Najkrajsie obrázky, screenshoty z hier

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Užívateľov profilový obrázok
16cmfan
VIP
VIP
Dátum registrácie: Ne 12. Júl, 2009, 09:31
Kontaktovať užívateľa:

Re: Najkrajsie obrázky, screenshoty z hier

Príspevok od užívateľa 16cmfan » Št 17. Aug, 2017, 16:28

Star Citizen, netrpezlivo yahooo ocakavam update Alpha 3.0

https://goo.gl/photos/KzNSydxLbLypxzxB8
Diablo 3: Sestnastka#21655 ► Elite Dangerous: Sestnastka ► Star Citizen: 16cmfan - referal kód: STAR-RKHJ-993K

loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20

Príspevok od užívateľa loleqboleq » Ne 20. Aug, 2017, 11:38

Začal som pracovať na novom ReShade presete pre staré MW, ktoré síce nám vtedy, v tých rokoch pripadalo pekné ale teraz...keď vidím tú žltú prepáleninu (extrémne prepaly), tak si hovorím, že nie, takže po redukovaní "Visual Treatment" na Low (fádne vyzerajúce ale bez tej tragédie) som začal na tom robiť.
Kedže hre chýba nejaký volumetric fog, nejaké godrays a rôzne novodobé záplaty na ucelený dojem z grafiky, tak som musel improvizovať a udrieť na to rázne - textúry v diaľke sú humus, všetko v diaľke tiež, takže to je primárny cieľ. Potom okrem toho klasika aplikované FXAA (najsilnejšie, čo síce ako vieme pridá aj jemnosť obrazu ale pridá to atmosfére). Aktuálnym subjektom pre ladenie je DoF, vlastne je hotová, len je problém s učením bodu pre ostrenie, takže pri mnohých situáciach je jej pomer pri rôznych pohľadoch kamery iný (našťastie výkon je u všetkých rovnaký).

Ak budete mať čas, tak skočte tu
https://drive.google.com/open?id=0B9Com ... GJ0OEw0Z3M
pekne F11 (nech je fullscreen) a postupne sa šípkami preklikávať medzi zábermi až na koniec a pozerať rozdiely.

Dajte vedieť, či a ako sa vám to páči, textúry si nevšímať, tie sú od chalana Aksine (jeden z mála prípadov, kedy sa mi texture pack páči), ide o grafiku ale veď to hneď uvidíte pri rozdieloch. Rovnako pri prvých záberoch so stock grafikou aliasing, ten musí byť kvôli ReShade vypnutý.
CASE: Corsair 400C PSU: Evga 750 G2 MB: MSI Z97 Gaming 5 CPU: Intel i5-4690k@4,6GHz + Noctua D14 GPU: GTX980Ti Morpheus RAM: 16GB Fury Black SSD1: Crucial M500 120gb SSD2: 850 EVO 500GB HDD: WD Red 2TB Monitor: Philips 4065UC Myš: Logitech G403 Wireless Klávesnica: Gamdias Hermes Zvukový reťazec: Audio-GD NFB-15, Mr.Speakers Alpha "Mighty Duster" Dogs

Pein
Používateľ
Používateľ
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20

Príspevok od užívateľa Pein » Ne 20. Aug, 2017, 11:51

pekne len to potom strati tu atmosku.
Tam treba poriadny texture pack ako ma UG2 od Dragozool-a

Napísať odpoveď

Návrat na "Hry a problémy s nimi"