Painkiller BooH

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
cuculka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 823
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava-N.M.

Painkiller BooH

Príspevok od používateľa cuculka »

neviete niekto poradit ako zabit posledneho bossa??
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3650
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Príspevok od používateľa fobos »

Vzdy keD zabijes 66 nestastnikov, tak ta hodi do bullet-time, a vtedy mu musis strielat do jeho meca, a takto to opakovat az kym nechcipne
Xbox Series X...
Používateľov profilový obrázok
cuculka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 823
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava-N.M.

Príspevok od používateľa cuculka »

no to je stary painkiller to viem to som uz presla,,, aale ja myslim battle out of hell tam nejaky obrneny obor a neviem ho zabit...ako sa zabija...
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3650
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Príspevok od používateľa fobos »

Cestu mate vyznacenu municiou a vsetkymi zbranami, na konci je brnenie i zivotnost. Dalsie zivotnosti su roztrusene po celom leveli, keby uz visel vas zivot na vlasku, tak staci pobehat. Skocte dole a bezte k cervenemu kruhu vyznacenemu na zemi. Takychto kruhov je v leveli viac, je jedno, ktory vyuzijete. Postavte sa do jeho stredu a pockajte, kym k vam nepribehne Alastor a nezacne vas zranovat. Tym, ze vas zrani v kruhu, sa vytvori neDaleko velky kamenny obor. V tej chvili palte ostosest do Alastora, aby ste udrzali jeho pozornost. Nesmie ist zabit toho obra! Stale do neho strielajte, az kym sa kamenny obor nepriblizi a neudrie Alastora. Vtedy Alastor na chvilu znehybnie a stane sa smrtelnym. Teraz ho masirujte, tym najsilnejsim, co mate. Ako vhodne mi prisli raketomet, chaingun, shotgun, ale i SMG. Potom sa stane opat nezranitelnym, zase sa nechajte zranit v cervenom kruhu, cim zase vyvolate kamenneho obra, ktory po udere spravi Alastora opat smrtelnym. Ak chcete pomyslat na kartu, tak by vam mali stacit maximalne tri vyvolania obrov. Ziskate najlepsiu kartu v hre - Health Stealer (prida 5% nepriatelovho poskodenia k vasmu zdraviu). S touto kartou v pohode splnite i Leningrad.
Staci trocha googlit :wink:
Xbox Series X...
Používateľov profilový obrázok
cuculka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 823
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava-N.M.

Príspevok od používateľa cuculka »

dakujem mylslela som si ze to bude mat nieco spolecne stymi kruhmi..diki.,,

Návrat na "Hry a problémy s nimi"