Forza Horizon 4

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Užívateľov profilový obrázok
kllr007
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52

Re: Forza Horizon 4

Príspevok od užívateľa kllr007 » Ut 04. Jún, 2019, 11:50

AB som použil až po pár pádoch takže ten vylučujem.
A wattman sa ani nedá nikde zapnúť / vypnúť... Nechápem.
NB: HP Elitebook 840 G2 + Dock
LCD: BenQ EW277HDR; MOUSE: Logitech MX Master + Razer Goliathus; KEYBOARD: Logitech G710+; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Phone: A2 Lite

Monster1
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Dátum registrácie: Ut 20. Jan, 2009, 21:27

Príspevok od užívateľa Monster1 » St 05. Jún, 2019, 08:11

Akurat mi taha nejaky 1,51 GB update
Intel i7 4790K @ 4700 MHz + Msi Z97 MPOWER+ Kingston HyperX Fury 4x4GB 2133MHz CL14 + Gainward GTX 1080 Phoenix GLH@2025/11000MHz + Crucial MX 200 500GB + Crucial BX100 250GB + Enermax Platimax D.F. 600W + Fractal Define R4 + 2xPhobya Noisebuster insulating mats + Noctua NH-D14 + 3xNF-A14 FLX
Acer Predator XB271HU @165Hz

SKiLEX
Používateľ
Používateľ
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13

Príspevok od užívateľa SKiLEX » Po 24. Jún, 2019, 20:44

hravate to este niekto? akurat to instalujem...
"Neznám případ, že by si někdo pomohl tím, že mluvil s policajty. Všichni toho později litovali. I tenhle bude." - Dfens

"Raz ma dokonca zvolili za richtára. Bolo to v blázinci, k úspechu mi pomohli hlavne hlasy samovrahov. Vo funkcii som sa udržal takmer týždeň. Keď anarchia v komunite nadobudla obludné rozmery, poslali ma z tej pakárne preč. Vraj som ohrozoval liečebný proces." - Milo Janáč

kllr007
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52

Príspevok od užívateľa kllr007 » Po 24. Jún, 2019, 21:57

Hrávam priebežne stále, hod sa do SVK klubu.
NB: HP Elitebook 840 G2 + Dock
LCD: BenQ EW277HDR; MOUSE: Logitech MX Master + Razer Goliathus; KEYBOARD: Logitech G710+; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Phone: A2 Lite

SKiLEX
Používateľ
Používateľ

Príspevok od užívateľa SKiLEX » St 10. Júl, 2019, 16:44

musim povedat ze horizon 1 ma bavil ovela viac, ta mapa tu mi pride taka nezaujimava, cesty extremne siroke, clovek ked ide pod 300 na zamrznutej asfaltke cez les tak sa mu zda ze stoji, cele je to take bez atmosfery

na snehu sa skoro vobec nesmyka, netreba ani prezuvat na tie zimne s hrotmi
"Neznám případ, že by si někdo pomohl tím, že mluvil s policajty. Všichni toho později litovali. I tenhle bude." - Dfens

"Raz ma dokonca zvolili za richtára. Bolo to v blázinci, k úspechu mi pomohli hlavne hlasy samovrahov. Vo funkcii som sa udržal takmer týždeň. Keď anarchia v komunite nadobudla obludné rozmery, poslali ma z tej pakárne preč. Vraj som ohrozoval liečebný proces." - Milo Janáč

SKiLEX
Používateľ
Používateľ

Príspevok od užívateľa SKiLEX » So 13. Júl, 2019, 09:19

neexistuje nic pridrbanejsie ako ten MS store

vcera prisiel nejaky windows update po ktorom nejde ani horizon 4 ani motorsport 7(ani po jeho odinstalacii), super, mozem preinstalovavat 180GB nanovo

po 20minutach sa mi konecne podari spusit stahovanie, aby to tych 180GB zacalo stahovat rychlostou 20Mbit/s

co by som dal za to aby ta hra bola na steame a nie tejto hovadine

loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20

Príspevok od užívateľa loleqboleq » Pi 19. Júl, 2019, 16:51

SKiLEX napísal:
St 10. Júl, 2019, 16:44
musim povedat ze horizon 1 ma bavil ovela viac, ta mapa tu mi pride taka nezaujimava, cesty extremne siroke, clovek ked ide pod 300 na zamrznutej asfaltke cez les tak sa mu zda ze stoji, cele je to take bez atmosfery

na snehu sa skoro vobec nesmyka, netreba ani prezuvat na tie zimne s hrotmi
Za mňa to je atmoška ako svině, ja sa jej nedokážem obžrať, pritiahnem Plejsít a zrazu prejde 5 hodín a to som sa len šiel prejsť s autíčkom. Páči sa mi oveľa oveľa viac ako FH3, mne to Austrálske tropické podnebie nerobilo dobre na moje dušičkové podnebie. FH4 a zimná sezóna je pre mňa ako droga.

Inak, čo sa týka toho šmýkania, tak ako za seba mám problém to niekedy udržať s niečím so zadným pohonom aj v lete na asfalte, neraz sa mi stalo (za čias, kedy som odmietal mať zapnutý rewind), že som závod opakoval 20x len preto, že stále som raz stratil kontrolu a šiel do péčka.
Ja ale hrám s vypnutými asistentmi a so "simulačným" riadením.
CASE: NZXT H500i + BQ! Silent Wings 3 PSU: Corsair RM750x 2018 MB: MSI Z370 Krait CPU: Intel i5-8600k@4,9GHz + EK Supremacy EVO GPU: MSI 1080 SeaHawkEK RAM: Crucial BallistixSport 16GB@3333MHz/CL16/382tRFC SSD: 2x Adata SX8200 480GB HDD: 2x WD Red 4TB (uväznený v Aerocool AVN-1000) Monitor: Ťamťung UE40KU Myš: Logitech G403 Wireless Klávesnica: Gamdias Hermes Zvukový reťazec: Audio-GD R2R-11, Mr.Speakers Alpha Dog, Audeze LCD-2 Classic, JBL LSR305
85€ sny pre kvalitné headsety! Kuk tu a tu..

Broslowski
Moderátor
Moderátor
Dátum registrácie: Ut 24. Máj, 2005, 20:00

Príspevok od užívateľa Broslowski » Pi 19. Júl, 2019, 19:01

tiez som nazoru ze to asi nepushujes dost ak ta nesmyka, praveze na zime je to dost cool a ak si nalozis fajne auticko vies sa zabavit jak pan. Fakt staci vypnut asistenty dat to do simulacie a budes lietat jak spinava handra aj na 200 konovej zadnokolke. xD

SKiLEX
Používateľ
Používateľ

Príspevok od užívateľa SKiLEX » Pi 19. Júl, 2019, 22:25

Asi hram nejaku inu forzu :D Mam to na simulaciu, assistentov vsetkych (TCS, ESP, ABS) off

A neni problem jazdit ani so sennou, fxx, fordom GT... A aj ked sa to náhodou nejako utrhne, tak väčšinou to neni problem zrovnat( aj to co by sa uz len v takej forze 7 rovnalo okamzitym hodinam)

Jedine co mam je idealna stopa v zakrutach, kedze je to open world a clovek nema ako inak poznat trat, a jazdit to na slepo....

SKiLEX
Používateľ
Používateľ

Príspevok od užívateľa SKiLEX » Ut 30. Júl, 2019, 22:12

Tak som to odinstaloval, po kazdom update sa to domrdalo a trebalo to reinstalovat

Teraz nejde ani forza 4 ani 7, instant crash hked po spusteni

Demo ide, plne verzie nie... Skusene vsetko okrem preinstalacie windowsu

Bola to fajn hra, ale nechce sa mi raz do mesiaca(co jenu mna kazde(3-4spustenie) 2hodky riesit preco to nejde

loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20

Príspevok od užívateľa loleqboleq » Ut 30. Júl, 2019, 22:16

Zaujímavé, ja som nehral asi 5 mesiacov a zapol som a dokonca ani nastavenia grafiky neboli resetované.
CASE: NZXT H500i + BQ! Silent Wings 3 PSU: Corsair RM750x 2018 MB: MSI Z370 Krait CPU: Intel i5-8600k@4,9GHz + EK Supremacy EVO GPU: MSI 1080 SeaHawkEK RAM: Crucial BallistixSport 16GB@3333MHz/CL16/382tRFC SSD: 2x Adata SX8200 480GB HDD: 2x WD Red 4TB (uväznený v Aerocool AVN-1000) Monitor: Ťamťung UE40KU Myš: Logitech G403 Wireless Klávesnica: Gamdias Hermes Zvukový reťazec: Audio-GD R2R-11, Mr.Speakers Alpha Dog, Audeze LCD-2 Classic, JBL LSR305
85€ sny pre kvalitné headsety! Kuk tu a tu..

SKiLEX
Používateľ
Používateľ

Príspevok od užívateľa SKiLEX » St 31. Júl, 2019, 20:59

¯\_(ツ)_/¯

ale musim skonstatovat ze preinstaluvavanim sa to asi neopravi :D

Obrázok

Napísať odpoveď

Návrat na "Hry a problémy s nimi"