Hockeyarena - slovensky projekt

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
juro145
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Po 08. Okt, 2007, 08:00

Hockeyarena - slovensky projekt

Príspevok od používateľa juro145 »

Zahraj si hokejove sialenstvo
Zahraj si hokejovy online manazer, postup so svojim timom do prvej ligy a veD svoj narodna team na majstrovstvach sveta. Desiatky tisic hracov z vyse 100 statov vytvara hokejove sialenstvo.
+
Slovensky projekt znamy po celom svete. Vyskusajte si aj vy sami Hokejovu atmosferu cez internet...

Kód: Vybrať všetko

www.hockeyarena.net

Vrelo odporucam..peckova vec...vyskusajte..urcite nebudete lutovat :wink:
havk
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 34
Dátum registrácie: St 24. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Ve¾ký Krtíš

Príspevok od používateľa havk »

Tak HA uz hram od maja 2006, teda dakych 7 sezon a mozem potvrdit, ze je to fakt good. Taka zabavka na par {desiatok} minut denne.
Za tolke sezony som postupil z IX do VI SVK ligy a co o tom mozem povedat, ze nejak super takticka zalezitost to nie je, niektore veci mi dokonca pripadaju random, ale co.
Je to fajn oddychovka, vyskusajte 8)
Používateľov profilový obrázok
juro145
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Po 08. Okt, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa juro145 »

ja hram hockeyarenu uz rok, za ten cas som stihol vyhrat deviatu aj osmu ligu. ale minulu sezonu som zostupil naspat do deviatej ligy,lebo som urobil velku generacnu obmenu celeho kadru. a mlady hraci mi dobre trenuju.
a fakt je to skvela oddychovka, je tam dobra diskusia na ktoru rad chodim hehe
___janco___

caf

Príspevok od používateľa ___janco___ »

ja hram tento manazer uz rok a pol a je to zavislost :)

Ak by si chcel niekto z fora zahrat priatelsky zapas poslite mi vyzvu, moj nick je janco.
Používateľov profilový obrázok
Timeshifter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 594
Dátum registrácie: Po 30. Júl, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa Timeshifter »

No a vyhoda je este aj to, ze to nie je hra typu, ten kto je viac na nete tak vyhrava. Aby ste si mohli zahrat tuto hru a byt dobri, staci sa prihlasit aj raz za dva dni na niekolko minut
Používateľov profilový obrázok
juro145
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Po 08. Okt, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa juro145 »

asi tak.
i ked, musim sa priznat, travim tam rad dost casu. hlavne na diskusii. jaj, mojmu mlademu brankarovi sa dari. v poslednych 5 ligovych zapasoch vychytal vsetko shoot-outy, dnes mu pribudla hviezda :). zatial som dostal len 6 golov v lige. trenuje super, chyta super. obrana ma nesklame zas a zas... proste radost hrat hehe :)
Používateľov profilový obrázok
juro145
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Po 08. Okt, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa juro145 »

je to tam! kolo pred koncom ZC mam iste 1. miesto. do vitrinky mi pribudne dalsi pohar :).
vam to ako ide ?
Používateľov profilový obrázok
mUrEeC
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 168
Dátum registrácie: So 25. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Príspevok od používateľa mUrEeC »

Nic moc mi pride tato hra, ale to ze je slovenske sa ceni :)
Mali tam na uvod capnut taku velku tabulku ze MADE IN SLOVAKIA!!
CPU : AMD Athlon XP 2500+ @ 3200+ (Barton, 2090.30 MHz, 512 KB L2) - MoBo : CANYON nVidia nForce 2 ULTRA 400 CN-7N0AL - RAM : V DaTa 256 MB DDR 400 MHz CL 2.5 - HDD : Hitachi 80 GB 7500 rpm 8 MB cache - WD 40 GB 7200 rpm - GPU : CANYON GeForce FX 5200 - PSU : Encer 300 W - OS : Windows XP Proffesional
SCHRANZ will NEVER DIE!!!
Používateľov profilový obrázok
juro145
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Po 08. Okt, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa juro145 »

kazdy, kto hra HA vie, ze je to "made in slovakia" :)

tento tyzden som predal par juniorov, spolu za 122 milionov. kupil som jednoho dobreho hraca, nieco vrazim do stadiona a nieco si necham ako rezervu :)
Používateľov profilový obrázok
Petoooo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 414
Dátum registrácie: So 30. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice-Sídlisko

Príspevok od používateľa Petoooo »

toto rovnako ako webgame a football arenu masti moj foter...normalne sa nevie odtrhnut od pc....a ja sa potom cudujem preco mi nece kupit novy pc.."ked jemu toto pc staci na jeho hry" :roll:
Cedar Mill in progress, for short period of time
Používateľov profilový obrázok
mUrEeC
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 168
Dátum registrácie: So 25. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Príspevok od používateľa mUrEeC »

Petoooo napísal:..tu bola zbytocna citacia..
.. :D:D ja neviem aj tak co ludi bavi na takychto hrach (bitefight a taketo sraxky)
..ked textovku tak jedine f*ckstory :D to ma strasne chytilo
CPU : AMD Athlon XP 2500+ @ 3200+ (Barton, 2090.30 MHz, 512 KB L2) - MoBo : CANYON nVidia nForce 2 ULTRA 400 CN-7N0AL - RAM : V DaTa 256 MB DDR 400 MHz CL 2.5 - HDD : Hitachi 80 GB 7500 rpm 8 MB cache - WD 40 GB 7200 rpm - GPU : CANYON GeForce FX 5200 - PSU : Encer 300 W - OS : Windows XP Proffesional
SCHRANZ will NEVER DIE!!!
Používateľov profilový obrázok
Timeshifter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 594
Dátum registrácie: Po 30. Júl, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa Timeshifter »

mUrEeC napísal:
Petoooo napísal:..tu bola zbytocna citacia..
..
No, takze bitefight je sracka ale na hockeyarena je mnoho lepsia, nemusis sa prihlasovat kazdych 5 minut, nie su tam pi.ovske pravidla - kazde pravidlo ma zmysel a da sa porovnat s ekvivalentnymi pravidlami hokejoveho manazovania a trhu
Používateľov profilový obrázok
juro145
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Po 08. Okt, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa juro145 »

Petoooo napísal:toto rovnako ako webgame a football arenu masti moj foter...normalne sa nevie odtrhnut od pc....a ja sa potom cudujem preco mi nece kupit novy pc.."ked jemu toto pc staci na jeho hry" :roll:
lol, to je tatko. moj tatko sem pride raz za tyzden pozret spravy na sme, a hovori, ze naco by mi bol novy komp, ze tento staci... a to ho uz mame 4 roky ...

mUrEeC
bitefight som nehral, ani nechcem. mne staci jedina hra - hockeyarena. a fak to je super hra. napriklad teraz som vyhral zakladnu cast, a v play-off som uz vo finale, dufam, ze vyhram aj PO. to by bola super sezona. a kolko kseftov som tuto sezonu urobil :). zarobil som uz vyse 100 milionov, mozem stavat stadion :). ako, skusal som aj ine hry (travian, ogame, rimske imperium) ale na hockeyarenu nema nic.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"