Playerunknown's Battlegrounds

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
tomoxm
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 139
Dátum registrácie: So 19. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: KE-okolie

Re: Playerunknown's Battlegrounds

Príspevok od používateľa tomoxm »

niekto na duo pripadne squad ? steam mam v podpise :)
http://www.modtut.net - učíme tvoriť svety
::: Battle.net: Tomoxm#2857 ::: BF3 Battlelog: TomoxmSVK ::: Steam: tomoxm :::
Spoiler: ukázať
CPU: IvyBridge i5-3570K @ 3,4 GHz FN: Noctua NH-D14 MB: ASUS Sabertooth Z77 MEM: DDR3 16(4x4)GB Kingston 1600 CL9 XMP GPU: ASUS GTX670-DC2T-2GD5 2GB DDR5 (256 Bit) SSD + HDD: SSD Crucial M4 128GB SATA3 + Seagate Barracuda 7200.12 2TB DVD: Samsung DVD-RW 222BB PSU: SuperFlower SF-550P14PE GK 550W Case: Fractal Design Define R3 Monitor: LCD LED Samsung BX2450 24"
Používateľov profilový obrázok
LeaR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 817
Dátum registrácie: Pi 09. Sep, 2011, 19:31
Bydlisko: BA

Re: Playerunknown's Battlegrounds

Príspevok od používateľa LeaR »

kľudne si ma pridajte: lear1

nemám zatiaľ moc nahraté, ale hrával som dosť h1z1;)
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Playerunknown's Battlegrounds

Príspevok od používateľa loleqboleq »

PUBG práve teraz na cdkeys.com s kódom PUBGCDKEYS7
https://www.cdkeys.com/playerunknowns-b ... eam-cd-key
20,97€. Že by som to konečne kúpil? :laugh:
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
eSsay
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4054
Dátum registrácie: St 01. Okt, 2014, 20:04
Bydlisko: Košice

Re: Playerunknown's Battlegrounds

Príspevok od používateľa eSsay »

Lepšia cena tak skoro asi nebude :D
MB: MSI Z490 Gaming Plus CPU: i7-10700KF @5.1GHz 1.3V CPU cooler: Bequiet! Dark Rock 4 + TG Kryonaut RAM: G.Skill Trident Z Orange 16GB (2x8GB) @3200Mhz CL15 1.35V GPU: Asus RTX 3080 TUF O10G Gaming SSD: Samsung 970 EVO Plus NVMe 2000GB PSU: Bequiet! Straight Power 11 Platinum 1000W CASE: Fractal Design Define 7 Compact Black + Bequiet Silent Wings 3 (2x140mm + 1x120mm) MONITOR: LG 32GQ850-B (2560x1440p/260Hz (OC), 1ms, G-Sync, nano IPS) KEYBOARD: Sony VGP-UKB3 MOUSE & PAD: Razer Basilisk v2, SteelSeries QcK+ AUDIO: Mackie MR524 + Sennheiser HD 660S + AntLion ModMic
pet2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 760
Dátum registrácie: So 12. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava III

Re: Playerunknown's Battlegrounds

Príspevok od používateľa pet2 »

no mam nabuchanych 200h ale zvladnut FPP do uplneho konca sa mi zatial nepodarilo. najlepsie treti. a hram to asi poslednych 80. z tretej osoby je to uplne o niecom inom a asi lahsie. fpp je viac na skill co si vyzaduje nemat lemrave ruky a nieco aj nahrane.
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Playerunknown's Battlegrounds

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Ja som na FPP dal zatial iba jednu vyhru z nejakych 60 hier, posledny tyzden mi ale absolutne nejde z 1,2 K/D som sa dostal na 0,8, neviem preco. Zo zaciatku som hraval iba 3rd person ale poslednu dobu hram iba FPP, je to trochu dynamickejsie nakolko sa moc nevyplati kempit v budovach. Inak NA server by mal byt vraj trocha lahsi ako EU.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Playerunknown's Battlegrounds

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

loleqboleq napísal: So 14. Okt, 2017, 16:18 PUBG práve teraz na cdkeys.com s kódom PUBGCDKEYS7
https://www.cdkeys.com/playerunknowns-b ... eam-cd-key
20,97€. Že by som to konečne kúpil? :laugh:
ja by som ti to kludne predal za 15 keby to slo
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Playerunknown's Battlegrounds

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Ani nie, osobne som už spravil statement ako sa postavím voči týmto hrám
Spoiler: ukázať
Presne tak, majú pravdu a za to môže len jeden subjekt - zákazník. Toto sa bude diať (a už sa to aj deje) globálne, a dokonca v tomto čiastočne nie sú vinníkmi štúdia ale ľudia - nároky sa znížili, inteligencia padla z 3D na 2D a preto sa aj hry odzrkadlia v rovnakom duchu.

Nepáči sa ti tento štýl? Nepodporuj hry, ktoré sa takto zmenili. Nejeden by mi povedal, že som blázon, pretože som si nekúpil také PUBG - no i keď som hráč od morku kostí, mňa to proste, ako sa vraví, nekare. Mne je to jedno, nech si to hrajú, tá hra ma ani nezaujíma, rovnako ako ma už prestali zaujímať BF/CoD a ostatné tituly viac zamerané na MP ako SP.
Rovnako som označený za blázna, že som si nekúpil sto skinov do CSka, no ja len pozdvihnem obočie a ukončím debatu, pretože moja inteligencia sa ešte nesploštila do 2D ako u iných ale stále potrebujem od virtuálnych svetov aj hĺbku, ak tá hĺbka ale nie je extra dobrá, tak taký titul kúpim ale až keď bude stáť polovicu a za kompletku.

Teda ak nepôjde o StarCitizen, vydania tej hry sa nedožijem a až tak podporovať zaujímavé tituly nebudem...na druhú stranu vnúčatá sa toho dožijú, tak nech si to potom kúpia sami.

Ešte na margo GTA, osobne mi to nevadí, GTA Online zapnem raz za rok, chvíľu sa pobavím, potom ma to prestane baviť a idem preč, jednoduchý systém, no a ak chcem niečo viac, tak si nahodím posledný NaturalVision
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... eZh9f9xa3s
z ktorého mám premočené periny už asi mesiac.
Proste nie, každé nie sa počíta.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Playerunknown's Battlegrounds

Príspevok od používateľa stiv »

Za mna tiez nie. To je nieco na styl dayz - ani neviem ci to uz po tych rokoch dokoncili. Jedine co tam pridali su aktovky a podobne bludy. Rovnako ako tu. Miesto nejakeho vylepsovania pridavaju iba nove veci a ludia maju 30 fps v meste na 1080 Ti, ktore sa menia s otacajucou kamerou a podobne. A ludia im to budu tolerovat kym nepride nieco ine resp. kym neopadne hype. Potom na to zabudnu. Nieco na styl H1Z1.
.
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Playerunknown's Battlegrounds

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Chlapci, a videli ste reakcie na testovaci server? Asi nie. Osobne si radsej kupim nedokoncenu hru, z ktorej mam radost a bavi ma ako dokoncenu hru, ktora ma nebavi.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4778
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Playerunknown's Battlegrounds

Príspevok od používateľa hulo92 »

aj som to mal napisane ale asi sa to neodoslale, chlapci, hlavne nezabudajte ze hrate hru v early accese. mne tiez kamarat na to nachlacholil tak som siel do toho, sameho ma to moc nebavi, ale vo dvojici ma to hodne bavi, rozne taktiky, styly hrania a podobne. vo squade to musi byt este lepsie.
Používateľov profilový obrázok
elementar
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5228
Dátum registrácie: Ut 16. Mar, 2010, 22:34
Bydlisko: Brno/Brezno

Re: Playerunknown's Battlegrounds

Príspevok od používateľa elementar »

2 rocny early acces z ktoreho sa hra nikdy nedostane... je to len nalepka ktorou si brania neschopnost... do roka pride lepsia hra nez je pubg uz teraz hra viac ludi fortnite i ked to nieje padny argument lebo je to f2p a aj na konzolach... no nie je to utahane ako sopel a clovek sa viac zabavi. h1z1 umrelo rovnakym stylom lenze to nikdy nemalo taky potencial pretoze ta hra bola shit uz od zaciatku
Spoiler: ukázať
PC1:MB: ASUS PRIME Z490-P, CPU: 10700F@4,9 + Corator DS + Noctua NF-P14,NOCTUA NF-A15 1.28V ,RAM: 2x8GB Corsair Vengeance 3200GPU:MSI 1060 6GB @2000(1,223V), SSD: Samsung 840 256GB PRO, HDD: Samsung 870 512GB ,PSU: Seasonic M12II-620W ,OS: Win 10 ,LCD: 31.5" AOC 2560x1440,CASE:Lancool K62, MOUSE: Zowie FK1+ + SteelSeries QcK,KEYBOARD: HyperX FPS PRO load 425[W]
Net
AS SSD
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Playerunknown's Battlegrounds

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

raegujete,akoby sa ta hra nemohla niekomu pacit.. Klud ;)

to ze by som ju predal bol trochu joke..30€ co som za to dal nie je nic..a vracat to nechem..momentalne to ale MNA nebavi..

uricte si ale rad pockam,kym sa to zlepsi hlavne po technickej stranke..vypada to hrozne a cele to posobi uplne amaterskym dojmom..jasne aj 100 kilova zena moze byt dobra milenka..ale take ja nevyhladavam
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Playerunknown's Battlegrounds

Príspevok od používateľa Blackhawk »

elementar napísal: St 29. Nov, 2017, 17:00 2 rocny early acces z ktoreho sa hra nikdy nedostane... je to len nalepka ktorou si brania neschopnost... do roka pride lepsia hra nez je pubg uz teraz hra viac ludi fortnite i ked to nieje padny argument lebo je to f2p a aj na konzolach... no nie je to utahane ako sopel a clovek sa viac zabavi. h1z1 umrelo rovnakym stylom lenze to nikdy nemalo taky potencial pretoze ta hra bola shit uz od zaciatku
A? Pride lepsia hra, tak sa prejde na nu. Za hru som dal menej ako za vacsinu AAA hier a bavi ma monetalne najviac zo vsetkych hier, ktore mam.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4778
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Playerunknown's Battlegrounds

Príspevok od používateľa hulo92 »

http://steamcommunity.com/id/PunisherSK

mozte si ma pridat niekto ak by ste chceli hrat vo dvojici :)

Návrat na "Hry a problémy s nimi"