Chytľavé hry pre viacerých

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Monster1
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4484
Dátum registrácie: Ut 20. Jan, 2009, 21:27
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Chytľavé hry pre viacerých

Príspevok od používateľa Monster1 »

patro16 napísal: St 10. Jan, 2018, 11:27L4D 2 ?
+1, to sa dá zahrať v pohode ako oddychovka
Ryzen 5900X @ 5,05 GHz + Asus Strix B550-A Gaming+ Team Group Vulcan 2x8 GB @ 3200 MHz CL16 + Asus TUF RTX 3080 OC @1845/19800MHz 0,85V + Samsung 970 EVO 500GB + Crucial MX200 512 GB + Enermax Platimax D.F. 600W + Fractal Define R4 + 2xPhobya Noisebuster insulating mats + Noctua NH-D15 Chromax Black + 3x Noiseblocker Eloop B14-ps
Master of Hertz
Samsung Odyssey G7 27'' 240
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5352
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Chytľavé hry pre viacerých

Príspevok od používateľa SKiLEX »

L4D2 odporucam kvoli atmosfere, a hlavne kvoli tomu ze tam netreba nic expit ani nic podobne

proste zapnes 1. krat, a mozes hrat s kamaratmi co na tom maju stovky hodin...
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5355
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Chytľavé hry pre viacerých

Príspevok od používateľa kllr007 »

L4D najmä 1 ale za mňa. Teraz boli v akcii bundle obe za 3€. Tiež som s bratom kúpil, raz za víkend jednu malú prejsť celkom sranda.
Pre 3-4 je to ale ideálne.
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4460
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Chytľavé hry pre viacerých

Príspevok od používateľa scream »

Rocket League pokial nechces len strielat zo zbrane :)
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Chytľavé hry pre viacerých

Príspevok od používateľa CageJ »

CS je klasika, L4D som hraval, ale no...

Rocket League som nehral :)..

Inak co som si vsimol, rozmaha sa opat AoE II...
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2079
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (40)

Re: Chytľavé hry pre viacerých

Príspevok od používateľa zoom »

Oneskorene, ale predsa... Dostal si sa do podobneho stadia, ako som ja. Velmi som hraval MMORPG (a chcel by som aj teraz), ale od cias WoW vlastne nic dobre nevyslo. Ostalo mi teda hranie coop hier a na tento ucel mam skupinu 3 dalsich stalych ludi (cize hrame 2 az 4 hraci). Vek 30+ ziadne deti. Mozem ti popisat hry, ktore sme presli, s kratkym komentarom. Urcite sme ich presli viac, ale to bolo davno. Snad si vyberies. Hry pisem, ako ma napadaju, nie su nijako zoradene.

Kebyze mam vybrat tri hry, ktore mi najviac utkveli v pamati (tj. asi najviac zabavy ci neokukaneho spracovania):

Borderlands (1, 2, Pre-Sequel) -- uplna nutnost, zabavna a vtipna hra, velmi dobre spraveny coop, ziadna splacanina pre deti ale hra od dobreho studia (for gamers by gamers); jedna z velmi mala hier, kde mam kupene aj datadisky (DLC).

GTA V (invite-only Online rezim) -- masivna a dlhodoba zabava, naozaj naozaj super, postupne budovanie panaka, upgradovanie aut, robenie misii (aj dokola) a Heistov; naozaj snad rok a pol skvelej zabavy dlhodobej - vobec nelutujem kupu za plnu cenu.

Ghost Recon: Wildlands -- masivne dobra zabava, velky otvoreny svet, vyborna grafika (imho ich Anvil Next engine je to najlepsie na trhu, co sa tyka velkej otvorenej plochy), dobre spracovany coop - hocikedy sa hocikto moze napojit, vies pomahat inym s ich misiami aj ked ich uz mas hotove, mozete hrat s velkym rozdielom levelov/postav bez toho, aby to negativne ovplyvnilo hru; pri tomto sme stravili zopar mesiacov dobrej zabavy. Musis mat hlavne dobru partu - ziaden 12-rocny Counter-Strike pif-paf Rambo ale pekne pomaly a rozvazne, najkrajsie je rozobrat cely tabor nepriatelov uplne potichu bez alarmu.

Dalej...

Left 4 Dead (2) -- klasika, strielanie bez rozmyslania, kopec user map k dispozicii, nahrali sme mnoho hodin.

Dead Island (Riptide) -- hrali sme skor, ked uz nebolo co hrat; taka dost konzolovina, nie dobry pocit z ovladania, ale je tam nejaky pribeh a kopec bugov.

Portal 2 -- super vec na odreagovanie a rozmyslanie, mozes pouzit aj ako len obohateny chat (tj. vykecavate na TS/Skype/Discorde a popri tom hrate toto); mnozstvo user mapiek.

Rust -- vid Portal 2, vhodne ak vas bavi nieco stavat spolu (tj. Minecraft v lepsej grafike alebo The Sims coop).

Saints Row IV -- pre mna prekvapenie, nikdy som tie hry nehral, nijako ma vizualne nelakali, ale po zahrani tohto dielu (uz nebolo co ine hrat)... proste sme to len hrali a presli celu hru; podobne ako Borderlands aj toto je humorom srsiaca hra; nedavam ju na rovnaku priecku s ostatnymi hrami, ale moze pobavit.

Serious Sam (FE, SE, 2, 3) -- uz od davnych cias moja srdcovka, len chodis a strielas a je tam kopec zabavy, taky ten klasicky coop kedy spolu idete dopredu a vsetko pred vami krici a za vami sa uz nehybe.

Sniper Elite 2 -- coop tusim pre dvoch, nic specialne, ale presli sme hadam za 6 hodin; taka kratka zabavka, ak vas bavi tento typ hier.

Tom Clancy's Ghost Recon (hlavne GRAW 1 a 2, Future Soldier) -- my sme na takyto typ hier takze jasna volba, nejaky pribeh, nejake misie a postupne ides dopredu. Povodne prve diely sa daju hrat tiez, ale uz budu asi prilis stare.

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas (1, 2) -- rovnake ako Ghost Recon, moje oblubene hry. Opat, povodne diely uz asi budu prilis stare, aby chytili.

The Division -- hrame teraz dvaja, je to... celkom dobre, ale nie je to realisticka akcia ako Wildlands, je to klasicke RPG - cize zbran ma nejaky damage, panak ma nejaky zivot a armor a strielas a jemu ubuda zivot, v praxi to vyzera tak, ze mu nastrielas s M249 do hlavy 10 ran a on este zije, len mu klesol zivot. Ked sa cez toto prenesies, je to OK zabavka, ale Wildlands je v mnohych veciach lepsi.

Warhammer 40 000: Dawn of War II -- ak si na takyto typ hier, mozes si prejst kampan v coop, dobra zabavka.

Trine 2 -- prima logicka plosinovka a zabavka, velmi smooth gameplay, dobra hudba, stoji za tych par eur.

Dead Space 3 -- prima strielacka na prejdenie, ked uz tie lepsie hry nebudu.

Teraz odstavec Na co sa tesime?

Far Cry 5 -- ak to bude mat rovnako dobry coop a otvoreny svet ako Wildlands, tak nie je o com a kupujem za plnu cenu.

K tomuto len mala poznamka k Ubi-hate: Sam som taky, nemal som ich rad, isty cas som uplne bojkotoval kupovanie hier od Ubi. Avsak... na moje prekvapenie sa tak nejako zacali menit a zda sa, ze okrem zabavnych a kvalitnych hier (Wildlands, AC: Origins) uz casto do hier implementuju coopovu kampan. Tie hry sa predavaju, takze je to taka win-win situacia. Pokial budu robit hry s dobrym pribehom, otvorenym svetom a dobre spravenym coopom, nemam s tym problem.

Skyrim Together -- nie je to coop hra ako taka, ale az sa toto nahodou niekedy podari, tak koniec.

Divinity: Original Sin 2 -- ako fanusikovia RPG toto nemozeme prehliadnut.

System Shock 2 -- chutovka, nie pre kazdeho; nepresli sme to kvoli bugu, takze niekedy si musime dat repete.

Schvalne som nepisal hry, ktore mozete hrat, ale vlastne nie su coop (akoze singleplayer hra s coop kampanou), ako napriklad vsetky strielacky (CS, TF2, OW), vsetky MOBA hry, Warcraft/Starcraft, Arma a take.
n0vIc3
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 591
Dátum registrácie: St 27. Jan, 2010, 16:52
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Chytľavé hry pre viacerých

Príspevok od používateľa n0vIc3 »

Dying light ? , starý LOTR, ale myslím že ten divison stojí asi najviac za odskúšanie.
Spoiler: ukázať
PC1: CPU Core i7 2600k @4,3ghz | Cooler Spc Fera 3 | MB Gigabyte P67A-D3-B3 rev1 | GK MSI GTX 970 Gaming | RAM 4x4Gb Corsair Vengeance 1866Mhz Ddr3 | SSD Samsung 850 EVO 500Gb | HDD 3,5" 1,5Tb WD
PC2: CPU C2Q q6600 @2.9ghz|Cooler Scythe samurai zz | MB Foxconn g33m | RAM 2x2Gb Crucial 800Mhz Ddr2 | GK MSI HD 6850 cyclone | PSU Corsair VS550
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Chytľavé hry pre viacerých

Príspevok od používateľa CageJ »

Division mi nesadlo, tú hru som hral snáď 3 hodiny.

Ghost Recon: Wildlands - mam, ak by sa nasli ludia, aj odtial z fora, asi by som skusil..

FC5 skusal z AMD klucik, uvidime:)..


Inak mna zaujalo prave See of Thieves, len ta cena :).
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Chytľavé hry pre viacerých

Príspevok od používateľa CageJ »

Takže zase sme tam kde sme boli... PUBG ani Fornite nie. :(

Ja mám pocit, že dobré co-op hry nie sú.
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5355
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Chytľavé hry pre viacerých

Príspevok od používateľa kllr007 »

No man's sky, division, dying light, hunt showdown
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
Používateľov profilový obrázok
eSsay
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4054
Dátum registrácie: St 01. Okt, 2014, 20:04
Bydlisko: Košice

Re: Chytľavé hry pre viacerých

Príspevok od používateľa eSsay »

GR: Wildlands alebo Overwatch, či GTA 5, je kopec fajných co-op hier :)
MB: MSI Z490 Gaming Plus CPU: i7-10700KF @5.1GHz 1.3V CPU cooler: Bequiet! Dark Rock 4 + TG Kryonaut RAM: G.Skill Trident Z Orange 16GB (2x8GB) @3200Mhz CL15 1.35V GPU: Asus RTX 3080 TUF O10G Gaming SSD: Samsung 970 EVO Plus NVMe 2000GB PSU: Bequiet! Straight Power 11 Platinum 1000W CASE: Fractal Design Define 7 Compact Black + Bequiet Silent Wings 3 (2x140mm + 1x120mm) MONITOR: LG 32GQ850-B (2560x1440p/260Hz (OC), 1ms, G-Sync, nano IPS) KEYBOARD: Sony VGP-UKB3 MOUSE & PAD: Razer Basilisk v2, SteelSeries QcK+ AUDIO: Mackie MR524 + Sennheiser HD 660S + AntLion ModMic
Používateľov profilový obrázok
patro16
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2730
Dátum registrácie: Ne 12. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Trenčín<okolie

Re: Chytľavé hry pre viacerých

Príspevok od používateľa patro16 »

este ma napadla free Alien Swarm na steame + k tomu bolo svojho casu dost modov, teraz neviem uz som to vyse dvoch rokov nehral.
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i7-4790K@4,5Ghz
Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black+NT-H1
MB: MSI Z97 PC Mate
RAM: Kingston HyperX Fury Black 1866Mhz CL10 16GB kit
GPU: iGPU
SSD: Samsung 850 EVO 250GB
HDD: Seagate SV35 1TB 64MB cache+Cooler: SCYTHE SQD-1000 QUIET DRIVE
DVD: Lite-On iHAS124 (xbox 360 XGD3 ready)
PSU: Enermax Platimax 500W
Case: Corsair Vengeance C70 Military Green
+outtake: Noctua NF-A15 PWM + NF-S12A PWM, intake: 2x Noctua NF-S12A PWM
Monitor: AOC Q3279VWFD8 & HP ZDisplay Z27i
Periferie: Microsoft Sidewinder X4 SK, A4tech XL-750BK
Printer: HP LaserJet 1018
NB: ACER TravelMate 5760G >CPU: Intel Core i5-2520M, RAM: 2x4GB 1600MHz, GPU: HD3000 + Nvidia Optimus GT520M, HDD: WD Scorpio Blue 750GB 5400rpm, SSD: Intel 520 180GB
Mobile: Samsung Galaxy A52 5G
Car: KIA Ceed HB MY22 LUNAR
BRUT
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Po 27. Aug, 2018, 16:25
Bydlisko: http://google.com

Re: Chytľavé hry pre viacerých

Príspevok od používateľa BRUT »

skvelých coop hier nie je veľa ale existujú :) z logických Portal, ďalej starší Quadrax, pre dvoch ako stvorené, z RPG odporúčam Diablo 1 a 2, na ktoré mám skvelé spomienky a preto som spustil aj slovensku emulaciu Battlenetu. z plošinoviek zasa Jazz Jackrabbit 2, s fanušikovským Plus patchom to ide skvele, FPS zasa Sven Co-Op, čo je coop modifikácia Half-Life, kde sa dá prejsť half-life, opposing force, blue shift a plno custom máp s kamošmi a kto má rád taktiku tak SWAT 3 bola najväčšia zábava akú som zažil pri coop hre, keď sme spolu hrali na intráku na bunke, ale bolo nás počuť na celej chodbe :) samozrejme, že jj2 a sven coop nám bežia ako online herné servery, len SWAT 3 nemá bohužiaľ dedikáč... a čo sa týka stolových prerobených pre PC, tak RISK 2 je tiež dobrá voľba...
PS: Netreba zabúdať ani na wormsov, osobne odporúčam Mayhem, na intráku jeden je na Ťahu, traja okolo neho, 4poháre vína, tri cigy a len sa podávali :D
správca Dunco.sk
Používateľov profilový obrázok
elementar
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5228
Dátum registrácie: Ut 16. Mar, 2010, 22:34
Bydlisko: Brno/Brezno

Re: Chytľavé hry pre viacerých

Príspevok od používateľa elementar »

ALien Swarm... je to fakt hardcore coop ak si to nastavite na tazku uroven... odporucam prebavili sme sa hodiny pri tom... treba planovat a hrat teamovo na lahkych urovniach je to nuda
free to play na steame a cez 90% hodnotenie cca 5 GB
Spoiler: ukázať
PC1:MB: ASUS PRIME Z490-P, CPU: 10700F@4,9 + Corator DS + Noctua NF-P14,NOCTUA NF-A15 1.28V ,RAM: 2x8GB Corsair Vengeance 3200GPU:MSI 1060 6GB @2000(1,223V), SSD: Samsung 840 256GB PRO, HDD: Samsung 870 512GB ,PSU: Seasonic M12II-620W ,OS: Win 10 ,LCD: 31.5" AOC 2560x1440,CASE:Lancool K62, MOUSE: Zowie FK1+ + SteelSeries QcK,KEYBOARD: HyperX FPS PRO load 425[W]
Net
AS SSD

Návrat na "Hry a problémy s nimi"