Far Cry 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Far Cry 2

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

je tam moznost aj upravy Fov? ten default ma ubija a boli ma z toho hlava po chvili hrania -.-
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
rulerkelso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 60
Dátum registrácie: St 20. Jún, 2018, 15:22

Re: Far Cry 2

Príspevok od používateľa rulerkelso »

Práve to hrám, nahratých nejakých 15 hodín a musím povedať, že tak otravnú hru som ešte snáď nehral :D
Až sa čudujem, ako napchali toľko "annoying" mechaník do jednej hry.
-úlohu môžem mať aktívnu iba jednu
-každých 30 metrov kontrolné stanovištia, ktoré treba vytĺkať znova a znova a znova
-dialnice križujú motorizovaní šialenci, ktorí idú po hlavnom hrdinovi až so samovražednou šialenosťou, to by nebolo až také zlé, keby mi nešli po krku každých 30 sekúnd :D ich zrýchlenie z 0 na sto je v priebehu sekundy, takže ani pláchnuť sa im nedá (ešte k tomu tie hore spomínané stanovištia a jazda týmto africkým peklom je naozaj o hubu). A nie aby hráča nedajbože napadlo, že cez tie stanovištia namiesto 5-minútovej prestrelky proste prebehne. Auto zakaždým skončí ako ementál.
-aby toho nebolo málo, nepriatelia majú oči ako jastrab a trefu ako robin hood (kto hral, snáď nemusím vysvetlovať :D)
-nehovoriac, že 90 percent času hráč strávi práve za volantom, misie sú totiž ako schválne zvyčajne na opačnom konci mapy.
-žiadne výhody reputácie, iba negatíva - silnejšie zbrane nepriateľov. Načo ju potom získavať? Buddies misie sú teda zbytočné a je výhodnejšie ich nerobiť? alebo mi niečo uniká?
-a aby som nezabudol... malária :furious:

... ale aby som iba nepindal, niektoré veci ma aj pobavili. Napríklad tie diamanty veľkosti pingpongových loptičiek :D
6 kusov na jeden upgrade zbrane? To by som sa vysral na celú afriku a kúpil radšej súkromný ostrov :D
Intel Core i7-8700K 4.7GHz, Intel Z370, RAM 32GB DDR4 3200MHz, NVIDIA GeForce GTX1080Ti 11GB, SSD Samsung 960 EVO 500GB + HDD 3TB
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Návrat na "Hry a problémy s nimi"