Two Worlds

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
marduk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Ne 12. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa marduk »

Bonta-kun napísal:jj, silly sa naucis od typkov v mestach. ten co nuluje skilly je v tom meste co som pisal vyssie, na ineho som nenatrafil. na to aby si pohodlne kradol musis mat vymakany asi ten skill steal. na duchov nehovorim nic, k nim prehovara nejake utocne kuzlo pripadne kladivo :)

a prihodim este screen,

china town.. ina kultura, to sa hned pozna:
Obrázok
aku znacku maju ti co nuluju?
a inak som zatial v meste ktore je hned smerom na juh od prvej dediny a nenasiel som tam ziadneho ucitela
Bonta-kun
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 149
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Bonta-kun »

chod do hlavneho mesta, zhlavy neviem ale tu v threade som to pisal uz, zhruba v strede mapy a trochu dole. v tom meste je aj ten typek a vela dalsich co tiez vyucuju, ale jeden skill stoji 10000 tak si vezmi dost kese. ten co gumuje ma modru znacku.
Používateľov profilový obrázok
s10
VIP
VIP
Príspevky: 290
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Michalovce

Príspevok od používateľa s10 »

Heh zapacila sa mi ta katana v tom cinskommestecku tak som ho cele vykosil. :8O:
Bonta-kun
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 149
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Bonta-kun »

ajajaj to si nemusel :) . katanu som videl aj na 10tich miestach..ale ved nemusis hladat aspon no..
Používateľov profilový obrázok
MichiGen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Stará Turá

Príspevok od používateľa MichiGen »

Tak prave mam ohniveho maga na lvl 15 :) velmi ma to chytilo , vsetky body zatial smerovali do willpower na manu, HP mam stale 150 :D ale lektvar to moze lahko zmenit.Jeden lektvar a hrac ma kludne aj o 3000hp na niekolko minut viac => cela dedina asi s 20timi NPC lahla popolom... ale potom nasledoval load nechcem si pokazit pribehovu liniu :) inak je pribeh docela zaujimave, questy su fajn a hra ma chytila asi tak ako kedysi Diablo 2 aj ked po 3hodinach hrania som uz dialogy ani necital a odklikaval lebo hraca pochyti mania mat stale vyssi a vyssi lvl :)
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:GIGABYTE 8800GT 512MB 700/1700/1840 @ 756/1780/2052 MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||
Bonta-kun
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 149
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Bonta-kun »

jj to je presne ono :)
dufam, ze sa k hre aj ja coskoro dostanem, dlho teraz nebol cas :cry:
Bonta-kun
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 149
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Bonta-kun »

nove screeny:

hijoooo konik a prechadzka v lese :)
ObrázokObrázok
Používateľov profilový obrázok
Ilco
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ut 29. Máj, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa Ilco »

Bonta-kun napísal:nove screeny:

hijoooo konik a prechadzka v lese :)
ObrázokObrázok
Zdravim vsetkych paricov RPG....
Pocuj Bonta-kun sa chcem spytat...
1. Ako dlho uz to hras??? Ja to hram od vcera hral som asi 12 hodin v kuse /mam level 21/ strasne ma to chytilo....
2.Co sa tyka Questov tak sa nemozem dostat do mesta Gorolin ci ako sa vola je to mesto zlodejov a je zamknute a neda sa tam dostat....neviem co mam robit?
3.Kde si kupil toho kona???Ja fakt po petach....
4.Kde si zohnal take huste sipy???
5.Rad si vypocujem akekolvek rady alebo vychytavky...
ICQ 195-873-717
HOWGH
Bonta-kun
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 149
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Bonta-kun »

sipy su dobre ale keby si videl ten luk co mam teraz.. :o
proste zbieras veci a davas dokopy rovnake a ked mas stastie tak ich takto vymakas. cojaviem, hram odkedy zacal topic a ked mi cas dovoli. kona musis najst, je ich dost. (henten zo screenu medzitym skapal, to je nanho jedina spomienka :) ). kon je dobry ked chces rychlo prejst vacsie vzdilenosti a teleporty si este nepozapinal, inak zdrzuje sem tam. do grolinu som sa tiez nedostal, to bude suvisiet zrejme s questom alebo aky rank mas medzi zlodejmi, neviem.
Používateľov profilový obrázok
Ilco
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ut 29. Máj, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa Ilco »

Bonta-kun napísal:sipy su dobre ale keby si videl ten luk co mam teraz.. :o
proste zbieras veci a davas dokopy rovnake a ked mas stastie tak ich takto vymakas. cojaviem, hram odkedy zacal topic a ked mi cas dovoli. kona musis najst, je ich dost. (henten zo screenu medzitym skapal, to je nanho jedina spomienka :) ). kon je dobry ked chces rychlo prejst vacsie vzdilenosti a teleporty si este nepozapinal, inak zdrzuje sem tam. do grolinu som sa tiez nedostal, to bude suvisiet zrejme s questom alebo aky rank mas medzi zlodejmi, neviem.
JJ viem ale som si vobec neuvedomil ze daju sipy spajat dokopy to je super.... bolo by dobre vediet akych veci sa najviac vyskytuje....JJ aj mna napadlo ze treba mat vyssi rank ale ked som kukal tak cech zlodejov som nenasiel kde by som si ho mohol zvacsit.... Ano ide o quest az traja ludia ma poslali do grolinu ale ako tam mam ist ked sa tam neda dostat.... JJ kon dakedy dost zdrzuje ale neviem preco ked ides na koni dava to hre tan spravny smrnc.... inac sa chystam nadupat skill dvoch mecov na plne pecky a to bude masaker......a kde si kupil naj veci ci si ich hlavne ponachadzal po mrtvolkach a bedniach???
Používateľov profilový obrázok
Ilco
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ut 29. Máj, 2007, 08:00

screen

Príspevok od používateľa Ilco »

Bonta-kun napísal:nove screeny:

hijoooo konik a prechadzka v lese :)
ObrázokObrázok
NAzdar chlape ako robis screeny???
Používateľov profilový obrázok
Gogi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 473
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: TT

Príspevok od používateľa Gogi »

som si to chcel konecne zahrat ale neako som hned stroskotal - hned na zaciatku neviem co robit, ani jednu branu mi nejde otvorit, ani cez dieru v plote nejde preliezt, poradil by mi niekto?

edit: bol to neaky problem s patch-om 1.1 - ked mi hra nereagovala na tlacitko F takze mi nechcelo otvorit branu
\_AMD_x2_3800+_@2,6_/\_XFX_9600_GT @,75-1,9-2,2_/\_3G_RAM_Výrobca_=>_miš&maš_/\_Power_by_ASUSTeK_A8N_SLI_Premium_/\_2x80G_Samsung_/\_Casemod_-_hotovo,_uz_sa_mi_viac_nexce_/
A tak som si raz zmenil farbu podpisu na zelenú aby bolo jasné čo mi modrá môže
Používateľov profilový obrázok
marduk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Ne 12. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa marduk »

neviete nahodou o nejakom navode kde by boli vypisane riesenia questov?
zasekol som sa s par z nich.
Bonta-kun
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 149
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Bonta-kun »

to by sa zislo. mam quest kde treba zistit kam skoval biely drak nejake vajcia a nasiel som jeho brloh ale draka ani tie vajcia nikde :? mozno ze ich zozral a potom sa odstahoval.. :o
a tak y level mam teraz ze som prakticky nesmrtelny.. nemozu ma zabit no :)
Používateľov profilový obrázok
pepek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 207
Dátum registrácie: St 18. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: UK

Príspevok od používateľa pepek »

chcem sa opytat , hral to niekto mp cez lan?

Návrat na "Hry a problémy s nimi"