Pokemon GO

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Pronto
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 1276
Dátum registrácie: Po 26. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava/Zvolen

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa Pronto »

Mam 1050cp flareona a moj 750 Hypno mu da na prdel, takze tie CP niesu vsetko.
Mne padaju len blbe 2 a 5km vajcia, 10tku som este nemal ani jednu a to som 17tka
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1256
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa geroswen »

Jop, Flareon ma dost malo HP.

Prave som prvy krat skusal mojho 1481 CP Vaporeona. Sam som rozobral 212 Pidgeotto + 721 Hypno + 1368 Flareon. Po boji mi zostava cca 1/2 HP :D #balanced

Pozeram, ze v Petrzalke (Raketa) je lvl 7 gym... pojdem ho rozobrat s jednym pokemonom ;)
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Inak na evolve Eevee existuje finta podla ktorej mozete evolvovat na zvoleneo pokemona (Vaporeon, Jolteon alebo Flareon). Staci ak si daneho Eevee-ho premenujete na Rainer, Sparky, alebo Pyro.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
ngomaichi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Št 21. Júl, 2016, 10:19

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa ngomaichi »

No ja len tak v praci občas a doma, ale musim sa zobrať na prechadzku a pochytať čosi :D :D Zatial lvl 4, ale hram len 2 dni par minut
Používateľov profilový obrázok
Pronto
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 1276
Dátum registrácie: Po 26. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava/Zvolen

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa Pronto »

Ja mam 1454 Vaporeona ale s momentalnym modelom bojov (len cez gym a aj to dost nelogicky) to zatial nejak neriesim. Par Gym-ov som uz obsadil ale do 2 hodin ma odtial dostali 20+lvl maniaci :)
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12224
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa HellAngel »

kua kde beriete tie 1000+CP pokemony, ich upgradujete, alebo ich take chytate, mne sa podaril najlepsi ulovok 112CP. ale ono to asi zalezi kde sa aj chytaju :rolleyes:
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 2801
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

ma vyssi lvl a upgraduje takych 600 CP kde mi uprade da takych do 1400 CP

..ja som len lvl 8 a mam len 180 CP najsilnejsieho,malo pokemonov tu,velmi malo,v meste je to ina kava
MB Asus B550-F CPU AMD Ryzen 7 5800X3D @4,4GHz CPU AIO Fracal Desing Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XTX Vapor-X 24G RAM Patriot 64GB DDR4 SSD m.2 Samsung 2×1TB PSU Corsair RM850x Case Fractal Design North Chalk White TG Clear Monitor Samsung 32''U32H850 OS Win 11PRO64SK Repro Edifier S880DB
NAS Synology DS218play Noctua 20TB WD Red Surveillance Reolink RLK8-800D4 UPS EATON Ellipse ECO800
Router Mikrotik hAP ac³ MESH 2×Asus RT-AX55 TV Philips 65OLED806 SoundBar Samsung HW-Q950A 11.1.4

#grammarnazi #parfumslover Steam Pepemau5 #DotA2 pretaktovanie klan: PC.SK Battle.net pepeb007xx#2925 #diablo4
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa valistar »

maju v plane vylepsovat ten subojovy system? nech je tam trosku taktiky, nejaky zrychleny tahovy system alebo tak? resp. keby neslo len o gym ale nejaka moznost PvP...

(ja som si objednal OnePlus 3 ktory je na ceste, momentalne zvazujem ci sa do toho GO pustat teraz alebo pockat kym trosku opadne hype a vychytaju nejake veci.. ci o par mesiacov nebude proti komu hrat? :) )
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7741
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa LordKJ »

imho sa to velmi menit nebude, max pridaju nejake pay2win vecicky :D
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 2801
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

je to docela low hra ked zoberieme hratelnost,ide skor o osial..
MB Asus B550-F CPU AMD Ryzen 7 5800X3D @4,4GHz CPU AIO Fracal Desing Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XTX Vapor-X 24G RAM Patriot 64GB DDR4 SSD m.2 Samsung 2×1TB PSU Corsair RM850x Case Fractal Design North Chalk White TG Clear Monitor Samsung 32''U32H850 OS Win 11PRO64SK Repro Edifier S880DB
NAS Synology DS218play Noctua 20TB WD Red Surveillance Reolink RLK8-800D4 UPS EATON Ellipse ECO800
Router Mikrotik hAP ac³ MESH 2×Asus RT-AX55 TV Philips 65OLED806 SoundBar Samsung HW-Q950A 11.1.4

#grammarnazi #parfumslover Steam Pepemau5 #DotA2 pretaktovanie klan: PC.SK Battle.net pepeb007xx#2925 #diablo4
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12224
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa HellAngel »

pridavat maju, otayka je kedy. Celkovo hra je skor taka betra verzia a moc moznosti nema, ale je to celkom sranda :D Boli by ale hlupy pri tomto osiali si neudrzat hracov. Na zaciatok by stacilo PVP a upravit system boja

Ja som proste neodolal a objednal som:
http://www.aliexpress.com/item/Pokemon- ... .57.IDx4L1

Thunder HERO :laugh: no uvidim co mi moja draha povie, asi mi niecim uz slahne po hlave, dcere sa sto bude isto pacit :D
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12224
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa HellAngel »

je tam par zaujmavych info:
http://chytpokemona.cz/

nasiel som aj celkom zaujmavy clanok na fast XP:
Spoiler: ukázať
pro PhoenicurusOchr39: Poradím ti jeden trik jak rychle udělat levely Google účet je podle mě lepší protože se ti vše zálohuje a i kdybys přišla jakýmkoliv způsobem o telefon ať už ztrátou, odcizením, nebo přehráním FW v telefonu tak pokaždé se vrátíš do původního stádia tudíž levely zůstanou, taktéž věci v bathu pokémoni atd. prostě celý účet. O tom pokemon účtu nejsem si tak jistý navíc se mi tam nedařilo několikrát přihlásit ze začátku a pořád psalo špatné přihlášení neexistující účet heslo atp. takže je to naprd u google se nepřihlásíš pouze při vypnutých nebo přetížených serverech nebo při banu. Další věc pokud nejsi přes google účet vytvoř znovu už jen z těchto důvodů co sem popsal se to oplatí navíc ti poradím super trik. Cyhtej samé weedly, caterpie, rattata, pidgey, zubat atp. čím víc tím líp slabě prodej profesorovi a nad 100cp si schovávej nic s tím nedělej a až budeš mít tak 100 a víc bonbonů u každého použíj lucky egg co ti dá dvojnásobek XP čím více budeš mít těchto slabých potvůrek tím víc evolve. Vem si za evolve je 500xp a s vajíčkem je to 100xp když si na evolve nachystáš třeba abys měla tak 20 evolucí je to 20 000XP a to ti poskočí levely dost rychle tomu věř já to tak dělám od 13 lvl pořád a funguje to dokonale a teď na 19 lvl chytám celkem často pokémony nad 400CP a s tím už se dá i bojovat a obsazovat další věc hodně sbírej Eevee z něj je hodně silný Vaporeon a evoluci Eevee můžeš ovlivnit i přejmenováním Eevee na Sparky = Jolteon, Rainer = Vaporeon a Pyro = Flareon. Další dobrá věc co používám tak je Lure modul který zapneš do pokestopu a láká ti to pokémony na ty obyčejné hodně časté velice dobrá věc pidgey příjde vždy minimálně 4x za celou dobu zaplého modulu stejně tak weedly. Evolve vždy doporučuji dělat až máš Lucky egg opravdu se to oplatí.
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1256
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa geroswen »

Dnes som isiel z roboty rovno do sadu, ze si obsadim par gymov na reward ale hned na prvom ma vyprasili nejake cca 8 rocne deti, co tam boli prave otcom :facepalm:

3x som ten gym vycistil a 3x mi ho zabrali skor ako som vysiel z battlu. Potom sa to zabugovalo a uz sa nedalo bojovat. Dost ma to poznacilo :help:
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12224
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa HellAngel »

ja am v okoli 2 gymy, som na dedine a obsadit ich je nemozne. Furt tam su pokemini 700CP+, kurna kde to udia na tejto dedine beru :D
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Dr.80
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 19:26
Bydlisko: Bratislava- Ružinov

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa Dr.80 »

co ste za tim ? :D ja som red a dostalo ma ked som videl ako mi niekto bere gym, cakal som male deti a nee 25-30 rocna zenska kantrila mne a 2 chalanom dost silnych pokemonov :hysterical:
Spoiler: ukázať
CPU R7 5800x3D GPU Inno3D RTX 4080 iChill X3 16GB Mobo Asrock X470 K4 gaming Ram Crucial Ballistix 4x8GB 3200mhz CL16 SSD Crucial P5 1TB, P2 1TB PSU EVGA SuperNOVA 750 P6 Bedňa Fractal Torrent Compact white Headset Truthear Hexa + Kinera Leyding Interface Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen Mic Samson Q2U Monitor 34" Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor Mobil Poco F3 white
Steam http://steamcommunity.com/id/dr80103

Návrat na "Hry a problémy s nimi"