Grand Theft Auto V (GTA V)

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1571
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa dargy »

Dnes som zase sa šúľal po zemi v záchvate po zhliadnutí Trevorových vajec pri jednom buzíkovi. Ako rozumiem aj tebe warrior, lebo dosť to šlo už iným smerom ako prvé diely. Ja som od toho nečakal nič, aj som to dllllho odkladal. Ale prekvapilo ma to teda, príde mi to také na uvolnenie a zábavu ako v pohode.
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa dendroid »

Ked ti ide teda o zosobnenie s postavami warrior, s kym si sa zosobnil v 1 ke a 2 ke ? A v III ke akosi tiez ...
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa warrior606 »

V jednotke bolo na vyber viacero postav :) ale v tej dobe to bolo jedno ktora kocka si ty. V II a III je rovnaka hlavna postava akurat v III je to uz 3D. Si pamatam ked to vyslo sme to z bratom a anglickym slovnikom prechadzali aby sme vedeli co mame robit :) no co nostalgia ako svina a nemam problem si tu hru kedykolvek nainstalovat a zahrat znova. To sa pri V-ke nestane a pre mna to boli zbytocne vyhodene peniaze.

Aj tak to nema zmysel riesit tak ako ma nebavi multiplayer tak ma nebavia 3 hlavne postavy a bodka :)
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3638
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa fobos »

chlapi helfne niekto ?

chcem si kupit GTA5 kluc napr

https://gocdkeys.com/buy-gta-5-grand-th ... -pc-cd-key

konkretne ten prvy Cdkeys Com za 21e

s kade mam sosnut potom samotnu hru? a ako to funguje ta registracia? v zivote som nic ine ako krabicovky a par hier zo steamu nekupoval
Xbox Series X...
Používateľov profilový obrázok
elementar
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5228
Dátum registrácie: Ut 16. Mar, 2010, 22:34
Bydlisko: Brno/Brezno

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa elementar »

prve tri stranky maju kluc na rockstar social club
1. Go here and log into your Rockstar Games Social Club account. If you don't have a valid account yet, join the Club!

2. Enter your code on the Social Club Activation page and download the GTA V PC Setup Tool.

3. Download* your game and enjoy!

inde kupis kluc na steam ten len vlozis cez add game a mas to v kniznici na stiahnutie
Spoiler: ukázať
PC1:MB: ASUS PRIME Z490-P, CPU: 10700F@4,9 + Corator DS + Noctua NF-P14,NOCTUA NF-A15 1.28V ,RAM: 2x8GB Corsair Vengeance 3200GPU:MSI 1060 6GB @2000(1,223V), SSD: Samsung 840 256GB PRO, HDD: Samsung 870 512GB ,PSU: Seasonic M12II-620W ,OS: Win 10 ,LCD: 31.5" AOC 2560x1440,CASE:Lancool K62, MOUSE: Zowie FK1+ + SteelSeries QcK,KEYBOARD: HyperX FPS PRO load 425[W]
Net
AS SSD
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3638
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa fobos »

okey nebol som doma - prakticky som siel podla instrukcii co pisala stranka je to jednoduche :) uz instalujem

jeden technicky dotaz, ked spravim reinstall Win (ten robim tak 2x do roka), dufam ze ten key je znova pouzitelny?
Xbox Series X...
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa dendroid »

Samozrejme, ze ano ...
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

este dodam, ze sejvy nejsu online, ale mas ich lokalne v users zlozke. preto doporucujem, zalohovat tu zlozku pred win reinstalom.
Spoiler: ukázať
::: ...
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa CageJ »

Neni pravda, už rok existuju cloud savy
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

a to sa nastavuje kde pls? pretoze mne to stale taha lokalne (ani som sa nedozvedel tu info, ze sejvy sa UZ uploaduju).
Spoiler: ukázať
::: ...
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa CageJ »

podla mna je to automaticke a ked preinstalujes hru a spustis znova, tak sa ta spyta, ci chces lokalne savy alebo cloud... cize teoreticky si zmaz savy a malo by sa ta to spytat
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7269
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa Papek »

len bacha ked mas ban tak nenacitas ani neulozis online save
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
K2X
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 52
Dátum registrácie: So 24. Máj, 2014, 18:07

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa K2X »

Dnes sú to dva roky, čo sa dočkali hráči na celom svete tejto bájnej hry vydania na PC. Príbeh som hral len raz v dobe keď to vyšlo, a hodnotím ho určite lepšie ako štvorku, ktorá pre mňa po San Andreas predstavovala dosť veľké sklamanie (IV som ale hral až s odstupom vyše 5 rokov, keď som si konečne kúpil schopný počítač na hranie). Päťka je zábavná, misie sú variabilné a nápad s troma postavami je podľa mňa veľmi dobrý. Plus kopa skvelých noviniek a vychytávok (zvieratá, smartfón, scenérie pri prepínaní postáv, vylepšené GPS pri určovaní cieľových bodov jazdy,...). Jediná škoda je, že sme sa stále nedočkali singleplayerového DLC (a pravdepodobne sa ho už ani nedočkáme).
Online som paradoxne začal hustejšie hrať až minulý mesiac, keď som sa zažral do tých nových pretekov na akrobatických tratiach, problém je ale, že na štyri výhry mi pripadlo 25 prehier... A dosť ma to štve, že aj keď si vyberiem najrýchlejšie auto z ponuky, aj tak neviem vyhrať pretek, pri motorkách neviem urobiť tie obrovské skoky z mostíkov ako ostatní (neporadí mi niekto ako na to?). Ale inak ma mulťák celkom baví, len ten tenis skoro nikto nechce hrať :D
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa CageJ »

dohodnut sa s kamarátom nech ti daruje v nejakom kratkom zavode vyhry aby si si odomkol vyssie levely turba atd.
K2X
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 52
Dátum registrácie: So 24. Máj, 2014, 18:07

Re: Grand Theft Auto V (GTA V)

Príspevok od používateľa K2X »

Tak to bude ťažké. A ešte niečo ma napadlo, keď hrám nejaký hajst a šoférujem auto s posádkou, oni môžu počuť hudbu z rádia, ktoré ja nastavím? Ak áno, platí to aj pre self rádio s vlastnými pesničkami?

Návrat na "Hry a problémy s nimi"