DOOM (4. pokračovanie)

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: DOOM (4. pokračovanie)

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

No skúste si to pozrieť celé..chlap si vyskoci do vzduchu..trafí za letu 3 ciele v jednej sekunde a podobné wtf veci

Každopádne veľký rešpekt..ak je to len skill,nič lepšie som nevidel
Používateľov profilový obrázok
mino_85
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6289
Dátum registrácie: St 29. Feb, 2012, 20:29
Bydlisko: Prešov

Re: DOOM (4. pokračovanie)

Príspevok od používateľa mino_85 »

Ako vyzerá to brutálne, ale sú magori čo dajú všeličo. Hlavne keď toto je lineárna záležitosť a dá sa to natrénovaťkrok po kroku. V princípe stále strieľa na bežnú vzdialenosť, nie na nejaké dva pixely niekde v diaľke, takže nevyzerá to ako aimbot. A prepínanie medzi zbraňami no problem, niečo jak Razer Orbweaver napr . pomôže, pohyb si namapuješ na D-pad pod palec a štyri prsty máš voľné položené na klávesách... ale kľudne to môže byť aj bežná klávesnica, proste skill. Ale pozerá sa na to parádne.
Spoiler: ukázať
WS/GAMING MB: Crosshair VIII Dark Hero CPU: Ryzen 9 5900X CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 32 GB DDR4 G.Skill TridentZ RGB @ 3600 CL14 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: DOOM (4. pokračovanie)

Príspevok od používateľa Leon »

Pozrite si Half life speedruny, potom nepochopíte :P Toto je oproti nim nič.
.
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: DOOM (4. pokračovanie)

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

per please,
ja to vidim v csku na sebe ked hram s ludmi ktori hraju ocividne hru prvykrat, alebo len kratko oproti mne, co to hram uz pomaly 20r a poznam tie (zakladne) mapy takmer naspamat. jasne aj tie sa obmienaju cize treba to hravat stale.
a obvinuju ma ked niekoho zabijem cez stenu, ze mam wh, ked som ho tam pocul cvakat scope, spravil krok, whatever alebo, ked ho uz cakam, ked vybieha spoza rohu, pretoze viem, ze v ten cas po starte kola napr tam takmer vzdy niekto vybieha a pod.
co chcem povedat to, ze, su ludia co maju tu hru velmi naskilovanu. mozno hraje len to a hraje min. 10hod denne lebo ho to bavi (alebo nema lepsie nic na praci). v takom pripade, pozna vsetky kuty, kedy sa kde objavi aka postava.

je to len skill, a ani neverim, ze su to nejake makra. na co.
a urcite to neni video z jedneho a jedineho runu.
ma takych pokusov som si isty, nespocet a az tento sa mu podaril spravit, takto cisto.

tu som si nahral, ako ma dal typek pred par dnami. najskor som si myslel, ze wtf.
potom ked som si dal demo, tak to tam skusal celu hru strielat nahodne a vidalo mu.

a to som pritom ani len netusil, ze to ide prestrelit.
Spoiler: ukázať
::: ...

Návrat na "Hry a problémy s nimi"