The Elder Scrolls V:Skyrim

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa Snake »

hru si daj po anglicky, nechápem ako niekto môže hrať hry po inak ako anglicky





.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

co na tom nechapes ?:)


:D
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6635
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa M1ch4l »

tak som chcel kupit, v Tesco Letnany cenovka 899, ale hra nikde..bud vypredali, alebo nedosla, alebo neboli schopni ju najst :(
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Robil niekto azura star quest ? su dve vetvy na ako sa moze zakoncit,doniest ju do hory zenskej,alebo chlapovi v krcme..konci to v oboch vetvach tak ze treba porazit maga vo vnutri hviezdy..
No a ide o to ze v jednej vetve som ho porazil,ale vyhra v queste je ta azurina hviezda,ktora je mi dost na p

Otazka je..aka je odmena vo vetve ked zajdem za chlapom ?
Lebo ak je rovnaka,tak fakt sa mi nechce stracat nervy pri bitke s tymi piatimi pakami vo vnutri

dik
jank05
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Ut 19. Okt, 2010, 14:45
Bydlisko: Nemšová/zahraničie (DE,A)

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa jank05 »

to: Mučo Mačo

citujem z wikie:
Bringing the star to Aranea Ienith will create a restored Azura's Star which can only trap creatures (white souls), and the option of Aranea becoming your companion.

Bringing the star to Nelacar will create The Black Star which can only trap human(oid) souls (black souls), but will not get you another optional companion. This is a more economically beneficial option since there are tons of bandits to soul trap and they are always Grand souls.
čiže rozhododni sa podľa toho čo ti vyhovuje viacej

v podstate dostaneš nezničiteľný soulgem(idealny na dobijanie magickych zbrani), ktorý dokáže chytať iba biele alebo čierne duše

ja osobne ho mám ako biely, lebo v prirode sa mi na potvory lepsie soultrapuje ako na ludi
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

dik...
mne to nie je treba,ja zbrane nepouzivam..cize som sa tam sral stymi dementmi nadarmo 15 minut :facepalm:
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6635
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa M1ch4l »

jop...robil som to
spravil som to s tou bohynou, takze mi je ten artefakt skoro na nic, ledaze by som si nastudoval ake sous su grand

rozdiel bude asi len v tom, ze bohyna ti to da ako znovupouzitelne grand sould gem, a ten carodejnik ako znovupouzitelne black sould gem.
Takze ano, asi je vyhodnejsie dat to carodejnikovi...no na druhej strane, zmesti sa do toho len jeden soul, takze je to tak povediac zbytocne tak ci onak...pretoze vacsinou sa ti nechce zakazdym chodit hore dole, ale chces naraz naplnit viacej soul gems, a potom naraz zacarovat viac veci.

potom s tym mozes robit enchanting (zacarovanie), cim vies dost brutalne vylepsit (a zvysit hodnotu) veci, no aby si mohol nieco zacarovat, musis najskor vediet to urobit, co dosiahnes tym, ze nieco uz zacarovane rozbijes.

Ja si skoro vsetky zacarovane veci bud odkladam alebo ich znicim a zacarujem si potom svoje, ale mam len 50% ten skill zatial...mam armor zacarovany a aj nejake zbrane ale moc to nepouzivam na zbraniach (jedine soul trap, co som ale nasiel)....armor na fortify health (+24), helmu na fortify archery (+20% dam), rukavice na fortify archery (+15% dam), boty na resist fire (18%)...casom ich vsetky vylepsim (teda vymenim za rovnake, len silnejsie zacarovane), len este musim par drakov povrazdit, az mam dost dragon scales potom na vyrobu novych, lebo ked raz zacarujes, tak uz to nemozes urobit znova, jedine to mozes predat (co sa nemusi podarit, napr. armor co mam ma value cez 4000, tym myslim len telo, helma cez 2600, atd.) alebo si to mozes odlozit.

inak ked uz o enchanting, maly tip: ak sa niekomu podari dostat slabsi soul do vacsieho gem, ziadna tragedia, staci ho vyhodit z inventara a soul gem je zasa prazdne. Souls su vo vzostupnom poradi: Petty, lesser, common, greater, grand. Takze ak nahodou niekto bude mat grand soul gem zaplenen petty soul, je to skoda a treba to vyhodit. Inak grand soul gem, na to predpokladam treba zabit dakeho trolla alebo co (pre level 20+ celkom ok, pre 30+ hracka)

EDIT: Mylis sa, treba ti to. Mozes si za pomoci toho zacarovat vlastne roby (alebo armor) na fortify magicka (alebo fortify magicka regeneration), co ti moze dost pomoct. Nemusis sa spoliehat len na to, co najdes vo svete :)
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
jank05
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 227
Dátum registrácie: Ut 19. Okt, 2010, 14:45
Bydlisko: Nemšová/zahraničie (DE,A)

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa jank05 »

soulgemy su absolutne potrebne veci pokial chcem mat clovek pristup k tym najlepsim veciam v hre

iba s nimi dokážes spraviť perfektné očarovanie predmetov podľa toho čo ti vyhovuje, lebo nie všetko čo nájdeš v hre môže vyhovať tvojmu hernému štýlu

s očarovaním sa dajú robiť perfektné veci - dokonca sa dá spraviť tak že castenie kúziel vybranej školy ťa nebude stáť žiadnu magicku :cool:

v hre je plnenie soulgemov nastavene tak ze plni najmensi ktory je k dispozicii na uloženie duše (čiže majme petty soul, ale petty soulgemy nemam tak sa naplni do commonu, alebo nejake dalsieho väčšieho)


a hlavne oplati sa popri tom skillovat aj alchymiu (ved potion + 25% k sile enchantu je uz nieco co stoji za to)
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa Snake »

MQ hotový, ale inak zabugovaná hra je to... toho Paralena či jak sa ten drak volal som nezabil :-)





.
Používateľov profilový obrázok
Kyselinka
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7254
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2011, 12:33
Bydlisko: SC

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa Kyselinka »

Ano je tych bugov dost. Ja som napr na stretnuti za nejakym ovalnym stolom, u tych sedovousych a ked ma rozpravat nejaky dilino (uz ani neviem ako sa vola), tak nic nehovori len stoji jak lolo. Tym padom sa hra nepohne dalej. Je to v MQ :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa Snake »

setstage mq302 300

tiež sa mi to stalo, ten esbern je zmrd :-)

PS: prepichli ma spikami (kúzlo Ice Spike), a nechce to zo mňa zmiznúť :/

//edit: a opäť pomohla konzola, ty kokos, hrať toto na xboxe/ps3 musí byť fakt super :-)





.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

to po case same zmizne vraj..inak drak Paralen..drsne meno :D
Používateľov profilový obrázok
Kyselinka
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7254
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2011, 12:33
Bydlisko: SC

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa Kyselinka »

Snake napísal:tiež sa mi to stalo, ten esbern je zmrd :-)
Ako si to vyriesil? Trosku nerozumiem tomu "setstage mq302 300" :red:
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa Snake »

naťukaj to do konzoly





.
Používateľov profilový obrázok
Kyselinka
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7254
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2011, 12:33
Bydlisko: SC

Re: The Elder Scrolls V:Skyrim

Príspevok od používateľa Kyselinka »

Vyskusam zajtra, diky moc :good:

Návrat na "Hry a problémy s nimi"