Forza Horizon 3

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa Pein »

cdkeys.com
overene uz som tam nakupil za par stovak dokopy nikdy nebol problem.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12937
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Jj, bež do toho (síce si to asi zohľadnil ale...), ak ešte nemáš, tak skoč na ich FB stránku, klik na sekciu s 5% kódom, zadaj e-mail a potvrď - ten zľ. formulár je možné s rovnakým mailom aplikovať dookola donekonečna.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa Pein »

tak schvalne som si stiahol najskôr demo, ze skusim ako to pojde na zostave. Ide to velmi dobre.
Mam ale vazny problem, ktory mam u vsetkych autickach, na tachaci svieti 100 a uato ide ako keby slo 50. Jednoducho ten pocit rychlosti sa absolutne nezhoduje s tachometrom.

Kazdopadne kupene, aktivovane, vsehovsudy 32€ za tu zakladnu + hotweels, len tych 60GB ma zaskocilo to uz dnes nezahram :D

Stiahnute hram, takze rychle pocity - trosku ma mrzi ze som festival boss kedze hned od zaciatku mam S1 auto, co som pred rokmi skusil FH1 tak tam to bolo krasne od slabuckych sa clovek stveral vyssie a vyssie, tu akosi chyba ten pocit mat nieco lepsie :D
Ako funguje ten svet ? podla nickov su to online hraci aj v zavodoch ale nejako nechapem nastavovanie obtiaznosti... Ako tento system funguje ?
ANONYM_a7

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

pocit rychlosti v hrach rovnako ako na videach je velmi pokrivený. Nie je to problém konkrétnej hry. Problem je v tom ze sa ti fyzicky nehybe telo a tak to vnimas len ocami. hraj pohlad z vnutra alebo z predneho naraznika a trocha sa to upravi.
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa Pein »

no ved hej to je problem vsetkych hier.
inac k tej otazke poslednej vies nieco blizsie ?
takisto napr objavim novu lokaciu tak ma porovnava s nejakym jednym nickom wtf ?
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12937
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa loleqboleq »

To sú tzv. Drivatary, AI s menami reálnych hráčov, jediné, čo robí, je že teoreticky by si mal podľa obtiažnosti narážať na ľudí, ktorí maj aj také výsledky ako tvoja obtiažnosť.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa Pein »

Takže to není online. Tj tak ako crew hej ?

Ináč na PC su ako riešené save ? Ide do cloudu ?
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5371
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Broslowski napísal: Ut 17. Okt, 2017, 12:45 pocit rychlosti v hrach rovnako ako na videach je velmi pokrivený. Nie je to problém konkrétnej hry. Problem je v tom ze sa ti fyzicky nehybe telo a tak to vnimas len ocami. hraj pohlad z vnutra alebo z predneho naraznika a trocha sa to upravi.
to existuju aj ludia ktory nehraju z interieru ked je to mozne?
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
ANONYM_a7

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Save sa syncuje - pokojne mozes dat pause na xku - pokracovat na PC (rovnako to plati opacne) - toto vsetko funguje jak oci.

Skilex - samozrejme - dovolim si tvrdit ze ich je vacsina. Skusim vyhrabat dake stats.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12937
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Presne ako píše Broslo, ja si tiež myslím, že aspoň 2/3 genofondu hráčov FH3 používa pohľad zvonku. Zažil som aj takých, čo používajú volant a hrajú z pohľadu tretej osoby.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa Pein »

Ja hrám z tretej osoby, veď je to arkada.
Ok takže sa pekne hádže na cloud hej ? Nemám xo len ma zaujíma pre budúcnosť aby som nemusel hrať znova keby preinstalujem OS (hoc zasa ťahať 60GB, kol už by mohli pridať nejaký backup systém pre UWP)
ANONYM_a7

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ano vsetko mas na cloude si v klude :p
Je to arkada no vies sa nastavit do rezimu velmi prijemneho simulatora. Vsetko si vypni okrem ABS (alebo aj to ak mas gule), pouzivaj manualnu prevodovku a zabava sa moze zacat :D Takto hram kazdu forzu.

Apropo oplati sa vypnut si asisty skrz farmu. Odmena sa pocita od mnoztva vypnutych asistentov. V menu si vies nastavit aj uroven drivatarov. Ak pojdes na top 2 urovne rozluc sa s 1. miestom :D
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12937
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Pein napísal: Ut 17. Okt, 2017, 18:32 Ja hrám z tretej osoby, veď je to arkada.
Ok takže sa pekne hádže na cloud hej ? Nemám xo len ma zaujíma pre budúcnosť aby som nemusel hrať znova keby preinstalujem OS (hoc zasa ťahať 60GB, kol už by mohli pridať nejaký backup systém pre UWP)
Presne tak a nemáš volant.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa Pein »

Assists mám vypnuté tak ako aj režim na simuláciu + deštrukciu na simuláciu. Aj tak je to arkada :D ale to je ok mám len gamepad. Úroveň driveavatarov o jednu vyššie ako je default.

Otázka (hadzem ich tu ako príde ako hrám :D). - keď kúpim nejaké dobré B classic auto. Asi není najlepšie hneď tunit na S1 že ? Aby som mohol hrať s Bckami potrebujem Bcko není ? Sú tam iné odmeny alebo ako funguje tento class system ?
ANONYM_a7

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Drivatars sa vzdy prisposobia classe pokial nemas class specific championchip. Clasu auta anilen z daleka nerobi len vykon, tak bacha na to, vela krat staci dat traťové ggumy, lepsi podvozok trocha to prifuknut. Idealne je tunit auta na hranicu novej Skupiny napr A ma rating do 800 - cize ak masinu potunis na 800 rating, stale jazdis v A ale teoreticky mas "najlepsie auto" ake mozes mat v tejto skupine

Samozrejme sposobov ako sa dostat do urcitej class je vela, niekto ide cez vykon, ja skor cez brzdy podvozok skrinu a nižsie prifuknute objemy. Mega vela je na hernom modely citit ked das do dakej malej veci velky tazky motor napr.. Rovnako je uplne easy auto pretunit do stavu kedy sa neda ovladat.

Na forzu odporucam elite controler :)

moja oblubena prifuknuta audina https://1drv.ms/v/s!Ag6uc1ZWz9PegYZLKHAMA7bydKdkaA
moj oblubeny prifuknuty medved https://1drv.ms/v/s!Ag6uc1ZWz9PegYZK_uazldeUj2FfQw

bez editu tak aj nehody :D

btw ten zvuk je na tom najlepsi asi :hysterical:

Návrat na "Hry a problémy s nimi"