príspevok od používateľa bodom »

no ved som sa aj snazil nieco v ovladacoch menit a pred tym to aj fungovalo ale teraz sa to do dvi rezimu vobec nechce zapnut. je nutne mat k dvi zapojeny aj d-sub kabel. predtym som to tak mal spojazdnene ale myslim ze staci aj dvi ale tak potom vo win nevidim vobec nic. mam nainstalovani riva tuner ale myslim ze tam by problem nemal byt.
Používateľov profilový obrázok
MaxMan
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1652
Dátum registrácie: Po 18. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Príspevok od používateľa MaxMan »

Skus odinstalovat drivre a potom ich znovu nahod. Ale odinstaluj ich cez nejaky ten cleaner. Nepises aku mas grafiku. Proste pohladaj cez google na tu tvoju daco ako driver cleaner. Mozno to pomoze, ak si windowsy nieco zmenili a neda sa to dat nazad cez ovladaci panel. Inak nevidim dovod preco by ti nemal ist samotny DVI. To bude asi zrada v ovladacoch a win :(
Ani srnky netušia čo som mal/mám...

Návrat na "Monitory a zobrazovacie zariadenia"