Chernobylite

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Chernobylite

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

prave som zacal, celkom ma to bavi
je to taky Stalker mixnuty s Falout Shelter a bovie cim este :)

recenzie to ma celkom fajn https://games.tiscali.cz/tema/jak-hodno ... ite-515931
aj na steame dobre hodnotenie https://store.steampowered.com/app/1016 ... rnobylite/
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12226
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Chernobylite

Príspevok od používateľa HellAngel »

Takze nie je to klasicka fps, skor taky survival zaner, ze zbieras veci po krajine a z nich potom craftujes lepsie atd?
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Chernobylite

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

To zas nie, je tam pribeh, je to fps, ale ma to dost inych mechanik, napr vystavba zakladne, managment posadky, zmeny svojich rozhodnuti.

Hra sa deli na dni, kazdy den teda vyberies sebe a svojim ludom misie kam pojdu. Vacinou ide o misie kde sa ziska nejaky loot. Ked sa vratite v podvecer, loot co ziskali sa ti presunie do inventara a mozes rozsirit zakladnu, das im pridel jedla, mozno aj osetris(hral som zatial len jednu misiu zo zakladne a clen posadky sa mi vratil zdravy, ale predpokladm, ze ked pride dobity tak ho osetris)

Pocas misii hladas clues k tomu aby si nasiel dalsich ludi do posadky(zatial mam jedneho z 6?
Clenovia posadky su aj tvoji treneri, kde ti kazdy z nich zvysuje ine vlastnosti.

Cele to ma viest k tomu, aby si neskor, ked uz bude cela parta silna a vycvicena zautocil na elektrarnu.
Je do toho zapletene aj cestovanie v case, ovplyvnovanie myslienok a hlavne menenie svojich volieb ktore sa uz stali. CIze to ma nenalinkovany dej, ktory sa meni tak, ako si staviaas svoje rozhodnutia.

Co sa v reckach najviac stazovali, ze tie misie su obcas podobne a hlavne ze je tam vela roznych mechanik, ktore su podane trochu povrchne. Zatial nic take nebadam, uvidim neskor.
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8549
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Chernobylite

Príspevok od používateľa shiro »

hej, daco take. mas aj spolubojovnikov, musis zivit seba a ich, mas tam zakladnu ktoru musis menezovat.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB

Návrat na "Hry a problémy s nimi"