Recenzie hier na PC.sk - vyjadrite svoj názor!

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ

Recenziám akých hier sa máme najviac venovať?

Hlasovanie ukončené Št 12. Dec, 2013, 00:47

AA/AAA herné tituly (napr. Battlefield 4, Call of Duty: Ghosts, Assassin's Creed IV a iné)
27
36%
Menej známe/Indie hry (napr. Contrast, Prison Architect, Europa Universalis 4 a iné)
30
39%
Free to play hry (napr. Path of Exile, World of Tanks, World of Warplanes a iné)
16
21%
Iné - uveďte kategóriu a hru v príspevku
3
4%
 
Celkom hlasov: 76

Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7682
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Recenzie hier na PC.sk - vyjadrite svoj názor!

Príspevok od používateľa newmi »

Broslowski napísal:hlavne tie AAA fakt poväčšine za tie prachy ani náhodou nestoja :(
no ved prave a co tak pozeram, tak nejak tie ceny AAA titulov isli hore oproti minulosti. Holt, tie bombasticke kampane asi nieco stoja.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12170
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Recenzie hier na PC.sk - vyjadrite svoj názor!

Príspevok od používateľa HellAngel »

AAA tituly su total OUT. Je iba par hier, ktore by stali zato sa im venovat. Skor by som upozornoval na nove free to play, india hry, remeaky starsich hier. AOE II HD ....
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Recenzie hier na PC.sk - vyjadrite svoj názor!

Príspevok od používateľa crux2005 »

Tomasjerry napísal:Co tak nevenovat sa vobec.
Na PC.sk sa mi najviac paci, ze prave taketo vec zatial nechavate tak a je to dobre, venujete sa inym tvz okrajovym veciam, ako napriklad aj vesmiru.
Strasne mi chyba PC.sk na cestach, alebo na velkych vystavach :(
Prečo by to mal byť problém? Recenzie, ktoré nechceš, nebudeš čítať.
Aj my by sme radi boli "viacej viditeľný", ale na to potrebujeme čítanosť a technológie IT nebudú mať nikdy takú čítanosť ako viac populárne témy ako napr. hry.
Mučo Mačo napísal:kto sa tu zaobera hrami zo stranky,teda kto je herny maniak a ma solidny pisomny prejav ?
Ja osobne sa budem venovať recenziám hier.
elementar napísal:A ak by ste robili recenziu trebars na WoT a podobne zahrnte aj dolezite info ako napr. to, ze tie tanky sa hraju trosku komplikovanejsie ako len vidim a strielam myslim tym pancier,penetracia, uhly, zasahove zony atd... mne to istu dobu trvalo kym som zistil, ze v tej hre cosi take je a treba vediet ka mmierit
Myslím, že recenzia WoT by nemala byť problém. :)
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
hermarian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Št 04. Sep, 2008, 07:46
Bydlisko: Lučenec/Basingstoke, UK

Re: Recenzie hier na PC.sk - vyjadrite svoj názor!

Príspevok od používateľa hermarian »

Myslim ze recenzie nejakych indie, menej znamych hier ktore su zaujimave niecim novym by bolo super, a sem-tam by mohli byt vsunute recenzie nejakych "top" titulov.
Spoiler: ukázať
Powered by: AMD Phenom II x955 BE 3,5GHz, Gigabyte HD7850 975/4800 GIgabyte MA790X-DS4, Samsung 2243BW, WD 500GB + Intel 330 180 GB SSD, 4GB DDR2 800Mhz, Seasonic SS-500ET-T3, TSSTcorp. SH-223Q
NTB Asus G750JX
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Recenzie hier na PC.sk - vyjadrite svoj názor!

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Ja by som chcel videt nieco,co sa nikde inde nevidi..Rozobrat hru co sa tyka hratelnosti a j technickej stranky.Museli by to teda robit dvaja ludia,jeden by hral,druhy by potestoval karty na tej hre. Obaja ludia by sa potom spojili a napisali recenziu s benchmarkom. Mna by to velmi zaujimalo.
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6633
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: Recenzie hier na PC.sk - vyjadrite svoj názor!

Príspevok od používateľa M1ch4l »

ale to kludne zvladne aj jeden clovek
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
mino_85
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6289
Dátum registrácie: St 29. Feb, 2012, 20:29
Bydlisko: Prešov

Re: Recenzie hier na PC.sk - vyjadrite svoj názor!

Príspevok od používateľa mino_85 »

Podľa mňa toto na IT web nepatrí /jeden nemenovaný český sa naposledy do toho pustil a je to čistá tragédia/, na recenzie hier sú tu špecializované weby, ktoré venujú celú svoju energiu len tomu, takže ja v tom fakt nevidím zmysel a nemyslím si, že je šanca u vás tie weby tromfnúť, už len z princípu, bez urážky. Nehovoriac ak niekto nemá problém s angličtinou, tak na Youtube sú mraky videorecenzentov, podľa mňa to je vymlátená slama.

Ale keď už si to nenecháte vyhovoriť :) , tak zbytočne sa viazať na kategórie, treba vyberať podľa toho čo zaujímavé je aktuálne v ponuke.

Skôr by som privítal na stránke sériu článkov napr. o skladaní PC v štýle... skladáme gamer zostavu, workstation, NAS, HTPC a pod., proste praktické veci pre ľudí a trochu vzdelávania pre masy k tomu.
Spoiler: ukázať
WS/GAMING MB: Crosshair VIII Dark Hero CPU: Ryzen 9 5900X CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 32 GB DDR4 G.Skill TridentZ RGB @ 3600 CL14 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Recenzie hier na PC.sk - vyjadrite svoj názor!

Príspevok od používateľa crux2005 »

Nebudeme sa viazať na žiadnu kategóriu. Len chceme vedieť, čo by čitateľov najviac zaujímalo.
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
Fullesh
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5199
Dátum registrácie: So 05. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Re: Recenzie hier na PC.sk - vyjadrite svoj názor!

Príspevok od používateľa Fullesh »

recenzie hier necitam, jedine tak videorecenzie niekedy pozrem a to tiez len na hru ktoru prave hram. Ovela vyssiu hodnotu ma umna forum a nazori ludi z davu
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600G |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| G-Skill 2x8GB DDR4 3200MHz Trident-Z |GPU| AMD Vega 7
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|LCD| BenQ BL3200PT |Mouse| Logitech G603 |Pad| Razer Goliathus Speed |OS| Microsoft Windows 10 Pro x64 SK
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K
.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Recenzie hier na PC.sk - vyjadrite svoj názor!

Príspevok od používateľa stiv »

mino_85 napísal:Skôr by som privítal na stránke sériu článkov napr. o skladaní PC v štýle... skladáme gamer zostavu, workstation, NAS, HTPC a pod., proste praktické veci pre ľudí a trochu vzdelávania pre masy k tomu.
+1 :cool:
.
Používateľov profilový obrázok
ericc64
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 8069
Dátum registrácie: So 01. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: IL

Re: Recenzie hier na PC.sk - vyjadrite svoj názor!

Príspevok od používateľa ericc64 »

mino_85 napísal:Podľa mňa toto na IT web nepatrí /jeden nemenovaný český sa naposledy do toho pustil a je to čistá tragédia/, na recenzie hier sú tu špecializované weby, ktoré venujú celú svoju energiu len tomu, takže ja v tom fakt nevidím zmysel a nemyslím si, že je šanca u vás tie weby tromfnúť, už len z princípu, bez urážky. Nehovoriac ak niekto nemá problém s angličtinou, tak na Youtube sú mraky videorecenzentov, podľa mňa to je vymlátená slama.
tiez +1 :good:


... Miesto recenzie hier , treba recenzovat viac hardweru ... Napr posledna recenzia zakladej dosky je z roku 2011 :rolleyes: , atd ... Myslim si ze recenzie hier tomu webu k nicomu nepomozu ... Clovek chodi na PC.sk aby si precital nieco o hardweri , novinkach v oblasti hardweru a nie cital recenzie na hry ...

Ja som zasadne proti :bye:
Spoiler: ukázať
MB: Asus ROG CROSSHAIR X670E GENE CPU: AMD Ryzen 7 8700G RAM: G.SKILL 48 GB KIT DDR5 8 000 MHz CL40 VGA: ASUS ROG STRIX GeForce RTX 4090 24 GB OC SSD: WD Black SN850 1TB + Kingston KC3000 1TB PSU: Corsair AX1600i CASE: Be quiet! SILENT BASE 802 LCD: Alienware AW3225QF KEYBOARD / MOUSE / MOUSE PAD: Logitech MX Keys + Logitech G305 + A4tech X7 SOUND: Creative Gigaworks T20 II + Bang & Olufsen Beoplay H95

COOLING → CPU: Alphacool Core 1 Aurora Silver VGA: EK-Quantum Vector² Strix/TUF RTX 4090 D-RGB - White Edition RAM: IceManCooler Full Nickel Water block + IceManCooler Full Nickel RAM Heatsink RADIATOR: Watercool MO-RA3 420 PUMP: MO-RA3 420 D5-Dualtop + EK-RES X3 400 + 2x D5 Pump TUBING: EK-Loop Soft Tube 12/16mm FITTING: Barrow 16/10 + Koolance QD3 FANS: 4x Noctua NF-A20 PWM Chromax CONTROLLER: Aquacomputer OCTO FLOW SENSOR: Aquacomputer High Flow LT FILTER: IceManCooler F40 Glass Filter
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5546
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Recenzie hier na PC.sk - vyjadrite svoj názor!

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Je pravda ze step by step postupy typu vymena pasty alebo skladanie PC, popripade zloztejsie veci ako vymena fanov v zdroji. proste hocico clovek moze robit okolo PC by bolo zaujimave a verim ze tieto navody ci typy by zozali silny uspech.
Používateľov profilový obrázok
mino_85
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6289
Dátum registrácie: St 29. Feb, 2012, 20:29
Bydlisko: Prešov

Re: Recenzie hier na PC.sk - vyjadrite svoj názor!

Príspevok od používateľa mino_85 »

Sorry, že vám tu "spamujem" do ankety, ale nedá mi ešte na toto nezareagovať...
crux2005 napísal:Aj my by sme radi boli "viacej viditeľný", ale na to potrebujeme čítanosť a technológie IT nebudú mať nikdy takú čítanosť ako viac populárne témy ako napr. hry.
Nesúhlasím. IT webu prinášajú čítanosť recenzie HW v deň vydania /hlavne VGA a CPU, to je fetiš pre 90% čitateľov, čo si budeme nahovárať/. Poviem otvorene jak to je... ak vyjde recka novej grafiky 2 týždne či mesiac po tom, čo už ju zrecenzovali inde, tak o to nikto nezakopne. Web, ktorý toto nedokáže vypustiť v deň vydania má dnes veľký problém, aj keď povedzme vie ponúknuť kvalitné recenzie iného aktuálneho HW, ktoré zas chýbajú inde - napr. u vás skrinky.
Toto je podľa mňa hlavný dôvod prečo má pc.zoznam.sk nízku čítanosť. Ja viem, že to je "nefér" a bijete sa v každom ohľade s omnoho silnejšou konkurenciou hlavne z CZ, ale tak to dnes proste funguje a recenzie hier to podľa mňa z biedy nevytrhnú.

Viem, že je to všetko spojené a s vyššou čítanosťou by ste mali lepšie argumenty v rukách pri "vyjednávaní" o HW, boli by aj vyššie príjmy z reklám a to by pomohlo aj aktuálnejším reckám atď... len jak vravím, nemyslím si, že toto je cesta jak to dosiahnuť. Vidieť to aj u susedov na PCT, tiež to tam ide s recenzovaním HW pomaly dole vodou /aj keď tipujem, že z celkom iných dôvodov/ a taktovku už myslím naplno prebrali v EHW. A recenzie hier na PCT - hlavne v takej kvalite akou sa prezentujú - skôr webu ešte viac škodia.

Ale skúsiť môžte, je to iba môj názor a ja budem len držať palce aby to vyšlo /aj keď sa to asi nezdá/. :laugh:
Spoiler: ukázať
WS/GAMING MB: Crosshair VIII Dark Hero CPU: Ryzen 9 5900X CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 32 GB DDR4 G.Skill TridentZ RGB @ 3600 CL14 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus
Používateľov profilový obrázok
jojak
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 182
Dátum registrácie: Št 11. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Prievidza

Re: Recenzie hier na PC.sk - vyjadrite svoj názor!

Príspevok od používateľa jojak »

stiv napísal:
mino_85 napísal:Skôr by som privítal na stránke sériu článkov napr. o skladaní PC v štýle... skladáme gamer zostavu, workstation, NAS, HTPC a pod., proste praktické veci pre ľudí a trochu vzdelávania pre masy k tomu.
Jednoduska napísal:Je pravda ze step by step postupy typu vymena pasty alebo skladanie PC, popripade zloztejsie veci ako vymena fanov v zdroji. proste hocico clovek moze robit okolo PC by bolo zaujimave a verim ze tieto navody ci typy by zozali silny uspech.
toto by bola fajn cesta lepsie nez hry. :cool:
MB: MSI Z77A G45 CPU: i5 3570k@4.4GHz CPUcooler: Gelid Tranquillo RAM: 2x4GB Kingston hyperX 1600Mhz GPU: MSI 760 HAWK LE HDD: WD640AAKS + Barracuda 7200.12 1TB SDD Crucial m4 128GB Headphones: Alfa Tactic 3D Mouse: Logitech MX518 PSU: Corsair RM650 Case: Fractal Define R4 black
babayagafans666
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 286
Dátum registrácie: Št 23. Máj, 2013, 20:36
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Recenzie hier na PC.sk - vyjadrite svoj názor!

Príspevok od používateľa babayagafans666 »

tiež by som sa priklonil k častejším recenziám a rôznym návodom,dajme tomu na úpravy biosu gpu,skladanie vodného chladenia,tunning a moding pc,sem tam niečo o oc
Spoiler: ukázať
Gigabyte ga-z87x-ud5h;i7 4770K,Scythe MugenMax;Gigabyte GTX 1060 Windforce OC 6G;Corsair 4x4GB 1600MHz CL9 Vengeance;Crucial MX100,EVGA SuperNOVA 650 GT;AOC 27" LED e2795Vh;
Asus Maximus IV Extreme,Intel i5 2500K 4,8GHz(1,382v),Scythe Mugen 5,SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 580 SE METAL BLUE,Corsair 4x4GB 1600MHz CL9 Vengeance,Crucial MX100,Seasonic M12II-620,iiyama ProLite E2773HS

Návrat na "Hry a problémy s nimi"