Cloud Pirates

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1437
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Cloud Pirates

Príspevok od používateľa kramer »

Zdravým takže na svet nám prichádza nová MMO hra s tématikou PIRÁTI. Je to celkom podarené a pri hraní som sa dobre bavil je to celkom zaujímavé ak som si všimol správne tak sú tam tri základné plavidla. Hra je momentálne v uzavretom BETA teste a predvčerom skončila prvá fáza testu. Hra sa odohráva v dakom avatar svete kde voľne levitujú ostrovy.

WEB: https://pirates.my.com/en



Druhy plavidiel.

1. SCOUT malé rýchle a super manevrovateľné lode so slabým armorom, celkom schopnou výzbrojou a stealth výbavou ale osobne som ich ešte nehral
2. Niečo ako TANK proste veľké pomalé lode s krátkym dostrelom, silnými štítmi a dobrou palebnou silou
3. Proste SNIPER má veľký dostrel, sú otravné :) pohyblivosť cca. na úrovni tanku ale slabší armor
To je len môj letmý pohľad na ne je to delené na viac typov lodí ale nechce sa mi to tu rozpisovať.



Game play.

Ako prvé čo sa tam dá využiť je vec ktorú ma každá loď čo je JUMP proste skoková brána na preskočenie časti úseku pričom v ceste nesmie byť žiadná prekážka lebo sa o ňu zastavíte. Ďalšou podstatnou vecou je že sa vám zbraňový systém pri paľbe zahrieva čiže po plnej salve potrebuje vychladnúť. Game play sa mi celkom páči. Pekne sa tam dá využívať pohyb lode hore a dole nakoľko sa tak dá dostať do mŕtveho palebného poľa oponenta. Lode majú svoje moduly ktoré sa dajú poškodiť. Hrá sa aspoň zatiaľ 7 vs 7 hráčov.

Herne módy.

1. dominátor - mate tri základne ktoré máte obsadzovať a za dobu držania tým získava body (klasika každý to pozná)
2. konvoj - na mape sa vám zobrazia dva spavnery po zabratí sa vám portne loď ktorú musíte doprovodiť k portálu zkrz mapu, úlohou je doprevadiť čo naviac lodí pričom sa snažíte zničiť oponentov doprovod. Body sa získavaju za zabratie spavnu, úspešný doprovod lode a za zničené oponentove lode
3. poklad - na mape mate tri prístavy v troch odlišných farbách a po mape sa vám zobrazujú truhlice s pokladom úlohou je prísť naložiť poklad na loď a doručiť ho do prístavu správnej farby body sa získavajú za úspešné doručenie pokladu
4. death match - Klasika zničiť čo naviac oponentov pričom sa po mape spavnujú žetóny ktoré pridajú boost buď pre váš team alebo len vám
5. vraj sú päť ale ten piaty som ešte nehral

Moje dojmy z hry.

Podľa mňa hra má potenciál je to rýchle je to o skile a taktike nevie ako to bude po dlhšej dobe hrania a levelovania lodí aké funkcie budú mať. Netreba zabúdať že furt je to uzatvorená beta ma to svoje muchy ale určite si táto hra svojich priaznivcov získa. Štýlom grafiky sa to podobá na Warcraft pričom ta priestorovosť mapy umožňuje využiť potenciálnu ničivú schopnosť lode a prekvapiť oponenta od chrbta a tak môže jedná loď bez problémov zmasakrovať aj tri lode ktoré proste nebudú mať čas zareagovať pokiaľ sa im nepodarí portnúť sa. Ja som za aby si hra získala svoje miesto v hráčškej komunite a mohli sme si túto srandu užiť viacerý.
CPU: AMD FX 8370 BE @4,5GHz + Thermalright Ultra-120 Extreme, MB: ASUS Crosshair V Formula-Z (AM3+), RAM: 2x Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical, PSU: Corsair TX650W, VGA: ASRock Radeon RX580 8G + ARCTIC Accelero Xtreme IV, LCD: ACER ED 273, DISKY: ADATA Ultimate SU650 SSD 240 GB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1437
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Re: Cloud Pirates

Príspevok od používateľa kramer »

Takže druhé kolo BETA testu začína 23. novembra
https://pirates.my.com/en/news/announce ... 4a&_1lnh=1
CPU: AMD FX 8370 BE @4,5GHz + Thermalright Ultra-120 Extreme, MB: ASUS Crosshair V Formula-Z (AM3+), RAM: 2x Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical, PSU: Corsair TX650W, VGA: ASRock Radeon RX580 8G + ARCTIC Accelero Xtreme IV, LCD: ACER ED 273, DISKY: ADATA Ultimate SU650 SSD 240 GB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1437
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Re: Cloud Pirates

Príspevok od používateľa kramer »

Zdravým tak dnes stream od iceQueen na https://beam.pro/Barbarrossa bude sa rozdávať key do CB.

Ja dám stream až okolo 20:00 na Twitch.
CPU: AMD FX 8370 BE @4,5GHz + Thermalright Ultra-120 Extreme, MB: ASUS Crosshair V Formula-Z (AM3+), RAM: 2x Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical, PSU: Corsair TX650W, VGA: ASRock Radeon RX580 8G + ARCTIC Accelero Xtreme IV, LCD: ACER ED 273, DISKY: ADATA Ultimate SU650 SSD 240 GB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook

Návrat na "Hry a problémy s nimi"