Tom Clancy's The Division

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa stiv »

Ja som to dnes uspesne vymazal. Po par leveloch som to vypol a uz nezapol. Ziadna destrukcia, vsetko ako prilepene ale hlavne ti nepriatelia... Milion HP zacnes strielat a zbran uplne nerealne kope no proste cele zle. Najviac ako som zabijal bosa s miliardou HP. Tam som asi 10x skapal. :(
.
Používateľov profilový obrázok
mino_85
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6289
Dátum registrácie: St 29. Feb, 2012, 20:29
Bydlisko: Prešov

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa mino_85 »

Nenabehol si náhodou do misie v nejakej ťažšej zóne? Tam kľudne môžeš skysnúť na dlho. Je lepšie sa držať v zónach s rozsahom tvojho aktuálneho levelu. Nemáš na to vyexpenú ani odolnosť ani palebnú silu, aby si to dal v tých ťažších. A keď aj nejak dáš, tak tam skysneš tak dlho, že za ten čas by si v ľahších misiách vyexpil oveľa viac.

Ale hej, keď do toho prvý krát vlezieš, tak to môže byť trochu šok oproti iných hrám, toto nie je one shot-one kill záležitosť, ale mne to práveže takto sedí. Núti ťa to využívať kryty a taktizovať, myslieť aj na ústupovú cestu, keby ťa tlupa zatlačila.

Čo sa zbraní týka, všetko je o výstroji, modifikáciach a talentoch. Nimi vieš do veľkej miery ošetriť toto o čom píšeš, že to kope, lieta mimo a pod.. Samo na začiatku sa viac-menej s týmto musíš zmieriť, lebo veľa talentov máš nedostupných, zbrane sú low-level, takže im chýbajú špeci talenty takého druhu, atď... Ale netrvá dlho kým ti padne niečo s čím sa zžiješ, treba skúšať všetko čo sa ti dostane pod ruku, ja som myslím v nižších leveloch behal s ACR puškou alebo čo to bolo. Potom vyššie odporúčam z útočných pušiek Odľahčenú M4 alebo LVOA-C, to sú pušky s vysokou kadenciou a keď im nahodíš príslušenstvo čo ešte vylepší stabilitu a presnosť, tak sa s nimi krásne reže.

Na tieto veci sú doplnky k zbraniam, niektoré riešia palebnú silu, iné presnosť, spätný ráz. A do toho ešte vlastnosti ostatnej výbavy, talenty a schopnosti postavy. O tom je vlastne celá hra, že týmito vecami si dolaďuješ vlastnosti zbraní a postavy na mieru, to má najväčší vplyv na to jak sa chovajú zbrane aj akú máš účinnosť v boji.

Ja napr. behám stále s útočnou puškou /Bullfrog/ čo v základe kope jak besná a pritom má vysokú kadenciu, čiže dosť blbá kombinácia. Navyše to má špeci talent ktorý pridáva 15% účinnosti, ale iba v prípade, že nenahodíš príslušenstvo zvyšujúce presnosť a stabilitu. A keďže som nechcel prísť o bonus účinnosti, musel som to ošetriť cez iné veci. Na vaku mám talent +15% stability, plus bonus špeciálnej výbavy strelca, z nej keď nesieš 2 kúsky tak máš ďalších +25% stability zbraní, plus talent v kryte kde mám ešte ďalších +25% stability prvých 10 sekúnd po vstupe do krytu.

Btw. tí bossovia v misiách majú často nejaké slabšie miesto, buď nejaké púzdro s granátmi a pod, do ktorého keď nasypeš zásobník, tak vybuchne a uberie kopec HP.

Asi si to sem nedočítal, ale neva. :laugh:
Spoiler: ukázať
WS/GAMING MB: Crosshair VIII Dark Hero CPU: Ryzen 9 5900X CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 32 GB DDR4 G.Skill TridentZ RGB @ 3600 CL14 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

ja hej :)
mna tato hra tak nejak bavi. paci sa mi ten post-apo styl zasadeny do moderneho NY. A hlavne ako je to detailne spravene.
Neviem ci sa v dalsej faze pribehu ukazu aj zombies, alebo ide len o chripku. rsp ci to ma aj nejake horrorove prvky.
nicenie budov mi nejak nechyba. nehram bf.
dost zabrat daju ti minibossovia aj na vlastnej urovni.

mino, dik, za radu s tymi abilitkami. akurat som dal tu misiu s tym lincolnovym tunelom a sa mi odomkla ta s tou 25% presnostou prvych 10sec v kryte.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
mino_85
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6289
Dátum registrácie: St 29. Feb, 2012, 20:29
Bydlisko: Prešov

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa mino_85 »

Zombíci tam nie sú, v princípe nič iné čo sa týka nepriateľov než čo máš teraz nečakaj, len sú tam rôzne frakcie, čiže máš buď gangstrov, čističov čo behajú s plameňometmi alebo vojakov. Len budú silnejší s tým jak vyvíjaš postavu aj ty. Ono je to celé vlastne taký maskovaný hunt za číslami.
Spoiler: ukázať
WS/GAMING MB: Crosshair VIII Dark Hero CPU: Ryzen 9 5900X CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 32 GB DDR4 G.Skill TridentZ RGB @ 3600 CL14 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

jop tie frakcie sa tam teraz vysvetlovali, ale cakal som nejaku zapletku s tym virusom .. nevadi, zombi like hier je aj tak viac nez dost.
princip levelovania a lvl zon poznam z inych rpg/mmo, asi aj preto ma to tak bavi.
Spoiler: ukázať
::: ...
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa Lithil »

Ja som to nedavno kupil, teraz mam odohranych dakych 25 hodin ale uz som 30lvl a v DZ dakych 15 a lvl vybavy 256. Ak by dakto chcel dat daku misiu na najvyssiu obtiaznost tak sa mozme spojit. My to hravame dvaja cize dalsi clovek by pomohol urcite.
Používateľov profilový obrázok
mino_85
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6289
Dátum registrácie: St 29. Feb, 2012, 20:29
Bydlisko: Prešov

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa mino_85 »

Pridaj si ma ak chceš, som minobg na uplay. Teraz sa síce pustím do CARS2, ale určite občas zablúdim. Ale ak hrávam, tak väčšinou až večer po 9., 10. hodine, neni čas.
Spoiler: ukázať
WS/GAMING MB: Crosshair VIII Dark Hero CPU: Ryzen 9 5900X CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 32 GB DDR4 G.Skill TridentZ RGB @ 3600 CL14 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

ti co mate nv, a pouzivate msi afterburner + riva tuner, ako vam to funguje? mne to tak hnusne seka, a ked to vypnem, tak to ide uplne v poho 90+fps
pri amd mi to s afterburnernom nerobilo.
skusim este reinstall msi (pri vymene gk som len odinstaloval vsetko cez ddu a nahodil posledne nv ovladace), inak (zatial) netusim.

e: pridal by som sa tiez na daky mp, zatial lvl 6
uplay - skurvafix
steam - skurva
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
mino_85
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6289
Dátum registrácie: St 29. Feb, 2012, 20:29
Bydlisko: Prešov

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa mino_85 »

Ja používam len Afterburner /bez riva tuner/ a nemám problém. Skús keď tak najprv vyhodiť len riva tuner, či to pomôže.
Spoiler: ukázať
WS/GAMING MB: Crosshair VIII Dark Hero CPU: Ryzen 9 5900X CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 32 GB DDR4 G.Skill TridentZ RGB @ 3600 CL14 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

tak 4.3.0 bez riva ide hra uplne ok.
wtf
Spoiler: ukázať
::: ...
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa Lithil »

Mne sposobuje rivatuner zamrzanie sekundove ( gpu usage drop) + nemozno minimalizovat hru inak pada.

/poslal som vam ziadosti na uplay
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa Lithil »

Má tu niekto problem s priestorovym zvukom ? Mam sluchadla a ked hrame dvaja tak ked bezi pri mne kolega tak ho pocujem snad vsade len nie tam kde naozaj je. Zatial som nic nedokazal vygooglit.
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

a co to spravi s klasickym stereo nastavenim?
Spoiler: ukázať
::: ...
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa Lithil »

v hre nieje taketo nastavenie mozne ...
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Pýtal sa, že ako to znie, ak nemáš zapnutý priestorový zvuk v ovládačoch (GPU) alebo headsetu.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305

Návrat na "Hry a problémy s nimi"