World of Tanks (MMO)

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa crux2005 »

Kamoši hrajú túto MMO s tankmi 2. sv. Hrá to aj niekto z fóra?

Oficiálna stránka:
http://game.worldoftanks.eu

WoT je free-2-play a momentálne v closed beta fáze, ale stačí požiadať o key a za nejaký čas (max. tri dni) príde...

Klient má 1,7 GB:
http://game.worldoftanks.eu/update
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4573
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa killswitch »

hraval som asi 2 mesiace dozadu. celkom zabavne, ale nie dostatocne dlhu dobu. proste ma to omrzelo.
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6633
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

hraval som betu dost dlho

spociatku zaujme (tanky, vela tankov, velke tanky, ...), ale po case urcite omrzi
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa crux2005 »

prečo omrzelo? kvôli monotónnosti?
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4573
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa killswitch »

presne tak. proste je to az velmi repetitivne.
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6633
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

monotonnost, nevybalancovane SPGs, prilis vela "dings" pri vacsich tankoch
navyse s velkymi tankami suboje trvali uz dost dlho, hra je pomala, nedynamicka, s velkymi tankami este pomalsia...najviac to bavi tak tier 5, 6, 7, este s tier 8 vie byt celkom sranda, ale to uz sa dostavas do bitiek proti tier 9/10 a to uz proste nie je ono
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8523
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa shiro »

hram to asi 2-3mes. a tiez mi to dakedy pride uz nudne...stale tych par rovnakych map, uvital by som tak 1 novu kazdy mesiac aspon.
kym sa navyse s heavy tankom dakam dostanes tak to trva bo ta sracka sa drbka sotva 35km/h. Maximalne potesi ked ides dakam 10 minut a potom ta odpali tank o 2 tiery vyssie, pripade arty...dost casto sa to stava a osobne by som stade artileriu odfajcil.

dalej dakedy je tam hodne divny balancing...ale uz ta hra je blbo spravena, ked (ako uz bolo spomenute) mozes na niektorych tieroch stretnut tank co je o 2 tiery vyssie a ten ta rozsupe za chvilku. To je o nicom potom.

Kazdopadne je to len beta a podla toho treba tieto nedorobky brat...hram to stale, lebo neni nic ine dobre co by som hral.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa crux2005 »

Hmm, tak zatiaľ to teda nie je nuda - mám Tier IV tank (T-28).
Jedine čo ma štve je málo Gold. Kamoši čo to hrajú dlhšie dostali na začiatku 3000. Ja len 150. Aspoň som mal Valentine. Premium na týždeň si ale aj tak nemôžem kúpiť. A ešte matchmaking je mierne od veci. Proti IS, KV3, JagdPanther a co. nemám proste šancu.
Kebyže má niekto chuť zahrať, tak nick v hre mám - crux2005 ;)
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6633
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

T-28 :facepalm: to ma prezyvku roadblock, specialne sa hodi na tej mape s velkym jazerom, na jednej strane su hory, stredom ide cesta a na druhej strane je village...inak sa T-28 neda nejako seriozne vyuzit...taky leopard, to je prisera oproti T28 :D isty cas existovala tzv. leopard fobia..

T 28 to je papierovy tank, hit and run s tym celkom fungovalo, ked som ja hraval...dolezite dat si 85mm kanon, ddovoluje ti rozprasit aj o dost vyssie tiers.....celkovo KV line je dost painful, ale ked uz sa dostanes ku IS, tak parada..
KV je cool, jednoznacna volba 107 gun, s tym sa prasia tigre :D len pomaly nabija a este pomalsie otaca vezu

ja som hraval hlavne nemecke v bete...tank destroyers (ferdinand bola pecka, kym neprisiel wipe + refund, jagdtiger a samozrejme polovica ludi mala IS7...)

ako je to v hre teraz, to moc neviem, asi to trochu pomenili...ale ked uz prejdes na tier 6, potom uz je premium celkom nutnost, aby si profitoval z bitiek a aby si mohol rychlo postupovat...ale mozno na tom trochu popracovali a uz to nie je az taka nutnost
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa crux2005 »

Vidím, že si hral WoT. :-D

Áno, viem, že T-28 je papierový tank, ale čo už mám robiť. Keď chcem v budúcnosti nejaký IS-7, tak musím ísť tou cestou. Inak, pre ruské tanky som sa rozhodol z viacerých dôvodov:

1.) dizajn
2.) viac mi vyhovuje štýl hry s nejakým IS-7/T-54 ako s Maus a co.
3.) kamoši hrajú s nemeckými tankmi a nadávajú na ruské :laugh:

85mm delo už mám nejakú tú chvíľu a ako píšeš, je dosť potrebné. Je ale zaujímavé, že s týmto lepším delom dostávam horších súperov ako s predchádzajúcim 75mm (2cm dlhým). Asi preto, že som mal negatívnu bilanciu?! Teraz sa mi však uŽ celkom darí. 5 killov dám v pohode proti nejakým Tier 1-2-3 a väčšinou aj vyhráme. Štve ma však, že aj tak dostanem málo exp a striebra. Trebalo by už aj teraz Premium, ale na to ešte musím šporiť (za deň dostanem 150 Gold). Plus, hrať s niekým, kto má tiež T-28 spolu vo vlaku. Žiaľ nepoznám nikoho kto by mal Tier IV ako najlepší tank a hral s ním.

btw: kamoš hrá za nemeckých TD a má už nejaký ten piatok Ferdinanda, tak viem, že to je celkom dobrý tank. Napriek tomu mi radil, že už druhý krát by za TD´s nehral. Čo sa týka KV, tak už sa na neho teším, aj keď spočiatku dostanem zase určite nejakých hyper súperov. Ako záložný tank mám v tech-tree BT-7, ale nie sú money, aby som si ho kúpil. Neviem či je to ľahšia cesta. Viem ale, že T-54 je "noob tank" a každý na neho nadáva. :D Tak možno aj hej...

Práve pozerám tech-tree na WoT stránke a majú tam ešte nejaké zastaralé obrázky. Ten v hre je trochu iný u každej krajiny...
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6633
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

ja som mal ferdinand, panther, jagdtiger, tiger 2, leopard, a samozrejme niektore z tych, co tymto predchadzali...
z ruskych som toho moc nemal, ale isiel som s nejakym IS, myslim, ze IS3, KV, KV-1S, T28 som mal tiez :D

najviac srandy si uzijes s medium tankom alebo s light...da sa s tym hrat tak akcne :)

ja som to hral par mesiacov
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa crux2005 »

Už update-ujú servery WoT, tak asi za chvíľu bude spustená open beta. Som zvedavý či zmenia aj niečo v hre alebo nie.
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa galen »

crux2005 napísal:Už update-ujú servery WoT, tak asi za chvíľu bude spustená open beta. Som zvedavý či zmenia aj niečo v hre alebo nie.
zmeny su iba:
closed beta -> open beta (nebude treba invitation key)
150 gold/den -> 250 gold/den

... na clanwars si treba este pockat

PS: pozri si/zaregistruj sa do CS army http://www.csarmy.eu/forum/ ... je tam cca 140 aktivnych ludi ... plany na klany su v plnom prude, diskusie a skratka vsetko, co hracska komunita ma mat (vratane teamspeaku)
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2248
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa materik »

kukam chalani, ze ta hra vyzera byt celkom zaujimava...
ovladanie je ake, simulacia alebo arkada? Mozno sa tam coskoro objavim :-)

inac, vazne je tam Leopard tank? ten je trosku novsi kus ako WW2..
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa galen »

materik napísal:kukam chalani, ze ta hra vyzera byt celkom zaujimava...
ovladanie je ake, simulacia alebo arkada? Mozno sa tam coskoro objavim :-)

inac, vazne je tam Leopard tank? ten je trosku novsi kus ako WW2..
je to "golden age" tankov, takze tam narazis aj na IS-7, ale aj Maus
rusi vyfasovali do kategorie medium tankov T-54

samozrejme je tam kopec prototypov, ktore v zivote na bojisku neboli
leopard je tam ako lahky tank, a to VK 1602

aammm ... a skor je to arkada, ako realny simulator
iked su pridane aj prvky strategie a destrukcny model tanku je solidny (napr. trafis motor, tak jemu to pokazi motor a nemoze sa tak dobre hybat, alebo trafis mu pasy, jemu spadnu a nepohne sa vobec ... a ak bol solidne rozbehnuty, tak ho to este zvrtne pri "dobrzdovani")

a hlavne je to MMO, takze treba ratat s tym, ze autori to robia tka, aby casom co najviac $ dostali z beznych smrtelnikov
ale da sa to hrat i bez "premium" veci ... len to trosku dlhsie trva
vramci bety dostavas premium peniazky - goldy i zadarmo, tak si mozes osahat rozdiel s a bez goldu ... bez toho aby si do toho vhodil co i len cent (neratam investovany cas, ten ti nikto nepreplati)

z narodov mame zatial iba nemcov, rusov a amikov (plus semtam primiesane UK tanky)
chystaju britov, francuzov a povrava sa o japoncoch

casom mozno vznikne nieco ako pechota ... ale do tej doby si mozeme nehat snivat
lava, prava, lava, prava ...

Návrat na "Hry a problémy s nimi"