Tom Clancy's The Division

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa quicky »

mozno preto,ze to neni apokalypticky newyork :D /nema atmosferu...

mne sa to velmi pacilo, ako som vravel, vadilo mi to,ze prejdes "campan" a potom co? robis jak opica dookola to iste len aby si nasiel lepsiu zbran - proste toto ma neudrzi pri hre, mozno tak tyzden dva, musi to mat nieco viac v endgame :)
Používateľov profilový obrázok
mino_85
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6289
Dátum registrácie: St 29. Feb, 2012, 20:29
Bydlisko: Prešov

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa mino_85 »

Asi tak, na Division ma láka hlavne atmosféra a autentickosť prostredia. Wildlands je úplne o inom, ani by ma nenapadlo porovnávať medzi nimi. Aj keď nemám prehľad, lebo z Wildlands som videl maximálne tak nejaký trailer.
Spoiler: ukázať
WS/GAMING MB: Crosshair VIII Dark Hero CPU: Ryzen 9 5900X CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 32 GB DDR4 G.Skill TridentZ RGB @ 3600 CL14 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus
ANONYM_a7

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Wildlands je pre mna narcos :) ma to super atmosku. Ale su to diametralne odlisne hry, principialne sa vsak podobaju
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

Wildlands bol/je hlavne mix gta divisionu a far cry. Nic nove to neprinieslo.
Pribeh z prostredia ala narcos sa mi pozdava ale tam to vsetko konci.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa stiv »

Cele Wildlands je hnusna konzolova lagujuca haraburda. Ani zadarmo som to nechcel ked to davali ku kartam a uz vobec nie nieco take hrat. :OO=
.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa quicky »

stiv vystihol to co som ja napisat ani nechcel - lebo som to skusal asi hodinu na PS4pro.. brr...

ano principalne sa vsetky "strielacky" podobaju :)

robite mi chute s tym division zas :D boha ozaj to mam nainstalovat ? len teraz som uz strateny aky je "progres" od konca basic hry (kde som ja skoncil - tj zacal len farmit DZ)
ANONYM_a7

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

ved to treba hrat na konzole :D Wildlands je tak velke co sa tyka svetu ze sa to neda porovnat s divisionom ani nahodou. Aj preto je to tak narocne na vykon. No napr na Xboxe sa to hra dobre. Ako dava to obcas 20tky ale over al to nie je az taky problem by som povedal a v pohode zahrame s kamosom coop pekne to funguje.

Kazdopadne toto je o inej hre debata, len ma zaujimalo ci niekto nepresiel vyslovene na wildlands. Nechcem vytvarat OT zbytocne
Používateľov profilový obrázok
Pini
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 623
Dátum registrácie: St 17. Aug, 2011, 20:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa Pini »

Tiez som dnes stiahol a idem testovat . Vobec ale o tej hre nic neviem, len malo z pocutia. Da sa to hrat aj solo ? ( bez kamaratov myslim )
Spoiler: ukázať
MB:ASROCK B450m Pro4 ,CPU: Ryzen 5600X VGA:Asus Dual 2080Super , RAM:Patriot 2x8gb 3000Mhz , ZDROJ: Seasonic G-550 CASE: NZXT h500 HDD : Seagate 2TB, SSD:Samsung 960 evo 250 gb SSD2:Kingston a400 480gb Mys: Logitech g305 , steelseries Quick Klavesnica: Logitech G11 Monitor: Dell S2721DGFA
ANONYM_a7

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

ano
Používateľov profilový obrázok
mino_85
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6289
Dátum registrácie: St 29. Feb, 2012, 20:29
Bydlisko: Prešov

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa mino_85 »

Dá sa, určite je tam pomalší progres, ale nie je nutnosť hrať to v tíme. Ja som asi 95% času odohral sólo.
quicky napísal: Št 14. Sep, 2017, 13:45robite mi chute s tym division zas :D boha ozaj to mam nainstalovat ? len teraz som uz strateny aky je "progres" od konca basic hry (kde som ja skoncil - tj zacal len farmit DZ)
Po tom čo ukončíš hlavný quest v podstate expíš výbavu /aktuálne max. skóre výbavy je 256/. Najrýchlejšie sa to expí v Underground /ale to je DLC/.

Levelovať DZ má praktický význam do level 50, dovtedy sa ti odomykajú v základni blueprinty na nové zbrane/výbavu, nad level 50 je to už len o čísle v profilovke.

Z noviniek najdôležitejšie čo pribudlo sú asi Global Events, časovo obmedzené udalosti, jak som vyššie písal, plánovaný je asi týždeň aktivity, raz do mesiaca. Momentálne je ale dlhšia pauza, lebo ladia bugy po prvom aktívnom týždni. Nemám tušák kedy sa chystá ďalší.

V princípe ide o to, že znovu hráš príbehové misie, ale dostávaš za nich novú menu, ktorá padá iba počas trvania Global Events. Odmena záleží od zvolenej obtiažnosti. Táto mena ti padá aj inde na mape v bežných súbojoch. Za ňu si potom v špeci obchode v základni kupuješ špeci bedne, tie drahšie môžu obsahovať aj exotickú výbavu. Tiež počas trvania GE vieš získať tzv. Classified Gear, teda špeciálne prvky výbavy, ktoré majú bonusy aj za to, keď používaš 5 a 6 prvkov rovnakej výbavy. Bežne sú bonusy za 2-3-4 prvky rovnakej výbavy. Bohužiaľ to neplatí pre všetky druhy výbavy, napr. Nomad nemá bonus za 5. a 6. položku. Tuším 7 druhov výbav je Classified.
Spoiler: ukázať
WS/GAMING MB: Crosshair VIII Dark Hero CPU: Ryzen 9 5900X CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 32 GB DDR4 G.Skill TridentZ RGB @ 3600 CL14 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus
Používateľov profilový obrázok
Matej.T
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1868
Dátum registrácie: Pi 11. Mar, 2011, 22:09
Bydlisko: Piešťany/Brno

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa Matej.T »

Veď je to klasický Diablo grind s PVP prvkami... Neviem čo tu riešite hlavný story line
 Macbook Pro 2.4/8/256 (Late 2013) + Samsung Galaxy S9 Midnight Black DUOS
Gaming: Intel i5 8600k | delid by Gabo |+ Barrow CPU block | EVGA GTX 1080 SC + EKWB nickel plated block | ASRock Z370 Extreme4 | Corsair Dominator 16GB DDR4 3200Mhz | Corsair RM650i | Fractal Design Define R6 TG | Samsung EVO 850 250GB | EK-DuraClear + EK D5+ EKWB PE 360 + EKWB XE 240 + LG 27GL850 + Corsair K70 RGB + Logitech G403
HTPC: Intel Xeon 1225v3 | MSI H87I | Crucial 8GB | Fractal Node 304 | Seasonic G Series 360
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

ktore dlc sa oplatia kupit?
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
mino_85
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6289
Dátum registrácie: St 29. Feb, 2012, 20:29
Bydlisko: Prešov

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa mino_85 »

Survival je asi najzaujímavejší DLC koncept, dáva to hre novú dimenziu. Síce tam mám odohrané veľmi málo, ale určite na to dôjde.

Underground mám viac pobehaný, tam sa dá hlavne rýchlo vyexpiť výstroj, lebo vždy padne niečo s vyšším gear score než čo aktuálne nesieš. Čiže je jedno čo padne, treba pozbierať a nahodiť do výbavy /aj keď je to vec čo ti nereže/ a dať si ďalšie kolo, tam zase padne niečo silnejšie. Takým štýlom máš fakt rýchlo vyexpený gear score 256 a si vybavený. Potom už môžeš zbierať len to o čo máš záujem. Ináč je ale Underground dosť jednotvárny, aj level dizajn repetitívny.

Last Stand vyzerá fajn, ale je to striktne PvP, čo každý nemusí. Ja to prakticky nehrávam.
Spoiler: ukázať
WS/GAMING MB: Crosshair VIII Dark Hero CPU: Ryzen 9 5900X CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 32 GB DDR4 G.Skill TridentZ RGB @ 3600 CL14 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

a tie veci co padaju v underground padaju aj bez toho dlc len neskor?
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
mino_85
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6289
Dátum registrácie: St 29. Feb, 2012, 20:29
Bydlisko: Prešov

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa mino_85 »

Jasné, padajú aj inde, väčšinou lepšie veci od silnejších bossov alebo v misiách pri vyššej obtiažnosti, v DZ atď.. V Underground máš ale tú výhodu, že je zaručené, že padne niečo s vyšším gear score než čo nesieš. Inak Underground sa odomyká až po skončení hlavných questov, čiže od level 30. Potom sa začína expiť gear score.
Spoiler: ukázať
WS/GAMING MB: Crosshair VIII Dark Hero CPU: Ryzen 9 5900X CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 32 GB DDR4 G.Skill TridentZ RGB @ 3600 CL14 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus

Návrat na "Hry a problémy s nimi"