Mafia Remaster

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Mafia Remaster

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Pokiaľ nám bola Mafia 3 nejakým svedkom, tak tí babráci o tú hru už nezakopnú, ja by som už nečakal ani jeden update.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Mafia Remaster

Príspevok od používateľa stiv »

Ved tam sa ani neda nic robit. Raz to prejst a zabudnut.
.
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5352
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Mafia Remaster

Príspevok od používateľa kllr007 »

Keďže som cca pol roka dozadu po x-tý krát dohral originál M1 tak to mam dosť v pamäti.

Remaster ma dostal, vizuálne a technicky je to priam dokonalé, až na modely no-name NPC. Vyzerá to presne tak ako som si pamätal z detstva originál :hysterical:.
Hra je podstatne ale podstatne ľahšia aj na classic obťažnosti, čo bolo samozrejme jasné keďže náročnosť pôvodnej hry bola hlavne v zastaralých gameplay prvkov ako absencia riadneho cover systému a pod. Celkovo sa mi to ale hralo príjemne, myslím že hra zapasuje jak veteránom tak novým hračom.

Teraz niečo k negatívom :
Hangar13 sa rozhodli pozmeniť niektoré príbehové veci. Už pri misií "Kněz" pomenenie Michelle trošku bilo do očí, no najviac to u mňa začalo od "Omerta" misie, kde sa úplne vytratila atmosféra a charakter daných zúčastnených. V ďalších misiách sú ďalšie zmeny ktoré mi rovnako menili atmosféru vybudovanú originálom.
Ďalšie veci sú skôr detaily ako hudba v radiach, sem tam neviem prečo v cutscenach zaznie znelka z M2 a pod. Rovnako to že v pôvodnej som mohol vidieť aj na obleku aký Tommy nosil jeho kariérny progress. Najskôr otrhaná bunda, potom lacne sako až k elegantnému vo finále. V remastri Tommy chodí aj na konci v nejakej koženej bunde ako keby šiel založiť bike gang :D . Ja viem že pre niekoho úplne nepodstatný detail.
Tomu rapu v credits som absolutne nechapal, vobec sa tam nehodil ako keby som skocil do inej hry.. wtf

Toť všo. U mňa celkovo spokojnosť za tých 17€ (v alze je na trilogiu taka cena)
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10

Návrat na "Hry a problémy s nimi"